رئیس‌ آنروا: دیگر فرصتی باقی نمانده، زمان به نفع ما نیست

رئیس‌ آنروا: دیگر فرصتی باقی نمانده، زمان به نفع ما نیست
خلاصه اخبار

کمیسر کل آژانس آنروا با تاکید بر لزوم تغییر کامل سیاست‌های کابینه رژیم صهیونیستی در خصوص امدادرسانی‌ها به غزه، گفت که غیرنظامیان در غزه بیشتر از این نمی‌توانند منتظر بمانند.

به گزارش ایسنا، «فیلیپ لازارینی»، کمیسر کل آژانس امدادرسانی و کاریابی آوارگان فلسطینی (آنروا) اظهار کرد: ممانعت از بروز قحطی در غزه که ساخته دست بشر است، به دلیل نبود عزم سیاسی به منزله چالشی بزرگ است.

لازارینی تاکید کرد: کشته شدن نیروهای حوزه انسانی و ممانعت از پیوستن آنروا به کاروان‌هایی که به سمت شمال غزه از جمله بیمارستان الشفا در حرکت بودند، نیازمند تغییر کامل سیاست‌های کابینه اسرائیل است.

کمیسرکل آنروا در ادامه گفت: از نظر من آنچه به نجات جان انسان‌ها و جلوگیری از بروز قحطی کمک خواهد کرد، پایبندی به سه اقدام است که عبارت هستند از برقراری آتش‌بس همین الآن، بازگشایی گذرگاه‌های زمینی بیشتر و موافقت با دسترسی آنروا به عنوان ارائه دهنده اصلی خدمات حیاتی به شمال نوار غزه بدون تاخیر بیشتر است.

او با تاکید بر اینکه زمان بیشتری وجود ندارد، گفت: زمان به نفع ما نیست و غیرنظامیان فلسطینی در غزه نمی‌توانند بیشتر از این منتظر بمانند.

مرجع: ایسنا