درباره ما

تیم سیگنال گروهی متشکل از متخصصان حوزه مالی و همچنین نرم افزاری است که با مطالعه و رصد بازارهای مالی، سعی در جهت بهبود راه کارهای سرمایه گذاری در تمامی بازار های مالی از قبیل سهام، صندوق‌های سرمایه‌گذاری، ارز دیجیتال، اوراق بدهی و …را دارد.

متخصصان ما در این حوزه، روزانه در حال تحلیل و آنالیز تمامی بازارهای مالی هستند تا مخاطبان ما بستری جامع و قابل اطمینان برای رصد داده‌های مورد نیاز خود داشته باشند.

همچنین برای آن دسته از مخاطبانی که علاقه‌مند به ورود به بازارهای سرمایه گذاری هستند تیم سیگنال تلاش نموده با تهیه محتواهای آموزشی، تحلیلی، گزارشی و داده‌های به روز نموداری تجربه سرمایه گذاری مطمئن تری را برای عموم مردم فراهم آورد.

تمامی حقوق و محتوا برای شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت محفوظ می باشد

سلب مسئولیت

وب سایت سیگنال طراحی شده تا به‌روزترین و معتبرترین داده‌های بازار سرمایه ایران و جهان را در اختیار کاربران قرار دهد. تیم توسعه وب سایت سیگنال تلاش کرده با استفاده از منابع اطلاعاتی دست اول و قابل اطمینان از بازار سرمایه، داده‌هایی دقیق و کاربردی ارائه دهد. به علاوه تیم جمع‌آوری دادۀ سیگنال، اطلاعات مندرج در سایت را از نظر اعتبار، صحت، دقت و کاستی بررسی می‌کند.

با وجود این تلاش‌ها تیم نرم‌افزاری سیگنال، صحت، به روز بودن و یا در دسترس بودن اطلاعات درج شده در وب سایت سیگنال (به دلیل وجود امکان اختلال در عملکرد بانک‌های اطلاعاتی، سامانه‌های پشتیبانی داخلی نرم‌افزار و یا هر عامل دیگری که مانع عملکرد درست نرم‌افزار شود) را به طور قطعی تضمین نمی‌کند. همچنین مسئولیت اطلاعات مندرج در بخش صندوق‌های سرمایه‌گذاری (شامل بازدهی، قیمت صدور و ابطال و مشخصات کلی صندوق) و صحت آن‌ها بر عهده مدیر صندوق است و وب سایت سیگنال تنها آخرین اطلاعات موجود در سایت هر صندوق را نمایش می‌دهد.

تحلیل‌های ارائه شده در وب سایت سیگنال نیز نباید مبنای خرید و فروش کاربران قرار گیرد و مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود در وب سایت ، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

لازم به ذکر است تیم نرم‌افزاری سیگنال اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات را در هر زمان و به هر علتی، دارد. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه ایشان نمی‌شود.