تاکید استاندار خوزستان بر برخورد با عوامل پمپاژ غیرقانونی آب

تاکید استاندار خوزستان بر برخورد با عوامل پمپاژ غیرقانونی آب
خلاصه اخبار

ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: برخی از موارد قطعی برق به دلیل مداخله انسانی برای برداشت و پمپاژ آب توسط برخی از افراد سودجو بود که اقدامی غیرقانونی است و در این شرایط به نوعی خیانت محسوب می‌شود و این افراد به عنوان عوامل مخل آسایش عمومی مورد برخورد قرار خواهند گرفت.

علی‌ اکبر حسینی‌ محراب در نشست مدیریت مصرف بهینه آب و برق که امروز 4 تیرماه در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: طی 50 سال گذشته شاهد موج گرمای کم سابقه‌ای بودیم. در جلسه امروز مشکلات روستاها و مناطقی که دچار کمبود آب و برق هستند مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه جای نگرانی چندانی نیست اما سه یا چهار واحد در نیروگاه‌های رامین، آبادان و زرگان از مدار خارج شدند که در حال بازگشت به شبکه هستند.‌

حسینی محراب ادامه داد: برخی از موارد قطعی برق به دلیل مداخله انسانی برای برداشت و پمپاژ آب توسط برخی از افراد سودجو بود که اقدامی غیرقانونی است و در این شرایط به نوعی خیانت محسوب می‌شود و این افراد به عنوان عوامل مخل آسایش عمومی مورد برخورد قرار خواهند گرفت.

استاندار خوزستان اظهار کرد: ضمن عذرخواهی از اهالی روستاهایی که آب به آن‌ها نرسید یا به دلیل این حوادث دچار قطعی برق شدند امیدواریم با اقدامات لازم شاهد این کمبودها نباشیم.

مرجع: ایسنا