درباره ما

وبسایت و اپلیکیشن سیگنال یکی از محصولات شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت است که در آن متخصصان حوزه مالی و همچنین نرم افزاری با مطالعه و رصد بازارهای مالی، سعی در جهت بهبود راه کارهای سرمایه‌گذاری در تمامی بازارهای مالی از قبیل سهام، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، ارز دیجیتال، اوراق بدهی و… را دارند. شرکت پردازش اطلاعات مالی و مشاور سرمایه‌گذاری پارت در سال 1392 نزد اداره‌ی ثبت شرکت‌ها تاسیس و با مجوز پردازش اطلاعات مالی از سازمان بورس و اوراق بهادار و عضو شرکت‏‌های دانش بنیان، با هدف كمك به توسعه و گسترش بازار سرمایه كشور، فعالیت می‌کند.
متخصصان تیم سیگنال در این حوزه، روزانه در حال تحلیل و آنالیز تمامی بازارهای مالی هستند تا مخاطبان ما بستری جامع و قابل اطمینان برای رصد داده‌های مورد نیاز خود داشته باشند.
سیستم احراز هویت سیگنال، از فراشناسا (بزرگ ترین پلتفرم احرازهویت غیرحضوری کشور) قدرت گرفته و این امکان را برای شما فراهم می کند تا در کمتر از ده دقیقه، احراز هویت هوش مصنوعی را در هرکجا که هستید، انجام دهید.
همچنین برای آن دسته از مخاطبانی که علاقه‌مند به ورود به بازارهای سرمایه گذاری هستند تیم سیگنال تلاش نموده با تهیه محتواهای آموزشی، تحلیلی، گزارشی و داده‌های به روز نموداری تجربه سرمایه گذاری مطمئن تری را برای عموم مردم فراهم آورد.

تمامی حقوق و محتوا برای شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت محفوظ می باشد

سلب مسئولیت

سیگنال مسؤولیتی در قبال عملکرد هیچ شخص حقیقی و حقوقی ثالث که، خواه با سوء نیت یا بدون آن، از نام یا علامت تجاری سیگنال در مکاتبات، اعلامیه­ ها و تبلیغات، وب سایت، صفحات یا کانال های فضای مجازی یا غیر آن استفاده کند، و مستقیماً یا به طور غیر مستقیم خود را به سیگنال منسوب کند، نخواهد داشت. سیگنال حق خود بر پیگیری حقوقی و کیفری شخص ثالث سوء استفاده کننده جهت مطالبه خساراتی که به سیگنال و شرکت دارنده آن وارد شده محفوظ خواهد داشت، اما محافظت از حقوق کاربران سیگنال در قبال چنین سوء استفاده ­هایی به عهده خود ایشان است.

کارکرد سیگنال اطلاع ­رسانی و ارائه متمرکز اخبار در حوزه بازارهای مالی است، هر چند ممکن است سیگنال در مواردی در راستای ارائه خدمات کامل تر به کاربران خود، به طور جانبی، تحلیل­ های کارشناسان (عضو تیم سیگنال یا خارج از مجموعه) از داده­ های ارائه شده را نیز به کاربران عرضه کند، اما به هیچ وجه صحت یا دقت این تحلیل­ ها را تضمین نمی­­ کند و مسؤولیت اتکا به اخبار و تحلیل­ ها و اتخاذ تصمیم معین در هر مورد را به عهده خود کاربر می­گذازد. بنابراین اخبار، یا احیاناً تحلیل­ های، ارائه شده در سیگنال در هیچ حالت نباید به منزله پیشنهاد و ترغیب کاربران به اقدام معین یا تضمین نتایج آنها تلقی شود.

بخشی از داده‌­ها و نیز اخبار سامانه سیگنال به طور اتوماتیک و به وسیله ربات از منابع گوناگون گردآوری و ارائه می ­شود. هر چند سیگنال پیوسته اتکاپذیری این منابع را پایش می­ کند و خود را به قطع استفاده از داده­ ها یا انعکاس اخبار از منابعی که اعتبار آنها، با توجه به سابقه، محل مناقشه است ملتزم می‌داند، اما تنها تعهد سیگنال در قبال این دسته از داده­ ها یا اخبار، امانت ­داری در نقل داده یا خبر از منابع اصلی است، و سیگنال قادر نیست صحت خبر آن منابع را تضمین کند.

وب سایت سیگنال طراحی شده تا به‌روزترین و معتبرترین داده‌های بازار سرمایه ایران و جهان را در اختیار کاربران قرار دهد. تیم توسعه وب سایت سیگنال تلاش کرده با استفاده از منابع اطلاعاتی دست اول و قابل اطمینان از بازار سرمایه، داده‌هایی دقیق و کاربردی ارائه دهد. به علاوه تیم جمع‌آوری دادۀ سیگنال، اطلاعات مندرج در سایت را از نظر اعتبار، صحت، دقت و کاستی بررسی می‌کند.

با وجود این تلاش‌ها تیم نرم‌افزاری سیگنال، صحت، به روز بودن و یا در دسترس بودن اطلاعات درج شده در وب سایت سیگنال (به دلیل وجود امکان اختلال در عملکرد بانک‌های اطلاعاتی، سامانه‌های پشتیبانی داخلی نرم‌افزار و یا هر عامل دیگری که مانع عملکرد درست نرم‌افزار شود) را به طور قطعی تضمین نمی‌کند. همچنین مسئولیت اطلاعات مندرج در بخش صندوق‌های سرمایه‌گذاری (شامل بازدهی، قیمت صدور و ابطال و مشخصات کلی صندوق) و صحت آن‌ها بر عهده مدیر صندوق است و وب سایت سیگنال تنها آخرین اطلاعات موجود در سایت هر صندوق را نمایش می‌دهد.

تحلیل‌های ارائه شده در وب سایت سیگنال نیز نباید مبنای خرید و فروش کاربران قرار گیرد و مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود در وب سایت ، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

لازم به ذکر است تیم نرم‌افزاری سیگنال اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات را در هر زمان و به هر علتی، دارد. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه ایشان نمی‌شود.

لازم به‌ذکر است که سیگنال تنها از طریق بسترهای زیر با مخاطبان خود در ارتباط می‌باشد و هر وبسایت یا مسیر ارتباطی دیگر در شبکه‌های اجتماعی مختلف جز آدرس‌های زیر *کلاهبرداری* بوده و سیگنال مسئولیتی در قبال مراجعه به آنها نخواهد داشت.

سایت سیگنال:
سیگنال

کانال‌های تلگرام:
سیگنال نیوز
تحلیل با سیگنال
سیگنال ارز دیجیتال

صفحه سیگنال در اینستاگرام:
سیگنال

لینکدین:
سیگنال