دموکرات‌ها تحقیقات از روابط ترامپ و دویچه بانک را تشدید می‌کنند

دموکرات‌ها تحقیقات از روابط ترامپ و دویچه بانک را تشدید می‌کنند
خلاصه اخبار

دموکرات‌ها اعلام کردند که تحقیقات از ترامپ و دویچه بانک را برای مشخص شدن رابطه مشکوک بین آنها برای دریافت حداقل ۱۳۰ میلیون دلار اعتبار در سال ۲۰۱۷ میلادی را افزایش می‌دهد.

به گزارش سیگنال به نقل از ایبِنا، با افتادن مجلس نمایندگان آمریکا به دست دموکرات ها، اکنون آنها در حال تحقیق از پرونده روابط ترامپ با دویچه بانک آلمان هستند. همچنین اکثریت دموکرات ها طیف وسیعی از تحقیقات را در مورد تجارت دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا شروع کرده اند و در این بین کمیته اطلاعات و خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا به بررسی روابط ترامپ با دویچه بانک خواهند پرداخت.

دموکرات ها به دنبال تحقیق از دو سال نخست دولت ترامپ و بررسی روابط مالی هتل، زمین گلف و دیگر سرمایه گذاری های ترامپ هستند. همچنین دویچه بانک اعلام کرد که تعهدات قانونی خود را با جدیت دنبال می کند و متعهد به همکاری با تحقیقات قانونی است.

بر همین اساس، موضوعاتی از قبیل عدم شفاف بودن کسب و کار ترامپ و مسئله پولشویی روسیه از طریق دویچه بانک مطرح است. بر پایه این گزارش، دویچه بانک میلیون ها دلار به صورت اعتبار برای کسب و کارهای ترامپ افزایش داده و این بانک را به یکی از بانک های نادر که علاقمند به قرض دادن به ترامپ است را در یک دهه اخیر تبدیل کرده است.

در سال ۲۰۱۷ میلادی حداقل ۱۳۰ میلیون دلار از دویچه بانک به ترامپ تخصیص داده شده است. در حال حاضر، کمیته اطلاعات دموکرات ها خواهان تحقیق از ترامپ و روابط ظاهرا مشکوک آن با دویچه بانک هستند.