آموزش تصویری احراز هویت غیر حضوری سجام با اپ سیگنال
سیگنال -
از اونجایی که اپ سیگنال تونست به عنوان اولین اپ، احراز هویت غیرحضوری سجام رو انجام بده، لازم دونستیم یک قسمت برای معرفی و راهنمای ثبت نام و احراز هویت سجام از طریق اپ سیگنال تهیه کنیم و در کنارش سوالات احتمالی رو هم پاسخ بدیم.
ویدئو | اخبار هفتگی بیت کوین (BTC) | هفته اول اردیبهشت ماه 1399
سیگنال -
در این ویدئو کوتاه ترجمه شده در گروه سیگنال به اخبار و حواشی مرتبط با ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) در هفته اول اردیبهشت ماه 1399 خواهیم پرداخت.
ویدئو | اخبار هفتگی بیت کوین (BTC) | هفته چهارم فروردین ماه 1399
سیگنال -
در این ویدئو کوتاه ترجمه شده در گروه سیگنال به اخبار و حواشی مرتبط با ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) در هفته چهارم فروردین ماه 1399 خواهیم پرداخت.
ویدئو | اخبار هفتگی بیت کوین (BTC) | هفته سوم فروردین ماه 1399
سیگنال -
در این ویدئو کوتاه ترجمه شده در گروه سیگنال به اخبار و حواشی مرتبط با ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) در هفته سوم فروردین ماه 1399 خواهیم پرداخت.
ویدئو | تأثیر بیماری های عالم گیر یک قرن اخیر بر بازارهای سهام در جهان
سیگنال -
در این ویدئوی تحلیلی جهت بررسی تاثیر بیماری های عالم گیر (پاندمیک) بر روی شاخص سهام بازارهای جهانی میپردازیم. بدین منظور جهت بررسی این موضوع به رفتار شاخص داووجونز (شاخص 30 سهم برتر بورس نیویورک و نزدک) در هنگامه وقوع این بیماری ها از سال 1918 میلادی تا کنون پرداخته ایم.
اخبار هفتگی بیت کوین (BTC) | هفته دوم فروردین ماه 1399
سیگنال -
در این ویدئو کوتاه ترجمه شده در گروه سیگنال به اخبار و حواشی مرتبط با ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) در هفته دوم فروردین ماه 1399 خواهیم پرداخت.
10 صندوق سرمایه گذاری برتر زمستان 98
سیگنال -
صندوق های سرمایه گذاری برای افرادی که قصد دارند وارد بورس شوند، مناسب است. صندوق های سرمایه گذاری بر اساس ترکیب دارایی به چهار نوع با درآمد ثابت، سهامی، مختلط و مبتنی بر طلا تقسیم شده اند. در این ویدئو به معرفی 10 صندوق سرمایه گذاری برتر در اسفند ماه 1398 به همراه بررسی و رتبه بندی آنها خواهیم پرداخت.
تأثیر ویروس کرونا بر کسب و کارهای مختلف
سیگنال -
ویروس کرونا که از آسیا و کشور چین سرچشمه گرفته است، هم اکنون در بسیاری از نقاط جهان از جمله اروپا، آمریکا و کشورهای دیگر گسترش یافته و مشاغل بسیاری را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده است. در این ویدئو چگونگی واکنش صنایع به شیوع بیماری کرونا را مورد بررسی قرار خواهیم داد.