بازگشایی عرضه اولیه فروی با 10 درصد نوسان مثبت

بازگشایی عرضه اولیه فروی با 10 درصد نوسان مثبت
خلاصه اخبار

نماد فروی (ذوب روی اصفهان) بعد از رشد بیش از 50 درصدی قیمت در هفته گذشته جهت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی متوقف شد.

طبق «ماده 12 مکرر 2» اصلاحیه دستور العمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار چنان چه قیمت پایانی سهام طی 15 روز معاملاتی متوالی در دامنه عادی نوسان قیمت بیش از 50 درصد افزایش یا کاهش داشته باشد نماد مربوطه متوقف می شود و حداکثر دو روز کاری پس از توقف، با محدودیت دامنه نوسان بازگشایی خواهد شد.

بازگشایی نماد معاملاتی پس از کنفرانس اطلاع رسانی بدین صورت است که سهم از طریق حراج ناپیوسته با محدودیت دامنه نوسان طی یک مرحله پیش گشایش شروع می شود. پس از کشف قیمت، معاملات از طریق حراج پیوسته در زمان باقی مانده تا پایان روز معاملاتی در دامنه مجاز روزانه قیمت انجام می شود. به عبارت دیگر بر اساس قیمت تعیین شده در مرحله اول، دامنه نوسان سهم نسبت به این قیمت تعیین می گردد.

نماد فروی نیز بعد از رشد بیش از 50 درصدی قیمت در هفته گذشته جهت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی متوقف شد. با برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی و پاسخگویی به سوالات مطرح شده در سامانه تدان و تایید ناظر، امروز معاملات این نماد از سر گرفته شد و با 10 درصد نوسان مثبت بازگشایی شد.

تا لحظه نگارش این گزارش تعداد 131 هزار برگ سهم داد و ستد شده است و 59 میلیون تقاضا برای سهم در قیمت 23938 ریال در صف خرید قرار دارد. میزان بازدهی فروی تا به اینجا بیش از 68 درصد بوده که با توجه میزان 50 سهم تعلق گرفته در عرضه اولیه، میزان سود به 48 هزارتومان رسیده است.

برای اطلاع از عرضه اولیه های جدید، آخرین نسخه اپلیکیشن سیگنال را دانلود و با مراجعه به بخش عرضه اولیه در قسمت سهام نوتیفیکیشن مربوط به آن را فعال کنید.
برچسب‌ها
نظرات کاربران