آغاز صادرات سیمان دورود به خارج از کشور

آغاز صادرات سیمان دورود به خارج از کشور
خلاصه اخبار

فهرست عناوین نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس از آغاز صادرات سیمان دورود به خارج ا کشور خبر داد. به گزارش سیگنال به نقل از TSEpress، مجید کیان پور، گفت: سرانجام پس از چندین ماه پیگیری مستمر اولین محموله سیمان کارخانه سیمان دورود به میزان ۳۳۰۰ تن به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس […]

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس از آغاز صادرات سیمان دورود به خارج ا کشور خبر داد.

به گزارش سیگنال به نقل از TSEpress، مجید کیان پور، گفت: سرانجام پس از چندین ماه پیگیری مستمر اولین محموله سیمان کارخانه سیمان دورود به میزان ۳۳۰۰ تن به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس بارگیری می شود.
وی ادامه داد: این خبر مسرت بخش که نتیجه پشتکار و دلسوزی مدیران و کارگران زحمتکش کارخانه سیمان دورود است نویدبخش روزهای خوش برای کارخانه ایست که قریب نیم قرن مردم دورود با دود و گردوخاک آن انس گرفته اند و با آن زندگی می کنند.
کیان پور همچنین به دیدارش با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و افزود: موانع اداری و سازمانی آغاز عملیات اجرایی فاز ۴ مرتفع می شود.
وی اضافه کرد: همه مقدمات برای آغاز عملیاتی فاز ۴ فراهم شده است اما روند اداری و سازمانی اجرای آن با کندی پیش می رود.
این نماینده مجلس افزود: ضرورت ایجاب می کند از سوی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تمهیدات و تدابیر لازم برای رفع این موانع اتخاذ شود. پ
کیان پور بیان کرد: دکتر شریعتمداری قول مساعد داد برای تسریع در روند آغاز عملیات اجرایی این پروژه نسبت به رفع موانع موجود نهایت همکاری و مساعدت را مبذول دارد.

برچسب‌ها