زمان نهایی اعلام قیمت خودروهای پرتیراژ

زمان نهایی اعلام قیمت خودروهای پرتیراژ
خلاصه اخبار

فهرست عناوین عباس تابش: مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان روز گذشته خبر از نهایی شدن قیمت محصول‌های خودروسازان داد. به گزارش سیگنال به نقل از دنیای بورس، طبق وعده تابش قیمت‌های جدید محصول‌های خودروسازان فردا یعنی ۱۳ دی ماه، اعلام می‌شود. هر چند رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان اشاره به خودروهای خاصی نکرده، […]

عباس تابش: مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان روز گذشته خبر از نهایی شدن قیمت محصول‌های خودروسازان داد.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای بورس، طبق وعده تابش قیمت‌های جدید محصول‌های خودروسازان فردا یعنی ۱۳ دی ماه، اعلام می‌شود. هر چند رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان اشاره به خودروهای خاصی نکرده، اما آنچه مشخص است خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان که بخش اعظم تیراژ خودروسازان را تشکیل می‌دهد محصول‌های مدنظر عباس تابش است.
اما با توجه به وعده و وعیدهای اعلام قیمت این خودروها در سه ماهه گذشته، این سوال مطرح است که آیا فردا به‌طور حتم روز موعود اعلام قیمت‌ها خواهد بود؟ این سوال از آن جهت مطرح می‌شود که ماه‌هاست از شخص وزیر صنعت گرفته تا دیگر مسوولان صنعتی و نمایندگان مجلس وعده اعلام قیمت‌ها در هفته یا روز مشخصی را داده‌اند حال آنکه این وعده‌ها هیچ گاه عملی نشده است.
به این ترتیب با توجه به سخنان رئیس سازمان حمایت به‌نظر می‌رسد که سریال وعده‌های مسوولان وزارت صنعت در ارتباط با اعلام قیمت جدید خودروهای پرتیراژ به پایان خود نزدیک می‌شود. اما تابش در ادامه سخنان خود به این نکته اشاره کرده که در قیمت‌گذاری این محصول‌های توجه جدی به حقوق مصرف‌کنندگان شده است.
با توجه به این سخنان می‌توان گفت توجه ویژه‌ای که تابش از آن سخن گفته بی‌ارتباط با بسته جامع صنعت خودرو، نیست. پیش از این رضا رحمانی خبر از تهیه بسته جامعی برای صنعت خودرو داده بود، بسته‌ای که در آن توجه ویژه‌ای به دو مولفه کیفیت و خدمات پس از فروش شده است. به این ترتیب به‌نظر می‌رسد وزارتخانه در تلاش است در مقابل افزایش قیمت‌ها، خودروسازان را مکلف کند تا کیفیت و خدمات پس از فروش خود را که همواره مورد انتقاد مصرف‌کنندگان بوده، ارتقا دهند.