روند افزایشی تامین ارز واردات در بازار نیما

روند افزایشی تامین ارز واردات در بازار نیما
خلاصه اخبار

فهرست عناوین طی دو روز گذشته تامین ارز واردات در بازار نیما از محل عرضه ارز صادرکنندگان و نیز عرضه ارز توسط بانک مرکزی روند رو به رشد به خود گرفته است. به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، طی دو روز گذشته تامین ارز واردات در بازار نیما از محل عرضه ارز صادرکنندگان […]

طی دو روز گذشته تامین ارز واردات در بازار نیما از محل عرضه ارز صادرکنندگان و نیز عرضه ارز توسط بانک مرکزی روند رو به رشد به خود گرفته است.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، طی دو روز گذشته تامین ارز واردات در بازار نیما از محل عرضه ارز صادرکنندگان و نیز عرضه ارز توسط بانک مرکزی روند رو به رشد به خود گرفته است.
به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از بانک مرکزی؛ چند کانال بانکی برای تامین و انتقال ارز با برخی کشورها عملیاتی شده و بر همین اساس این بانک نسبت به تسریع در تخصیص و تامین ارز اقدام کرده است.
در همین زمینه بانک‌های کشور موظفند به منظور پاسخگویی و سرعت بیشتر تامین ارز، درخصوص ثبت سفارش های انجام شده برای مشتریان خود و نیز خرید ارز مورد نیاز صرافی‌ها، از طریق بخش بین‌الملل آن بانک، هماهنگی‌های لازم را با اداره بین‌الملل بانک مرکزی به عمل آورند.
همچنین براساس اطلاعات ثبت شده در سامانه سنا، میزان عرضه ارز صادراتی و نیز خرید و فروش صرافی‎ها طی روزهای اخیر روند افزایشی داشته است و به نظر می‌رسد در سه ماهه پایانی سال میزان عرضه ارز در این بازار روند افزایشی خود را ادامه دهد.