سرقت ۴۰۰ میلیونی از حساب شهروندان در یک میوه‌ فروشی

سرقت ۴۰۰ میلیونی از حساب شهروندان در یک میوه‌ فروشی
خلاصه اخبار

فهرست عناوین رییس پلیس فتای پایتخت از برداشت غیرمجاز ۴۰۰ میلیون تومانی از چند شهروند توسط یک میوه فروشی در خیابان شهید بهشتی تهران خبر داد. به گزارش سیگنال به نقل از بانکداری الکترونیک، سرهنگ تورج کاظمی با اشاره به برداشت غیرمجاز توسط یک میوه فروشی از شهروندان گفت: برخی شهروندان برای خرید میوه از […]

رییس پلیس فتای پایتخت از برداشت غیرمجاز ۴۰۰ میلیون تومانی از چند شهروند توسط یک میوه فروشی در خیابان شهید بهشتی تهران خبر داد.

به گزارش سیگنال به نقل از بانکداری الکترونیک، سرهنگ تورج کاظمی با اشاره به برداشت غیرمجاز توسط یک میوه فروشی از شهروندان گفت: برخی شهروندان برای خرید میوه از یک میوه فروشی در خیابان بهشتی کارت عابر بانک خود را به جهت اطمینانی که داشتند به میوه فروش می دادند و حتی رمز آن را اعلام می کردند.
وی افزود: همین اعتماد موجب شد که صاحب میوه فروشی یا همان سارق، کارت عابر بانک مشتریان را در همان لحظه کپی و با استفاده از رمزی که مشتری در اختیار وی قرار داده است. بعد از گذشت چند روز موجودی کارت عابر بانک را برداشت کند.
سرهنگ کاظمی ادامه داد: در این زمینه تاکنون ۳ نفر دستگیر شدند که تاکنون به برداشت ۴۰۰ میلیون تومان از حساب شهروندان اعتراف کرده اند. رییس پلیس فتای پایتخت گفت: با توجه به اینکه این نوع سرقت چند سالی است اتفاق می افتد با هماهنگی هایی که با بانک ها انجام داده ایم درصدد هستیم تدابیری به کار ببریم تا از اینگونه سرقت ها جلوگیری شود.
وی افزود: برخی از سارقان در این زمینه با کاهش نرخ کالاهایشان شهروندان را نسبت به خرید آن محصول ترغیب می کنند و همین ترفند موجب می شود به راحتی مشتریان رمز عابر بانک خود را در اختیار آنان قرار دهند.