حمایت نزدک از سامانه ی معاملات توکن سهام تحت قوانین اتحادیه اروپا

حمایت نزدک از سامانه ی معاملات توکن سهام تحت قوانین اتحادیه اروپا
خلاصه اخبار

فهرست عناوین صرافی DX با استفاده از پروتکل اطلاعات مالی نزدک از هفته آینده سامانه معاملاتی توکن با پشتوانه سهام تحت قوانین اتحادیه اروپا ارائه می کند. به گزارش سیگنال به نقل از کوین ایران، روز سوم ژانویه، پلتفرم معاملات دیجیتال استونیایی DX Exchange اعلام کرد از هفته ی آینده شروع به ارائه سهام روی […]

صرافی DX با استفاده از پروتکل اطلاعات مالی نزدک از هفته آینده سامانه معاملاتی توکن با پشتوانه سهام تحت قوانین اتحادیه اروپا ارائه می کند.

به گزارش سیگنال به نقل از کوین ایران، روز سوم ژانویه، پلتفرم معاملات دیجیتال استونیایی DX Exchange اعلام کرد از هفته ی آینده شروع به ارائه سهام روی بلاک چین اتریوم می کند.
DX که طبق گزارش ها اولین صرافی رمز ارز هاست که معاملات را در چارچوب قانونی اتحادیه اروپا ارائه می دهد، از پروتکل اطلاعات مالی نزدک (FIX) برای ارائه ی محصولاتش استفاده خواهد کرد.

طبق اطلاعیه ی شرکت، کاربران رمز ارز ها می توانند توکن هایی با پشتوانه ی سهام انواع شرکت های بزرگ مانند گوگل، فیسبوک و آمازون را خریداری نمایند.
سهام ها طبق قرارداد همکاری DX با MPS MarketPlace Securities Ltd. به نیابت از کاربران خریداری می شود.

این شرکت در اطلاعیه ی خود توضیح داد: «سهام دیجیتال به بهترین شکل هر دو کلمه ی فناوری بلاک چین و ابزار های مرسوم سهام را ترکیب می کند. سهام های دیجیتال با سهام های دنیای واقعی یک به یک نظیر به نظیرند. شما توکن ها را به نیابت از دارایی هایی که می خواهید روی آنها سرمایه گذاری کنید مانند گوگل، آمازون و غیره می خرید. بنابراین زمانی که شما توکن را نگهداری می کنید، در واقع مالک سهام در شرکت اصلی هستید».
ایده ی DX اولین بار ماه می سال گذشته علنی شد که قصد داشت محیط معاملاتی قانونی برای رمز ارز ها، ارز های فیات و سهام دیجیتال ایجاد کند.
نزدک، با قرارداد های آتی بیت کوین که شایعه ی راه اندازی آن در نیمه ی اول سال ۲۰۱۹ به گوش رسید، خود را وقف آینده ای شامل رمز ارز ها و فناوری بلاک چین کرده است.

در ماه دسامبر، بخش خطرپذیر شرکت، یکی از سه پشتیبان اصلی تامین مالی ۲۷.۵ میلیون دلاری برای صرافی رمز ارز ErisX بود.