اولین تئاتر بورسی به روی صحنه می‌رود

اولین تئاتر بورسی به روی صحنه می‌رود
خلاصه اخبار

فهرست عناوین نخستین نمایش با دغدغه التهابات روز بازار سرمایه به زودی روی صحنه تئاتر می‌رود و اکنون در حال آماده‌سازی برای بازبینی است. به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، نخستین نمایش با دغدغه التهابات روز بازار سرمایه در حالی به زودی روی صحنه تئاتر می‌رود که این نمایش برای بازبینی آماده می‌شود. این […]

نخستین نمایش با دغدغه التهابات روز بازار سرمایه به زودی روی صحنه تئاتر می‌رود و اکنون در حال آماده‌سازی برای بازبینی است.

به گزارش سیگنال به نقل از تسنیم، نخستین نمایش با دغدغه التهابات روز بازار سرمایه در حالی به زودی روی صحنه تئاتر می‌رود که این نمایش برای بازبینی آماده می‌شود.
این نمایش با عنوان «شوبیل» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا قلمبر و تهیه‌کنندگی امین آذریان و سعید اسلامی بیدگلی مدتی است تمرینات خود را در سکوت خبری آغاز کرده و به زودی توسط شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی بازبینی خواهد شد.
همچنین این نمایش در صورت اخذ مجوز از اواخر ماه جاری در سالن اصلی عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه خواهد رفت و خبرها حاکی از حضور ایوب آقاخانی در این نمایش به عنوان مشاور متن و اجرا است.
براساس این گزارش، نمایش شوبیل در قالب یک درام اجتماعی معاصر به اتفاقاتی می‌پردازد که برای یک شهروند ساده به دلیل نزدیک شدنش به محورهای بازارسرمایه رخ می‌دهد.
شایان ذکر است، نمایشنامه شوبیل با نگاه به طرحی از امین آذریان بر اساس ماجراهای واقعی نوشته شده است.