درباره ما

آنچه باید درباره سیگنال بدانید

وبسایت و اپلیکیشن سیگنال یکی از محصولات شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت است که در آن متخصصان حوزه مالی و همچنین نرم افزاری با مطالعه و رصد بازارهای مالی، سعی در جهت بهبود راهکارهای سرمایه‌گذاری در تمامی بازارهای مالی از قبیل سهام، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، ارز دیجیتال، اوراق بدهی و… را دارند. شرکت پردازش اطلاعات مالی و مشاور سرمایه‌گذاری پارت در سال ۱۳۹۲ نزد اداره‌ی ثبت شرکت‌ها تاسیس و با مجوز پردازش اطلاعات مالی از سازمان بورس و اوراق بهادار و عضو شرکت‏‌های دانش بنیان، با هدف كمك به توسعه و گسترش بازار سرمایه كشور، فعالیت می‌کند.

image

متخصصان تیم سیگنال در این حوزه، روزانه در حال تحلیل و آنالیز تمامی بازارهای مالی هستند تا مخاطبان ما بستری جامع و قابل اطمینان برای رصد داده‌های مورد نیاز خود داشته باشند.سیستم احراز هویت سیگنال، از فراشناسا (بزرگ ترین پلتفرم احرازهویت غیرحضوری کشور) قدرت گرفته و این امکان را برای شما فراهم می کند تا در کمتر از ده دقیقه، احراز هویت هوش مصنوعی را در هرکجا که هستید، انجام دهید.همچنین برای آن دسته از مخاطبانی که علاقه‌مند به ورود به بازارهای سرمایه گذاری هستند تیم سیگنال تلاش نموده با تهیه محتواهای آموزشی، تحلیلی، گزارشی و داده‌های به روز نموداری تجربه سرمایه گذاری مطمئن تری را برای عموم مردم فراهم آورد.

تمامی حقوق و محتوا برای شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت محفوظ می باشد

image
با ما در ارتباط باشید

راه‌های ارتباطی سیگنال

سیگنال تنها از طریق بسترهای زیر با مخاطبان خود در ارتباط می‌باشد و مسئولیتی در قبال محتوای هر وبسایت یا مسیر ارتباطی دیگر در شبکه‌های اجتماعی مختلف جز آدرس‌های زیر به عهده نخواهد داشت. به علاوه در صورتی که محتوای منتشر شده در سایر آدرس ها مصداق نقض مالکیت معنوی سیگنال یا عناوین مجرمانه باشد، حق پیگیری حقوقی و کیفری علیه منتشرکنندگان محتواهای مذکور را برای خود محفوظ می دارد.

logo

وب‌سایت سیگنال:

logo

اینستاگرام:

logo

لینکدین: