ویدئو | سوالات متداول کاربران سیگنال پیرامون سهام عدالت
سیگنال -
درطی سال‌های اخیر، اقتصاددانان همیشه به این موضوع معتقد بوده‌اند که دولت باید دخالت خود را در امور اقتصادی کشور کاهش داده و به طرح خصوصی سازی توجه بیشتری شود. چنین موضوعی باعث شد که در سال ۱۳۸۵ و طبق اصل ۴۴ قانون اساسی، دولت تصمیم بگیرد که بخشی از سهام خود در شرکت‌ها، کارخانه‌ها […]
قابلیت احراز هویت غیرحضوری سجام برای افراد بی سواد و ناتوان در تکلم
سیگنال -
پس از انتشار قابلیت احراز هویت غیرحضوری سجام در اپلیکیشن سیگنال، کاربران زیادی درخواست افزوده شدن قابلیتی برای احراز هویت افراد بی سواد و یا ناتوان در تکلم را داشتند. حال با ما تمام این بازخوردها را لحاظ کرده و این قابلیت را در جدیدترین نسخه از اپلیکیشن سیگنال برای شما کاربران عزیز فراهم کرده ایم.
بعد از احراز هویت غیرحضوری سجام باید چکار کنم؟
سیگنال -
به لطف استقبال گسترده مردم از بازار بورس، تقاضا برای ثبت نام در سامانه سجام و دریافت کد بورسی افزایش یافته است. حالا بسیاری موفق به دریافت این کد شده اند، اما سوالی که پیش میاید این است که بعد از دریافت کد بورسی چگونه باید وارد بازار بورس شویم و آیا داشتن این کد به تنهایی کافی است؟ در این ویدئو به این موضوع پاسخ خواهیم داد.
ویدئو | بهترین صندوق های سرمایه گذاری در زمان افت شاخص بورس
سیگنال -
در این گزارش عملکرد صندوق های سرمایه گذاری در ریزش های اخیر بورس را بررسی کرده و بهترین صندوق های سرمایه گذاری در این بازه زمانی را معرفی می‌کنیم.
ویدئو | اخبار هفتگی بیت کوین (BTC) هفته سوم خرداد ماه 1399
سیگنال -
در این ویدئو کوتاه ترجمه شده در گروه سیگنال به اخبار و حواشی مرتبط با ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) در هفته سوم خرداد ماه 1399 خواهیم پرداخت.
سوالات متداول احراز هویت سجام با اپ سیگنال
سیگنال -
در این ویدیو به سوالات متداول پیرامون احراز هویت سجام با اپ سیگنال می‌پردازیم. مقاله کامل در وبسایت سیگنال: iSignal.ir/FAQ
ویدئو | تحلیل بازار ارزهای دیجیتال در هفته دوم خرداد ماه 1399
سیگنال -
در این ویدیو به بررسی اخبار مهم بازار ارزهای دیجیتال و تحلیل نمودار قیمت آنها خواهیم پرداخت.
ویدئو | اخبار هفتگی بیت کوین (BTC) | هفته دوم خرداد ماه 1399
سیگنال -
در این ویدئو کوتاه ترجمه شده در گروه سیگنال به اخبار و حواشی مرتبط با ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) در هفته اول خرداد ماه 1399 خواهیم پرداخت.
احراز هویت غیر حضوری سجام در سیگنال
سیگنال -
معرفی اپلیکیشن سیگنال در رسانه‌ها به عنوان اولین مرجع احراز هویت غیرحضوری سجام