افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها تصویب شد/ جذاب‌ترین طرح‌ دو سه دهه اخیر

افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها تصویب شد/ جذاب‌ترین طرح‌ دو سه دهه اخیر
خلاصه اخبار

فهرست عناوین عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: جزئیات طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت با استفاده ازسرمایه‌ مردم به عنوان یکی از جذاب‌ترین طرح‌های اقتصادی دو سه دهه اخیر تصویب شد. به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس، علی بختیار درباره جلسه دیروز کمیسیون انرژی که با تصویب افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات […]

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: جزئیات طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت با استفاده ازسرمایه‌ مردم به عنوان یکی از جذاب‌ترین طرح‌های اقتصادی دو سه دهه اخیر تصویب شد.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس، علی بختیار درباره جلسه دیروز کمیسیون انرژی که با تصویب افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه‌گذاری مردمی همراه بود ، به خانه ملت توضیح داد: طبق این طرح که بررسی آن از ۶ ماه قبل شروع شده ، افزایش پالایشگاه‌ها با استفاده از ظرفیت‌ و سرمایه مردمی و فعال کردن بورس مدنظر بود که با توجه به تصویب کلیات طرح در کمیسیون برنامه و بودجه و انرژی، جزئیات آن به تصویب رسید.

وی ادامه داد: این طرح به دلیل برخورداری مشوق هایی از جمله تنفس حداکثر تا ۲ ساله در پرداخت قیمت خوراک در سال آغاز بهره‌برداری، یکی از جذاب‌ترین طرح‌های اقتصادی در دو سه دهه اخیر بوده و می‌توان تحرک اقتصادی قابل‌ملاحظه‌ای ایجاد کرد. چراکه بسیاری علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در بخش‌های تولیدی هستند.