تحقیقات جدید: فعالیت های مشکوک در کیف پول های اتریوم!

تحقیقات جدید: فعالیت های مشکوک در کیف پول های اتریوم!
خلاصه اخبار

ظاهرا در ۱ دسامبر سال ۲۰۱۸ اتفاق مشکوکی در جهان اتریوم رخ داده است. طی تحقیق جدیدی که از مرکز تحلیلگر ORS CryptoHound منتشر شد، ماه گذشته فعالیتی غیر عادی در بلاک چین اتریوم رخ داد.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکجین، مرکز ORS CryptoHound صد تراکنش بزرگ اتریوم در ۴ ماه اخیر را مورد بررسی قرار داد و متوجه یک الگوی عجیب در این بلاک چین شد. این شرکت بیان کرد:
۶ کیف پول اتریوم که بیشترین اترها را دارند مبلغ قابل توجهی اتر انتقال داده اند و مجموع تمام آن کوین ها در هنگام تراکنش ۵۰۰ میلیون دلار بوده است.
هر یک از کیف پول ها دارای ۹۲ تا ۹۸ درصد توکن های اومیسگو (OMG) بودند.
تمامی کیف پول ها در یک روز ایجاده شده اند.
تمام کیف پول ها به یک روش و از طریق چندین تراکنش سرمایه خود را به چرخش در آوردند تا جایی که تمام توکن های اولیه به طور مساوی بین ۳۹ کیف پول جدید تقسیم شدند که شامل ۱۵۰ هزار اتر بود.

در واقع تراکنش ها از این ۶ کیف پول با هم هماهنگ شده بودند. اما این سوال پیش می آید که چرا و علت این کار چیست؟
تیم پشت این تحقیق مستقیما کسی را مسئول این کار ندانسته است و جزییات زیادی از آن ارائه ندادند اما این تیم احتمال داد که یک یا چند نهنگ اتریوم یا سازمانی برجسته سعی داشته غیر متمرکز بودن جعلی را ایجاد کند و این کار را با جدا کردن کوین های اتر و توکن های اومیسگو (OMG) انجام داده است تا نشان دهد اتریوم یکپارچگی و عملکرد درستی دارد.
فابریزیو فونتا رییس این مرکز تحلیل امیدوار است ابزاری که برای این تحقیق مورد استفاده قرار گرفته است در آینده تمام این موارد عجیب و غریب را شناسایی کند. وی همچنین افزود:
این تحقیق یکی از مطالعات پیشین است که نشان دهنده توانایی هوش مصنوعی (AI) در تحلیل بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. هدف ما این است که پلتفرم ساده و کاربر پسندی را ارائه دهیم که افراد بتوانند تا جایی که ممکن است اطلاعاتی در مورد آدرس ها و تراکنش های بلاک چین به دست آورند.