افزایش ۳۳ درصدی تولید مینی‌ بوس

افزایش ۳۳ درصدی تولید مینی‌ بوس
خلاصه اخبار

فهرست عناوین تولید انواع مینی‌ بوس و میدل‌ باس در آبان ماه امسال با افزایش ۳۳.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته همراه بوده است. به گزارش سیگنال به نقل از TSEpress، طبق اعلام وزارت صنعت معدن و تجارت تولید انواع مینی‌ بوس و میدل‌ باس در آبان ماه سال جاری به ۱۶۴ […]

تولید انواع مینی‌ بوس و میدل‌ باس در آبان ماه امسال با افزایش ۳۳.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته همراه بوده است.

به گزارش سیگنال به نقل از TSEpress، طبق اعلام وزارت صنعت معدن و تجارت تولید انواع مینی‌ بوس و میدل‌ باس در آبان ماه سال جاری به ۱۶۴ دستگاه رسید که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته که ۱۲۳ دستگاه بوده، ۳۳.۳ درصد رشد داشته است.
براین اساس شرکت ایران خودرو دیزل با تولید ۲۹ دستگاه مینی‌بوس و میدل‌باس در آبان ماه امسال نسبت به آبان سال گذشته که یک دستگاه تولید داشته، رشد تولید ۲۸۰۰ درصدی را به ثبت رسانده است.
شرکت سروش دیزل مبنا نیز با تولید ۷۲ دستگاه مینی‌بوس و میدل‌باس در آبان ماه امسال نسبت به تولید ۳۰ دستگاهی در مدت مشابه سال گذشته، رشد تولید ۱۴۰ درصدی داشته است.
در مقابل شرکت پیشرو دیزل آسیا با تولید ۲۵ دستگاه از این محصولات در آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۳۳ دستگاه تولید داشته، کاهش تولید ۲۴.۲ درصدی را تجربه کرده است.
همچنین گروه بهمن نیز با کاهش تولید ۲۰.۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۸ دستگاه مینی‌بوس و میدل‌باس تولید کرده است. میزان تولید این شرکت در آبان ماه سال گذشته ۴۸ دستگاه بوده است.
شرکت‌ عقاب افشان و هوراند خودرو دیزل نیز هر دو کاهش‌ تولید ۱۰۰ درصدی را تجربه کرده‌اند.
عقاب افشان آبان ماه سال گذشته ۱۰ دستگاه مینی‌بوس و میدل‌باس تولید کرده بود در حالیکه آبان ماه سال جاری هیچ تولیدی در این زمینه نداشته است.
هوراند خودرو دیزل نیز آبان ماه امسال هیچ تولیدی در زمینه مینی‌بوس و میدل‌باس نداشته است در حالیکه در مدت مشابه سال گذشته یک دستگاه از این محصول تولید کرده بود.

برچسب‌ها