مت هوگان: سرمایه‌گذاران نهادی بیت کوین را به عنوان محافظی در برابر تورم می‌بینند

مت هوگان: سرمایه‌گذاران نهادی بیت کوین را به عنوان محافظی در برابر تورم می‌بینند
خلاصه اخبار

فهرست عناوینمت هوگان، مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال بیت وایز (Bitwise) می‌گوید سرمایه‌گذاران بزرگ اکنون بیت کوین را به عنوان یک ابزار برای کاهش ریسک‌های ناشی از رکود اقتصادی می‌بینند. هوگان همچنین عنوان کرد که نهادهای مالی با توجه به نگرانی‌ها در مورد تورم مزمن و افزایش سریع بدهی‌های دولت آمریکا، به دقت در حال […]

مت هوگان، مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال بیت وایز (Bitwise) می‌گوید سرمایه‌گذاران بزرگ اکنون بیت کوین را به عنوان یک ابزار برای کاهش ریسک‌های ناشی از رکود اقتصادی می‌بینند. هوگان همچنین عنوان کرد که نهادهای مالی با توجه به نگرانی‌ها در مورد تورم مزمن و افزایش سریع بدهی‌های دولت آمریکا، به دقت در حال بررسی بیت کوین هستند. او گفت: «طی چند ماه اخیر از زمان راه‌اندازی ETF های بیت کوین، با مشاوران مالی، دفاتر خانوادگی ثروتمندان و حتی بنیادهای خیریه دیدار داشته‌ایم. نگرانی اصلی این سرمایه‌گذاران، بازگشت احتمالی تورم و افزایش سطح بدهی‌ها است.»

به گفته هوگان، مردم در حال درک این موضوع هستند که بیت کوین و طلا تنها دارایی‌هایی هستند که مبتنی بر بدهی نیستند. او معتقد است هر دو این دارایی‌ها به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند تا پول خود را خارج از نهادهای متمرکز و بدون وابستگی به ارزهای فیات ذخیره کنند.

مرجع: ارز دیجیتال