زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
1 اردیبهشت 1403

با تحلیل دامیننس تتر و تطبیق آن با تحلیل‌های دیگر می‌توانیم محدوده‌های چرخش قیمت در مارکت کریپتوکارنسی را مشخص کنیم.دامیننس تتر به معنی درصد غلبه تتر به بازار ارزهای دیجیتال است که این یعنی تتر چه مقدار از سهم کل بازار کریپتو کارنسی و معاملات آن را از آن خود کرده است.

تحلیل دامیننس تتر (روزانه) | 7 شهریور 1402

دامیننس تتر

متاسفانه تحلیل قبلی دامیننس تتر بی اعتبار شد. حال در صورتی که این شاخص از محدوده سقف قبلی (خط چین) عبور نماید، می‌تواند مجددا به سمت سقف کانال (9.5%) حرکت نماید،


تحلیل Tether Dominance (روزانه) | 15 مرداد 1402

دامیننس تتر

دامیننس تتر طبق تحلیل قبل از محدوده حمایتی رشد کرد و نقدینگی ها مشخص شده را نیز هانت کرد در شرایط فعلی انتظار ریزش این نماد را داریم اما این نزول می‌تواند به صورت متفاوتی رقم بخورد.

احتمالا و فقط احتمالا یک حرکت شارپ صعودی در دامیننس تتر تا محدوده 7.7% تا 8% داشته باشیم، بعد از این حرکت یک حرکت رنج و احتمالا بعد از آن اولین شاخه موج نزولی به صورت شارپ روی دهد.

توضیح بالا به معنی وقوع یک حرکت شارپ نزولی و ایجاد فرصت خرید در مارکت کریپتو می‌باشد.


تحلیل Tether Dominance (روزانه) | 27 تیر 1402

دامیننس تتر
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

با رسیدن دامیننس تتر به محدوده اردبلاک شاهد جهش آن بودیم. در ادامه انتظار داریم این حرکت رو به بالا تا محدوده مشخص شده برای جمع آوری نقدینگی ادامه داشته باشد.


تحلیل دامیننس تتر (روزانه) | 20 تیر 1402

تتر
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

دامیننس تتر تا به اینجا طبق انتظار پیش رفته، اما باید دید واکنش آن به محدوده حمایتی اردربلاک مشخص شده چگونه خواهد بود. در این صورت ریزش مارکت کریپتو نسبتا سنگین خواهد بود.


تحلیل USDT.D (روزانه) | 30 خرداد 1402

تحلیل دامیننس تتر USDT.D
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

مطابق تحلیل قبل محدوده نقدینگی مشخص شده لیکویید شد. در شرایط فعلی انتظار داریم طبق سناریو این شاخص حداقل تا محدوده 7.27% به سمت پایین حرکت کند.


تحلیل تکنیکال USDT.D روزانه | 17 خرداد 1402

تحلیل تکنیکال دامیننس تتر USDT.D
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

تحلیل دامیننس تتر طبق انتظار پیش می‌رود و طبق توضیحات تحلیل قبل انتظار هانت شدن محدوده بعدی و سپس ریزش این دامیننس را داریم.


تحلیل دامیننس تتر (روزانه) | 1 خرداد 1402

تحلیل دامیننس تتر
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در محدوده‌های بولد شده هشدار صعود دامیننس را صادر کرده بودیم و حالا دقیقا مطابق پیپ به پیپ مطابق به سناریو مشخص شده حرکت کرد و باعث ریزش بیت کوین شد.

در ادامه درست است که مطابق با ادامه سناریو انتظار ریزش شاخص USDT.D را داریم اما در صورتی که این شاخص بخواهد بالاتر برود و خط سبز رنگ مشخص شده در چارت را نیز هانت کند، باید منتظر ریزش بیشتر قیمت بیت کوین نیز باشیم. به نظر اینکه این شاخص بتواند بالاتر برود و از محدوده خط سزرنگ نیز عبور کند کمی بیشتر با تحلیل‌های دیگر مارکت کریپتو در سایت سیگنال، و همینطور با تحلیل شاخص دلار هم‌خوانی دارد و باید وزن بیشتری به آن داد.


تحلیل USDT.D روزانه | 11 اردیبهشت 1402

USDT.D
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

دامیننس دقیقا طبق تحلیل هفته قبل در حال پیش‌روی می‌باشد؛ حال اگر در ادامه نیز محدوده نقدینگی مشخص شده را لیکویید نماید، باید منتظر یک اصلاح در مارکت باشیم.

باید در نظر داشته باشیم با توجه به روند اصلاحی در بیت کوین و دیگر آلت‌کوین‌ها، این احتمال که دامیننس برای شکست سقف حرکت کند بسیار زیاد می‌باشد، پس صرف دیدن یک نمودار نمی‌توان دید تحلیلی خوبی از کلیت بازار داشت.


تحلیل تکنیکال دامیننس تتر روزانه | 5 اردیبهشت 1402

دامیننس تتر
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

دامیننس می‌تواند بعد از یک صعود جزئی و هانت محدوده نقدینگی مشخص شده، مجددا وارد روند اصلاحی شده و تا محدوده اردربلاک مشخص شده ریزش نماید؛ چنین سناریویی می‌تواند نشان دهنده صعود در مارکت باشد اما باید محتاط بود و به بازار فرصت داد چرا که با توجه به سناریو های نزولی روی طلا و سناریو صعودی در ایندکس دلار، ممکن است چنین تحلیلی به راحتی بی‌اعتبار گردد.


تحلیل USDT.D روزانه | 20 اسفند 1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در تایم فریم روزانه دامیننس تتر الگو مثلث خود را به سمت پایین شکست و در میان مدت می‌تواند به اندازه قاعده همان مثلث ریزش نماید. این موضوع نشان می‌دهد به احتمال قوی دامیننس تا محدوده باکس حمایتی سبز رنگ ریزش خواهد داشت.

نکته: هرگاه USDT.D صعودی باشد، می‌توان گفت سرمایه‌گذاران بزرگ در حال تبدیل ارزهای خود به تتر هستند و هرگاه جهت این دامیننس نزولی باشد، سرمایه‌گذاران در حال تبدیل تترهای خود به ارزهای دیگر هستند؛ به زبان ساده می‌توان گفت صعود در دامیننس تتر به معنی نزول در کلیت بازار است.

البته با توجه به سهم بالای استیبیل کوین USDC در بازار فعلی، دیگر نمی‌توان مانند گذشته روی دقت چنین نموداری حساب کرد، اما بازهم در تایم های ماژور می‌توان به ذهنیت سرمایه‌گذاران بزرگ پی برد.