افزایش تعداد Dapp ها روی شبکه ترون و افزایش ۱۳۴ درصدی قیمت در یک ماه!

افزایش تعداد Dapp ها روی شبکه ترون و افزایش ۱۳۴ درصدی قیمت در یک ماه!
خلاصه اخبار

ترون اخیرا اولین کنفرانس خود با نام niTron را برگزار کرد. این نشست در تاریخ ۲۷ و ۲۸ دی ماه در ایالت سانفرانسیسکو آمریکا برگزار شد و با گذشت یک هفته از این رویداد، ارز دیجیتال ترون (TRX) همچنان صعودی است و به طور کلی در ماه گذشته چیزی حدود ۱۳۰ درصد افزایش قیمت داشته است. طی این نشست جامعه ترون در مورد آینده بنیاد خود و ارز دیجیتال ترونیکس (Tronix) بسیار هیجان زده بود. در این نشست کوبی برایانت بسکتبالیست مشهور آمریکایی و جاستین سان سخنرانی کردند.

niTron رویدادی مثبت برای جامعه ترون

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، یکی از اتفاقات خوشایند برای حامیان این ارز دیجیتال، سخنرانی مارکس ژائو رییس زنجیره عمومی ترون بود. وی در مورد آخرین برنامه ها و توسعه های آینده این ارز دیجیتال و شبکه آن صحبت کرد. وی همچنین خاطر نشان کرد برای آنها پر اهمیت است که از جامعه ترون بازخورد بگیرند تا شبکه و پروژه های خود را بهبود بخشند.
لی کانگ رییس توسعه دهندگان جامعه ترون نیز در این مورد صحبت کرد که چگونه توسعه دهندگان در حال بهبود فضای بلاک چین ترون هستند و ترون یک پلتفرم و اکوسیستم است.
بیانیه مهم دیگری توسط جاستین سان اعلام شد که مربوط به تعداد برنامه های غیرمتمرکزی (dApps) بود که بر روی شبکه ترون ایجاد شده است. وی افزود در آینده ۲ هزار برنامه غیر متمرکز بر روی این شبکه خواهند داشت. این شبکه از برنامه های غیرمتمرکز دعوت می کند تا بر روی پروتکل ترون کار کنند.
ترون طی سال ۲۰۱۸ شبکه خود را گسترش داد و شبکه اصلی خود را عرضه کرد و همچنین ماشین مجازی ترون (TVM) را معرفی کرد که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز خود را در این شبکه ایجاد کنند. همچنین تعداد کاربران، آدرس ها و برنامه های غیرمتمرکز این شبکه رشد خوبی یافته است.
جاستین سان چندین روز پیش توییتی نوشت که طی آن وی رشد شبکه ترون را طی هفته گذشته نشان داد. وی توضیح داد که ۲۵ برنامه جدید در شبکه ترون ایجاد شده اند و از هفته گذشته تا به حال ۲۰ درصد افزایش یافته است. همچنین ۱.۴۲ میلیون حساب کاربری بر روی ترون ثبت شده است و تعداد تراکنش های آن به ۳ میلیون دست یافته است.
در حین گزارش این خبر، ترون توانست از لایت کوین و استلار پیشی بگیرد و در جایگاه هفتمین ارز دیجیتال قرار گیرد. طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت این ارز دیجیتال حدود ۱۱.۱۴ درصد افزایش یافت. در حال حاضر هر یک ترون حدود ۰.۰۳۰ دلار است و ارزش بازار آن ۲ میلیارد دلار است.
ترون قصد دارد در آینده با افزودن فناوری جدید با نام zk-SNARKS به این شبکه، حریم خصوصی خود را بهبود بخشد و اطلاعات موجود در هر تراکنش را مخفی کند. ظاهرا ترون با موفقیت های روز افزون روند خوبی را در بازار ارزهای دیجیتال پیش گرفته است.