برق برای بیش از ۵ هزار هیئت عزاداری تامین شد

برق برای بیش از ۵ هزار هیئت عزاداری تامین شد
خلاصه اخبار

تهران – ایرنا – شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با هدف برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم سوگواری سالار شهیدان ابا عبدالحسین(ع) اعلام کرد: برق و روشنایی بیش از ۵ هزار هیئت عزاداری، تکایا و مساجد پایتخت را در شب‌های محرم تامین کرده است.

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، کامبیز ناظریان مدیر عامل برق پایتخت ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، ضرورت تامین روشنایی برای عزاداران حسینی در هیئت‌ها، مساجد و تکایا را یکی از اهداف مهم اصلی این شرکت در این ایام برشمرد.

وی پایداری شبکه و همچنین برقراری روشنایی پایدار، ایمن و بدون خطر برای این مراکز مذهبی در پایتخت را از دیگر اولویت‌ها دانست.

 مدیرعامل برق پایتخت گفت: به تعداد زیادی از هیات، تکایای مذهبی و مساجد، انشعاب موقت برق واگذار شده است و در حدود 400 اکیپ و خودروهای عملیاتی بهره برداری فعال در حال خدمت رسانی در سطح پایتخت هستند.

ناظریان از رصد مستمر بیش از 3 هزار مورد بازدید کارشناسان مناطق 22 گانه در سطح شهر تهران در خصوص رعایت نکات ایمنی در برپایی مراسم این مساج، تکایا و هیات ها خبر داد.

مدیر عامل برق پایتخت از عزاداران حسینی درخواست کرد با رعایت نکات ایمنی و همچنین استفاده از تجهیزات برقی کم مصرف و لامپ های LED یا کم مصرف در روزهای آتی و خاموشی همه تجهیزات در پایان مراسم های سوگواری ، این شرکت را در خدمت رسانی هرچه مطلوب‌تر به همه عزاداران حسینی در این ایام گرانقدر یاری رسانند.

toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه