دعوای مدیر عامل رابینهود و مدیر عامل توییتر

دعوای مدیر عامل رابینهود و مدیر عامل توییتر

جک دورسی (Jack Dorsey) مدیرعامل بلاک و یکی از بنیانگذاران توییتر، روز جمعه با ولادیمیر تنف (Vladimir Tenev) مدیرعامل رابینهود، گفتگوی کوتاهی داشت.

تنف روز پنجشنبه در توییتی نوشت: آیا دوج واقعاً می‌تواند ارز دیجیتال آینده برای اینترنت و مردم باشد؟ همانطور که ما توانایی ارسال/دریافت DOGE را در Robinhood اضافه می‌کردیم، به این فکر می‌کردم که این ارزدیجیتال کار چه می‌کند.

طی چندین توییت بعدی، تنف از پیشرفت‌هایی که دوج‌کوین برای تبدیل شدن به ارز برتر اینترنت به آن نیاز دارد، سخن گفت و اضافه کرد که این بلاک چین که در حال حاضر حدود 40 تراکنش در ثانیه را انجام می‌دهد، باید عملکرد قابل توجهی از 65000 تراکنش در ثانیه مانند ویزا داشته باشد اگر بخواهیم مقایسه‌ای داشته باشیم شبکه ویزا از نظر تئوری می تواند 65000 tps را مدیریت کند حالDoge باید بتواند عملکرد قابل توجه‌تری از Visa داشته باشد، که مستلزم افزایش توان عملیاتی حداقل 10000 برابر بیشتر است  که این موضوع خوشبختانه به سادگی با افزایش محدودیت اندازه بلوک قابل حل است.

تنف نتیجه گیری کرد: «توسعه دهندگان هسته  Dogecoin، من روی یک چیز تمرکز می کنم: ارائه یک فرآیند خوب برای افزایش محدودیت اندازه بلوک در طول زمان. اجازه بدهید ببینم چه فکر میکنید!”

دورسی به توییت آخر تنف با یک کلمه اکیدی «تشنه ای؟» پاسخ داد. تنف با «دیوونه هستی؟» پاسخ داد. قبل از اینکه دورسی از تاپیک خارج شود با جمله‌ی «نه، من خوبم، از robinhood استفاده نمی‌کنم» پاسخ تنف را داد

تنف نیز در جواب این حرف دورسی با جمله‌ی، اگر این کار را می کردی برای بیت کوین خود هزینه کمتری می پرداختی!

به این حرف دورسی پاسخ داد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.