روند قیمت فولاد صادراتی ایران/ کاهش ۲۵ دلاری قیمت بیلت و اسلب صادراتی

روند قیمت فولاد صادراتی ایران/ کاهش ۲۵ دلاری قیمت بیلت و اسلب صادراتی
خلاصه اخبار

به گزارش  چیلان ، قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که قیمت فوبِ اسلب صادراتی ایران در هفته گذشته ۵.۴ درصد کاهش یافت و اسلب در قیمت ۴۴۰ دلار به ازای هر تن معامله شد. در هفته گذشته، قیمت فوبِ بیلت صادراتی ایران در بنادر کشور ۴۴۰ دلار به ازای هر تن بود که این قیمت‌ […]

به گزارش سیگنال به نقل از چیلان آنلاین

به گزارشچیلان ‘> چیلان </a> ” href=”https://chilanonline.com/”> چیلان ” href=”https://chilanonline.com/”> چیلان ، قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که قیمت فوبِ اسلب صادراتی ایران در هفته گذشته 5.4 درصد کاهش یافت و اسلب در قیمت 440 دلار به ازای هر تن معامله شد. در هفته گذشته، قیمت فوبِ بیلت صادراتی ایران در بنادر کشور 440 دلار به ازای هر تن بود که این قیمت‌ نسبت به قیمت‌های 5 مرداد، کاهش 5.4 درصدی را نشان می‌دهد.

سایه رکود بر اقتصاد جهانی و کاهش تقاضا در چین، بازار جهانی فولاد را به یک «بازار خرسی» تمام‌عیار تبدیل کرده و قیمت شمش و اسلب صادراتی ایران از اردیبهشت سال جاری تاکنون کاهش شدید و کم‌سابقه‌ای را تجربه کرده، به نحوی که قیمت‌ها به پایین‌ترین میزان از ابتدای آذر سال 1399 رسیده است!

قیمت‌های منتشرشده توسط متال بولتن نشان می‌دهد که در هفته گذشته قیمت اسلب صادراتی CIS با کاهش شدید 12.2 درصدی به 410 تا 415 دلار به ازای هر تن رسید. قیمت شمش صادراتی CIS نیز از 525 دلار به 499 دلار به ازای هر تن رسید.

در نمودار زیر، روند قیمت اسلب و بیلت صادراتی ایران در یک ماه گذشته را ببینید:

toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه