بررسی تکنیکال میزان تغییرات ارزش پوند انگلیس نسبت به دلار کانادا (GBPCAD) | تاریخ 17 تیر ماه 1399
سیگنال
در روزهای اخیر خبرهای پیرامون پوند درباره ادامه تهدیدات انگلستان به خروج سخت و بدون توافق با اتحادیه اروپا بوده که میتواند تاثیر منفی روی ارزش پوند داشته باشد.
تحلیل تکنیکال نرخ برابری دلار استرالیا در برابر ین ژاپن (AUDJPY) | تاریخ 16 تیر ماه 1399
سیگنال
AUD/JPY کانال نزولی میان مدت خود را از ناحیه سقف شکسته و پس از پولبک به سقف کانال نزولی هم اکنون الگوی پرچم خویش را نیز به سمت بالا شکسته است.
آینده دلار در کوتاه مدت (15 تیر ماه 1399)
سیگنال -
بررسی قیمت دلار در کوتاه مدت نشان میدهد که: برای دلار در کوتاه مدت و براساس داده های 4 ساعتی دو ناحیه مهم میتوان در نظر داشت. ناحیه ی مقاومتی 22600-21700 که امکان افزایش عرضه ها درین ناحیه وجود دارد و ناحیه ی حمایتی 19150-19600 که ناحیه ی حمایتی قیمت بشمار میرود و در صورت […]
تحلیل تکنیکال نرخ برابری دلار کانادا در برابر فرانک سوئیس (CADCHF) | تاریخ 11 تیر ماه 1399
سیگنال
با توجه به آمار کاهش ذخایر نفتی آمریکا شاهد افزایش قیمت نفت خام هستیم که این روی دلار کانادا که یک دلار نفتی است، تاثیر بسزایی دارد.
ثبات نرخ دلار در صرافی های بانکی در روز کم نوسان بازار طلا
سیگنال
در سومین روز هفته صرافی های منتخب بازارساز بانکی بدون تغییر در نرخ خرید و فروش ارز خود آغاز به کار کردند.
تحلیل تکنیکال دلار استرالیا در برابر دلار کانادا (AUDCAD) | تاریخ 8 تیر ماه 1399
سیگنال
دلار استرالیا در برابر دلار کانادا پس از موج نزولی شدید قبلی به میزان 61.8 درصد فیبو اصلاح انجام داده است و هم اکنون داخل یک الگوی مستطیل در حال نوسان است.
بررسی تکنیکال میزان تغییرات ارزش یورو به دلار استرالیا (EURAUD) | تاریخ 8 تیر ماه 1399
سیگنال
در روزهای اخیر نمودار نرخ برابری یورو به دلار استرالیا در یک محدوده ی رنج نوسان کرده که این نشان از سردرگمی بازار و سرمایه گذاران دارد.
تحولات لیر همچنان چراغ راه آینده ارزش ریال ؟
سیگنال
در نوشتارهای تحلیلی یک سال اخیر به همبستگی نموداری میان نرخ دلار به ریال و دلار به لیر پرداخته ایم. اما نکته جالب توجه ادامه دار بودن این همبستگی میباشد.
بررسی تکنیکال میزان تغییرات ارزش پوند انگلیس به فرانک سوئیس (GBPCHF) | تاریخ 7 تیر ماه 1399
سیگنال
همانطور که میدانید با افزایش نگرانی ها درباره اوج گیری دوباره کرونا جریان های ریسک گریزی قوت گرفته و حرکت سرمایه گذاران به سمت ارزهای امن در حال افزایش است.