عملکرد ۶ ماهه بانکی که با شایعه ورشستگی و تکذیب روبرو شده

عملکرد ۶ ماهه بانکی که با شایعه ورشستگی و تکذیب روبرو شده
خلاصه اخبار

فهرست عناوین بانک خصوصی حاضر در فرابورس که با شایعه ورشستگی و تکذیب آن روبرو شده ، گزارش عملکرد ۶ ماه اول سال جاری را با افزایش ۳۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه کرد. به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس، بانک آینده که اخیرا” با شایعه ورشستگی و تکذیب یک […]

بانک خصوصی حاضر در فرابورس که با شایعه ورشستگی و تکذیب آن روبرو شده ، گزارش عملکرد ۶ ماه اول سال جاری را با افزایش ۳۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس، بانک آینده که اخیرا” با شایعه ورشستگی و تکذیب یک مقام مسئول در بانک مرکزی روبرو شده اقدام به انتشار گزارش حسابرسی نشده 6 ماهه منتهی به شهریور سال جاری کرد.
“وآیند” که با سرمایه 1600 میلیارد تومانی در بازار پایه ب فرابورس حضور دارد و در گزارش سه ماه اول سال جاری برای هر سهم 34 ریال سود محقق کرد، در پایان نیمه اول سال، 73 ریال برای هر سهم معادل 117 میلیارد تومان را پوشش داد که 33 درصد بیشتر نسبت به دوره مشابه سال گذشته بوده و عمدتا به علت کاهش 39 درصدی جمع هزینه ها است.
در این میان سهم این بانک از درآمدهای مشاع با افت 78 درصدی به 818 میلیارد تومان رسیده و افزایش سود هم عمدتا از افزایش دو هزار و 329 درصدی درآمد کارمزد حاصل شده است. علاوه بر این هزینه های مالی هم با کاهش 51 درصدی به بیش از 1.7 هزار میلیارد تومان رسیده است.

برچسب‌ها