بیت‌کوین بدترین سرمایه‌گذاری سال ۲۰۱۸ میلادی

بیت‌کوین بدترین سرمایه‌گذاری سال ۲۰۱۸ میلادی
خلاصه اخبار

فهرست عناوین کارشناسان فلزات گرانبها اعلام کردند سرمایه‌گذاری روی ارز رمزنگار بیت کوین در سال ۲۰۱۸ میلادی به‌عنوان بدترین سرمایه‌گذاری شناخته شده است.ست. به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، کارشناسان فلزات گرانبها در شرکت مشاوره‌ای «فین اکسپرتیزا» اعلام کردند که پُرسودترین سرمایه‌گذاری در سال‌جاری میلادی روی پالادیوم بود؛ در حالی که سرمایه‌گذاری روی […]

کارشناسان فلزات گرانبها اعلام کردند سرمایه‌گذاری روی ارز رمزنگار بیت کوین در سال ۲۰۱۸ میلادی به‌عنوان بدترین سرمایه‌گذاری شناخته شده است.ست.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، کارشناسان فلزات گرانبها در شرکت مشاوره‌ای «فین اکسپرتیزا» اعلام کردند که پُرسودترین سرمایه‌گذاری در سال‌جاری میلادی روی پالادیوم بود؛ در حالی که سرمایه‌گذاری روی ارز رمزنگار بیت کوین بدترین سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۱۸ میلادی لقب گرفته است. بر اساس مطالعات انجام گرفته از سوی این شرکت، سرمایه‌گذاران بیت کوین بیش از ۳ هزار دلار یا ۲/ ۷۱ درصد از سرمایه‌گذاری خود را در سال ۲۰۱۸ میلادی از دست دادند. در حالی که سرمایه‌گذاری روی پالادیوم پر سودترین سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۱۸ میلادی شناخته شد و قیمت این فلز گرانبها به بالاترین رکورد خود رسید و بهترین عملکرد را در میان فلزات گرانبها به خود اختصاص داد. خریداران پلادیم سرمایه خود را ۴۳۳ دلار یا ۲/ ۱۰ درصد تا پایان سال‌جاری میلادی افزایش داده‌اند. همچنین رئیس «فین اکسپرتیزا» گفت: در چشم‌انداز دو ساله، فلز پالادیوم تنها فلزی خواهد بود که به‌طور کلی بازگشت سرمایه مثبت خواهد داشت. بر پایه این گزارش، قیمت بیت کوین در مقایسه با بالاترین رقم ثبت شده خود در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی که در حدود ۲۰ هزار دلار بود، بیش از ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.