امروز گزارش CFT نهایی می‌شود؟

امروز گزارش CFT نهایی می‌شود؟
خلاصه اخبار

فهرست عناوین رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بررسی ایرادات دوباره شورای نگهبان به لایحه موسوم به CFT در این کمیسیون ​گفت: گزارش کمیسیون درباره لایحه امروز نهایی می‌شود. به گزارش سیگنال به نقل از دنیای بورس ، به گفته حشمت‌اله فلاحت پیشه امروز برای بار دیگر لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین […]

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به بررسی ایرادات دوباره شورای نگهبان به لایحه موسوم به CFT در این کمیسیون ​گفت: گزارش کمیسیون درباره لایحه امروز نهایی می‌شود.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای بورس ، به گفته حشمت‌اله فلاحت پیشه امروز برای بار دیگر لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم موسوم به CFT در کمیسیون امنیت ملی با حضور عباسعلی کدخدایی؛ ​سخنگوی شورای نگهبان بررسی می‌شود.

از 22 ایراد شورای نگهبان به این لایحه،سه ایراد برطرف شده است و پیش از این نیز مجلس 7 ایراد دیگر شورای نگهبان را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کرده بود. به گفته رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس 12 ایراد باقیمانده شورای نگهبان به این لایحه فردا در نشست کمیسیون امنیت ملی بررسی می شود. او پیش‌بینی کرد در نهایت کار لایحه CFT نیز همچون لایحه پالرمو و اصلاح قانون مبارزه با پولشویی به مجلس کشیده خواهد شد.