تشریح الزامات فضای رقابتی توسط عضو هیات مدیره بانک ملی

تشریح الزامات فضای رقابتی توسط عضو هیات مدیره بانک ملی
خلاصه اخبار

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به وضعیت رقابتی بازار میان بانک ها، گفت: ریسک پذیری و مسئولیت پذیری از عوامل موثر بر نحوه پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان است.

به گزارش سیگنال به نقل از ایبِنا، مسعود خاتونی در جمع کارکنان اداره امور شعب غرب تهران بانک افزود: شناخت محیط توسط مدیران و در نتیجه پذیرش ریسک های معقول در مواجهه با شرایط کنونی، نیاز امروز صنعت بانکداری است.
وی همچنین غرب تهران را از مناطق دارای پتانسیل بالا برای رشد دانست و ابراز امیدواری کرد با بهبود شیوه های بازاریابی و استمرار ارتباط موثر با مشتریان، شرایط در این منطقه بیش از پیش مطلوب شود.
خاتونی همچنین خواستار حضور بیشتر نیروهای ستاد در بین کارکنان شد و اظهار کرد: در بازدید از شعب، شخصا تا حل شدن مشکلات آن واحد، مسائل مربوط را پیگیری می کنم و انتظار دارم همکاران نیز نسبت به این موضوع جدیت لازم را داشته باشند.
افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب غرب تهران بانک هم در این جلسه که با حضور معاونان اداره و روسای دوایر برگزار شد، با اشاره به وجود صنایع بزرگ کشور از جمله صنایع خودروسازی، فرودگاه های بزرگ کشور و دانشگاه آزاد اسلامی، پتانسیل غرب تهران را بی نظیر دانست و بر تلاش همه جانبه کارکنان در ایام پایانی سال برای حفظ و ارتقای جایگاه این اداره امور در تمام شاخص ها از جمله جذب منابع تاکید کرد.
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران همچنین در جلسه تخصصی بازاریابی اداره امور شعب غرب تهران حضور یافت. در این نشست که با حضور مجید باجلان مدیرعامل صندوق امداد ولایت برگزار شد، نیازمندی های این صندوق به عنوان یکی از مشتریان بزرگ بانک ملی ایران به صورت تخصصی بررسی شد.