روز منفی سهام در ترافیک اخبار مثبت | دیلی سیگنال 18 اردیبهشت 1400
سیگنال
امروز اولین روز شروع فرصت خرید اوراق تبعی ۱۳ شرکت اعلام شده از سمت صندوق سرمایه‌گذاری مشترک توسعه بازار سرمایه است. اما به نظر می‌رسد انتشار این اوراق منجر به ایجاد موج تقاضای جدیدی نشده است.
تحلیل تکنیکال شیراز | 18 اردیبهشت 1400
سیگنال
شرکت پتروشیمی شیراز در بازار اول بورس و گروه "محصولات پتروشیمی" با نماد "شیراز" مورد معامله قرار می گیرد. در حال حاظر سهم فاصله زیادی تا کف کانال صعودی ندارد که با این روند بازار، احتمال رسیدن به کف کانال وجود دارد که باید واکنش سهم به این محدوده را زیر نظر گرفت.
تحلیل و بررسی 5 نماد درخواستی کاربران سیگنال | 16 اردیبهشت 1400
سیگنال
همواره احترام به انتقادات، پیشنهادات و درخواست های کاربران محترم سیگنال از موارد مورد تاکید ما بوده است، لذا به پاس احترام و قدردانی از همراهان همیشگی سیگنال، تعدادی از سهام درخواستی پر تقاضا از سوی کاربران بررسی می گردد.در این مقاله قصد داریم به بررسی 5 نماد بورسی (سیتا، ساراب، وسپهر، های وب، وسبحان) بپردازیم و ادامه روند آنها را به بحث بگذاریم.
تحلیل تکنیکال شبریز | 15 اردیبهشت 1400
سیگنال
در تحلیل تکنیکال شبریز 16 اسفند 99 به الگوی اصلاحی احتمالی این نماد اشاره گردید و اکنون نیز ،با اندکی تغییر در لیبل گذاری های موج های قبلی، سهم در حال طی کردن گام های انتهایی اصلاح خود است.
تحلیل تکنیکال حسینا | 15 اردیبهشت 1400
سیگنال
نمودار تحلیل تکنیکال نماد بورسی حسینا توسعه خدمات دریایی و بندری سینا با نماد حسینا در بازار فرابورس و گروه حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات قرار دارد. نماد حسینا بعد از رشد تا سقف 10 هزار تومان، دچار اصلاح شد و کانال صعودی آبی رنگ را از دست داد و در کانال نزولی قرمز […]
بورس و برجام | 15 اردیبهشت 1400
سیگنال
پس از فراگیر شدن بورس ایران و رشدهای چشمگیر سالهای 98 و 99 ، بورس ایران از مرداد 99 وارد  هولناک ترین ریزش تاریخی خود شد و برخی نمادها تا کنون بیش از 70 درصد ریزش داشته و ارزش خودشون رو از دست داده و از قله تاریخی دور شدند و در شرایط فعلی نیزبورس […]
نگاهی به وضعیت بازار امروز و چشم انداز آتی | 15 اردیبهشت
سیگنال
در بازار امروز ارزش معاملات 3135 هزار میلیارد بود که از این مقدار 1100 میلیارد تومان مربوط به معاملات بلوکی، صندوق ها بوده است. لذا ارزش خرد معاملات 2035 هزار میلیارد تومان می باشد. لذا همچنان رکود در بازار سرمایه حکم فرماست.
آیا رشد مسکن متوقف شده است؟ | 13 اردیبهشت 1400
سیگنال
آخرین آماری که طی روزهای اخیر از جانب بانک مرکزی ایران منتشر گردید، نشان از این دارد که مسکن در فرورودین 1400 با کاهش قیمت 3.1 درصدی مواجه شده است؛ همچنین، حجم معاملات نیز معادل 60.3 درصد کاهش یافته است. این درحالی است که تورم عمومی همچنان در اعداد نسبتا بالایی قرار دارد. نمودار1 نیز مؤید همین امر است.
سنگین‌ترین ریزش‌های امروز بازار بورس | 13 اردیبهشت 1400
سیگنال
شاخص کل با افت 13590 واحدی (1.15- درصد) به 1,167,072 واحد رسید. در بازار امروز 95 درصد از نمادها در دامنه منفی قرار داشتند و 82 درصد از نمادها نیز کار خود را با صف فروش به پایان رساندند.
تاثیر نرخ جدید تسعیر ارز روی بورس | دیلی سیگنال 12 اردیبهشت
سیگنال
در برنامه ی امروز دیلی سیگنال به همراه آقای دکتر فرهنگ صحابی دکتری مهندسی مالی و مدیریت ریسک و مدیر گروه مالی کیما به بررسی تاثیرات 10 مصوبه ی اخیر حمایتی از بازار سرمایه پرداختیم که ایشان 4 مورد از آنها را بسیار مثبت و خوب ارزیابی کردند.