امکان ثبت‌ نام در آزمون استخدامی سال ۹۷ با پیام رسان بله

امکان ثبت‌ نام در آزمون استخدامی سال ۹۷ با پیام رسان بله
خلاصه اخبار

با بازو (بات) ثبت نام آزمون استخدامی سال ۹۷ در پیام رسان مالی بله که توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ارائه شده، می‌توانید آخرین اطلاعات ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور را دریافت کنید.

به گزارش سیگنال به نقل از ایبِنا، داوطلبان شرکت در این آزمون می توانند از طریق آدرس https://ble.im/estekhdam۹۷_bot در پیام رسان بله به اطلاعات زمانبندی آزمون، دفترچه راهنمای آزمون، مشاغل مورد درخواست و… دسترسی داشته باشند.

همچنین دسترسی به لینک ثبت نام در آزمون، پرداخت هزینه ثبت نام، بازیابی کد رهگیری و توکن برای داوطلبان و کاربران از طریق این بازو فراهم شده است.
کانال اطلاع رسانی آزمون نیز به آدرس https://ble.im/hrtcir توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در پیام رسان بله ایجاد شده است و داوطلبان می توانند آخرین اخبار و اطلاعیه ها را از این طریق دنبال کنند.

همچنین بازوی پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات داوطلبان نیز به آدرس hrtc_support_bot@ توسط این مرکز در پیام رسان بله ایجاد شده است. لازم به ذکر است، ثبت نام در ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از روز یکشنبه ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ آغاز شده و تا پایان روز سه شنبه ۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد داشت. این آزمون روز جمعه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار می شود.