شاخص به ارتفاع ۱۶۱ هزار واحدی صعود کرد

شاخص به ارتفاع ۱۶۱ هزار واحدی صعود کرد
خلاصه اخبار

فهرست عناوین شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات یازدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۹۵ واحدی به پله ۱۶۱ هزار و ۴۰۵ واحدی صعود کرد. به گزارش سیگنال به نقل از اقتصادنیوز، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات یازدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۹۵ واحدی […]

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات یازدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۹۵ واحدی به پله ۱۶۱ هزار و ۴۰۵ واحدی صعود کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصادنیوز، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات یازدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۹۵ واحدی به پله ۱۶۱ هزار و ۴۰۵ واحدی صعود کرد.
در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۹۱۷ سهم اوراق بهادار به ارزش ۵ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۹۶۱ ریال در بیش از ۱۴۱ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.
بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۲۷ واحد، شاخص بازار اول ۱۰۲ واحد، شاخص آزاد شناور ۲۴۱ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۱۸۳ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۱۲۸ واحد و شاخص بازار دوم ۳۴ واحد رشد را تجربه کردند.
نماد‌های پربیننده معاملات امروز سایپا، بانک تجارت، پالایش نفت اصفهان با روند صعودی و نماد‌های فولاد مبارکه اصفهان، پتروشیمی شازند، بانک ملت، بانک صادرات ایران با روند نزولی به کار خود پایان داد.
*معاملات بازار فرابورس
شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از ۴ واحدی به پله ۱۸۷۳ واحدی رسید.
در بازار فرابورس نیز تعداد ۶۸۷ هزار و ۱۹۹ سهم اوراق بهادار به ارزش ۳ میلیون و ۵۹ هزار و ۵۳۴ ریال در بیش ۹۲ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.
نماد‌های پر بیننده معاملات امروز پتروشیمی غدیر، کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت، سهامی ذوب آهن اصفهان، صنایع ماشین‌های اداری ایران با روند مثبت و نماد‌های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی غدیر با روند مثبت به کار خود پایان دادند.