خودروهایی که مشمول افزایش قیمت شدند / قیمت جدید ۱۱ خودرو

خودروهایی که مشمول افزایش قیمت شدند / قیمت جدید ۱۱ خودرو
خلاصه اخبار

فهرست عناوین قیمت وانت تندر با افزایشی نزدیک به 100 درصد به 77 میلیون تومان و قیمت پژو پارس پس از سه دوره افزایش در نهایت به 76/7 میلیون تومان رسید. به گزارش سیگنال به نقل از تجارت‌نیوز، بازار خودروهای داخلی به سمت آزادسازی سوق پیدا می‌کند. مقدمات قرار گرفتن در این مسیر از طریق […]

قیمت وانت تندر با افزایشی نزدیک به 100 درصد به 77 میلیون تومان و قیمت پژو پارس پس از سه دوره افزایش در نهایت به 76/7 میلیون تومان رسید.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت‌نیوز، بازار خودروهای داخلی به سمت آزادسازی سوق پیدا می‌کند. مقدمات قرار گرفتن در این مسیر از طریق کنار گذاشتن شورای رقابت و دخیل کردن سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و ستاد تنظیم بازار در پروسه‌ قیمت‌گذاری فراهم آمد و در نهایت دولت سیاست افزایش قیمت را خودرو به خودرو به اجرا درآورد.
ایران خودرو نخستین خودروساز بزرگ کشور بود که با افزایش قیمت پژو پارس اتومات، وانت آریسان، وانت تندر، هایما، دانگ فنگ و دنا پلاس در مسیر افزایش قیمت خودرو گام برداشت.
اواخر هفته گذشته نیز سایپا به عنوان دومین خودروساز بزرگ کشور در مسیر افزایش قیمت محصولاتش قرار گرفت. این افزایش قیمت بر خودروهای سراتو، چانگان و پراید وانت اعمال شد.
میزان افزایش قیمت و قیمت جدید انواع خودرو را در اینفوگرافیک تجارت‌نیوز مشاهده کنید.