برگزاری همایش و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگران وظیفه

برگزاری همایش و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگران وظیفه
خلاصه اخبار

فهرست عناوین همایش و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگران وظیفه با حضور بانک‌ انصار برگزار شد. به گزارش سیگنال به نقل از ایبِنا، نخستین همایش و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگران وظیفه با حضور مرکز مطالعات و نوآوری بانک‌انصار و شرکت‌های فناوران حفیظ سامانه و سامانه الکترونیک انصار در مرکز همایش‌های مجتمع آموزشی اصل ولایت‌فقیه دانشگاه و پژوهشگاه عالی […]

همایش و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگران وظیفه با حضور بانک‌ انصار برگزار شد.

به گزارش سیگنال به نقل از ایبِنا، نخستین همایش و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگران وظیفه با حضور مرکز مطالعات و نوآوری بانک‌انصار و شرکت‌های فناوران حفیظ سامانه و سامانه الکترونیک انصار در مرکز همایش‌های مجتمع آموزشی اصل ولایت‌فقیه دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی صبح امروز برگزارشد.

بانک انصار با برپایی غرفه ای در نمایشگاه یاد شده به معرفی و ارایه دستاوردهای پژوهشگران وظیفه و دیگر دستاوردهای بی‌نظیر خود در حوزه های الکترونیک و بانکداری نوین پرداخت و بازدیدکنندگان را با رویکردهای پژوهشی و نوآورانه بانک آشنا کرد.

براساس این گزارش، سردار احمد وحیدی رییس دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی به عنوان میزبان و سخنران اصلی همایش با حضور در غرفه بانک انصار از نزدیک با دستاوردهای پژوهشی و نوآوری های این بانک که بخشی از آن‌ها حاصل هدایت راهبردی پژوهشگران وظیفه شاغل در بانک یادشده است، به ویژه نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای رایانه‌ای دارای کاربرد در سیستم‌های حمل‌ونقل، پیشخوان‌های بانکی و سامانه‌های خدمات درمانی، مسافرتی و خدمات سربازان (ماهرسان) آشنا شد.

این گزارش می‌افزاید، معاونین بانکداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات، رییس مرکز مطالعات و نوآوری بانک انصار و مدیران عامل شرکت فناوران حفیظ سامانه و سامانه الکترونیک انصار به اتفاق کارشناسان این بانک با حضور در بخش‌های مختلف غرفه، توضیحات لازم را به بازدیدکنندگان ارایه دادند.

شایان ذکر است، این همایش سه روزه مبتنی بر تأکیدات فرماندهی معظم کل قوا در خصوص نگاه ویژه به نخبگان و استعدادهای برتر کشور، شناساندن فعالیت‌های علمی– پژوهشی آنان و اجرای طرح‌های ملی و اولویت‌دار سازمان‌های لشکری و کشوری در دهه اخیر، برگزار شد و بانک انصار براساس راهبرد تحقق منویات راهگشای مقام معظم رهبری و توسعه تلاش های پژوهشی در کشور در آن شرکت کرد.