قیمت نفت در نیمه اول ۲۰۱۹ متعادل می‌شود

قیمت نفت در نیمه اول ۲۰۱۹ متعادل می‌شود
خلاصه اخبار

فهرست عناوین وزیر انرژی روسیه گفت طی نیمه اول ۲۰۱۹ به خاطر تلاش‌های مشترک اوپک و کشورهای غیر عضو اوپک شرایط بازار نفت متعادل تر خواهد شد. به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه گفت قیمت نفت که در این فصل بیش از یک سوم کاهش یافته در نیمه اول […]

وزیر انرژی روسیه گفت طی نیمه اول ۲۰۱۹ به خاطر تلاش‌های مشترک اوپک و کشورهای غیر عضو اوپک شرایط بازار نفت متعادل تر خواهد شد.

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه گفت قیمت نفت که در این فصل بیش از یک سوم کاهش یافته در نیمه اول 2019 متعادل تر می شود .
سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و سایر تولید کنندگان بزرگ نفت به رهبری روسیه در این ماه توافق کردند کل تولید نفت خام خود را 1.2 میلیون بشکه در روز از ماه ژانویه پایین بیاورند تا جلوی کاهش قیمت نفت را بگیرند .
نواک در یک مصاحبه تلویزیونی گفت:« به نظر من طی نیمه اول 2019، به خاطر تلاش‌های مشترک اوپک و کشورهای غیر عضو اوپک شرایط متعادل تر خواهد شد ».
نواک همچنین گفت که هیچ پیشنهادی برای نشست فوق العاده با اوپک مطرح نشده است. او کاهش قیمت نفت را به عوامل اقتصاد کلان نسبت داد .
او گفت:« چند عامل زیربنایی وجود دارد: کاهش تقاضا در زمستان و البته اقتصاد کلان چون شاهد کاهش فعالیت اقتصادی جهانی در پایان سال هستیم و سقوط بازار سهام » .