زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
20 خرداد 1402

دامیننس تتر ( USDT.D )  به معنی درصد غلبه تتر ( USDT ) به بازار ارزهای دیجیتال است. یعنی تتر ( USDT ) چه مقدار از سهم کل بازار کریپتو کارنسی و معاملات آن را از آن خود کرده است.

تحلیل تکنیکال USDT.D روزانه | 17 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال دامیننس تتر USDT.D
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

تحلیل دامیننس تتر USDT.D طبق انتظار پیش می‌رود و طبق توضیحات تحلیل قبل انتظار هانت شدن محدوده بعدی و سپس ریزش این دامیننس را داریم.

تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال در کانال تلگرام سیگنال
لینک عضویت

تحلیل تکنیکال USDT.D روزانه | 1 خرداد 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در محدوده‌های بولد شده هشدار صعود دامیننس تتر را صادر کرده بودیم و حالا دقیقا مطابق پیپ به پیپ مطابق به سناریو مشخص شده حرکت کرد و باعث ریزش بیت کوین شد.

در ادامه درست است که مطابق با ادامه سناریو انتظار ریزش شاخص USDT.D را داریم اما در صورتی که این شاخص بخواهد بالاتر برود و خط سبز رنگ مشخص شده در چارت را نیز هانت کند، باید منتظر ریزش بیشتر قیمت بیت کوین نیز باشیم. به نظر اینکه این شاخص بتواند بالاتر برود و از محدوده خط سزرنگ نیز عبور کند کمی بیشتر با تحلیل‌های دیگر مارکت کریپتو در سایت سیگنال، و همینطور با تحلیل شاخص دلار هم‌خوانی دارد و باید وزن بیشتری به آن داد.


تحلیل تکنیکال USDT.D روزانه | 11 اردیبهشت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

دامیننس تتر دقیقا طبق تحلیل هفته قبل در حال پیش‌روی می‌باشد؛ حال اگر در ادامه نیز محدوده نقدینگی مشخص شده را لیکویید نماید، باید منتظر یک اصلاح در مارکت باشیم.

باید در نظر داشته باشیم با توجه به روند اصلاحی در بیت کوین و دیگر آلت‌کوین‌ها، این احتمال که دامیننس برای شکست سقف حرکت کند بسیار زیاد می‌باشد، پس صرف دیدن یک نمودار نمی‌توان دید تحلیلی خوبی از کلیت بازار داشت.


تحلیل تکنیکال USDT.D روزانه | 5 اردیبهشت 1402

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

دامیننس تتر می‌تواند بعد از یک صعود جزئی و هانت محدوده نقدینگی مشخص شده، مجددا وارد روند اصلاحی شده و تا محدوده اردربلاک مشخص شده ریزش نماید؛ چنین سناریویی می‌تواند نشان دهنده صعود در مارکت باشد اما باید محتاط بود و به بازار فرصت داد چرا که با توجه به سناریو های نزولی روی طلا و سناریو صعودی در ایندکس دلار، ممکن است چنین تحلیلی به راحتی بی‌اعتبار گردد.


تحلیل تکنیکال USDT.D روزانه | 20 اسفند 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در تایم فریم روزانه دامیننس تتر USDT.D الگو مثلث خود را به سمت پایین شکست و در میان مدت می‌تواند به اندازه قاعده همان مثلث ریزش نماید. این موضوع نشان می‌دهد به احتمال قوی دامیننس تتر تا محدوده باکس حمایتی سبز رنگ ریزش خواهد داشت.

نکته: هرگاه دامیننس تتر صعودی باشد، می‌توان گفت سرمایه‌گذاران بزرگ در حال تبدیل ارزهای خود به تتر هستند و هرگاه جهت این دامیننس نزولی باشد، سرمایه‌گذاران در حال تبدیل تترهای خود به ارزهای دیگر هستند؛ به زبان ساده می‌توان گفت صعود در دامیننس تتر به معنی نزول در کلیت بازار است.

البته با توجه به سهم بالای استیبیل کوین USDC در بازار فعلی، دیگر نمی‌توان مانند گذشته روی دقت چنین نموداری حساب کرد، اما بازهم در تایم های ماژور می‌توان به ذهنیت سرمایه‌گذاران بزرگ پی برد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.