رشد قیمت‌ها و صف‌های میلیونی خرید برخی سهام

رشد قیمت‌ها و صف‌های میلیونی خرید برخی سهام
خلاصه اخبار

فهرست عناوین طی پنج روز کاری در این هفته شاخص‌های بازار سرمایه با رشد مواجه و برخی از سهم‌ها با صف‌های میلیونی خرید روبرو شد. شاخص صنعت در این مدت با ۹۴۱ واحد رشد همراه بود. به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا، روز چهارشنبه (۲۸ آذرماه سال جاری) شاخص کل بازده نقدی و قیمتی […]

طی پنج روز کاری در این هفته شاخص‌های بازار سرمایه با رشد مواجه و برخی از سهم‌ها با صف‌های میلیونی خرید روبرو شد. شاخص صنعت در این مدت با ۹۴۱ واحد رشد همراه بود.

به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا، روز چهارشنبه (۲۸ آذرماه سال جاری) شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادر تهران در تراز ۱۵۶ هزار و ۸۳ واحدی قرار داشت، اما با گذشت پنج روز کاری، این شاخص ۲۳۶۰ واحد رشد کرد و به رقم ۱۵۸هزار و ۴۴۳ واحدی رسید.
در تاریخ مذکور شاخص آزاد شناور تراز ۱۶۷ هزار و ۵۴۸ واحدی را تجربه کرد اما با گذشت پنج روز کاری این شاخص نیز ۴۴۸۹ واحد رشد و رقم ۱۷۲ هزار و۳۷ واحدی را تجربه کرد.
همچنین شاخص بازار اول و دوم هرکدام‌ به ترتیب ۲۲۶۰ و ۲۱۸۸ واحد رشد کردند. علاوه بر این‌ها شاخص صنعتی با ۹۴۱ واحد رشد تا رقم ۱۴۲هزار و ۱۴۶واحدی بالا رفت.
طی این هفته نمادهای پالایشی، پتروشیمی، بانکی بیشترین تاثیر در نوسانات شاخص بازار داشتن در مقطعی از معاملات تعدادی از سهم‌های بانکی با صف خرید همراه شدند. سنگینی تقاضا نسبت به عرضه سبب شد که قیمت‌ها در این گروه با رشد مواجه شود.
در آخرین روز معاملاتی این هفته در عین حال که شاخص‌های بازار سهام رشد را نشان دادند، حجم و ارزش معاملات نیز در این روز با افزایش روبرو شد؛ به طوری که در پنجشنبه اخیر ارزش معاملات بورس تهران از رقم ۱۱۲۲ هزار میلیارد تومان رد شد.