آموزش سقف دوقلو | آموزش تحلیل تکنیکال
سیگنال -
در این ویدیو به آموزش یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین الگوهای قیمتی یعنی الگوی کف دوقلو خواهیم پرداخت. الگوی سقف دوقلو دقیقا برعکس الگوی کف دوقلو است، در این الگو بعد از اینکه قیمت نمی‌تواند از یک سقف قیمتی عبور کند، خریداران دوباره در اصلاح قیمتی از قیمت حمایت می‌کنند و برای عبور از سقف قبلی بازهم شکست خورده و با نزول مواجه می‌شود.
چطور سهامم رو بیمه کنم؟ | بیمه سرمایه گذاری با اوراق اختیار فروش تبعی
سیگنال -
دقت کردین هر وقت که یه وسیله گرونی می‌خریم، با چه وسواس عجیب و غریبی مواظبشیم؟ کاورش می‌کنیم، با ملاحظه ازش استفاده می‌کنیم، اجازه نمی‌دیم کوچک‌ترین خط و خشی روش بیفته و اگر امکانش باشه بیمشم می‌کنیم. وقتی هم که بحث بورس مطرح باشه، ممکنه همین اتفاقات تکرار بشن و برامون سوال پیش بیاد که آیا میشه سرمایه‌گذاری‌های بورسو هم بیمه کرد؟ به خصوص زمانی که قیمت‌ها تو نوسانن و احتمال ریزش قیمت بالا رفته؟
کاربرد حد سود و ضرر چیه؟ | آموزش بورس
سیگنال -
تقریبا برای همه کسایی که تو بازار بورس فعالن، یک سوال مداوم و همیشگی وجود داره: سهاممو کی و در چه زمانی بفروشم؟سود یا زیان شما وابسته به جوابیه که به این سوال میدین. یه سوال فوقِ مهم که هنوز خیلی‌ها جوابه درستشو پیدا نکردن. شاید بپرسید، اصلا برای چنین سوال، جواب مشخصی هم وجود داره؟ برای پاسخ به این سوال، این ویدیو رو تماشا کنید!
سهامم رفته تو ضرر، بفروشم یا نه؟ | آموزش بورس
سیگنال -
احتمالا برای شما اتفاق افتاده که سهام تان وارد ضرر شده، به همین خاطر آن را فروخته اید؛ اما تنها چند وقت بعد از فروش سهم، آن سهم دوباره رشد کرده است! در این شرایط باید چکار کنیم و چطور تصمیم درست را بگیریم؟ در این ویدیو به این موضوع خواهیم پرداخت.
ویدئو | سوالات متداول کاربران سیگنال پیرامون سهام عدالت
سیگنال -
درطی سال‌های اخیر، اقتصاددانان همیشه به این موضوع معتقد بوده‌اند که دولت باید دخالت خود را در امور اقتصادی کشور کاهش داده و به طرح خصوصی سازی توجه بیشتری شود. چنین موضوعی باعث شد که در سال ۱۳۸۵ و طبق اصل ۴۴ قانون اساسی، دولت تصمیم بگیرد که بخشی از سهام خود در شرکت‌ها، کارخانه‌ها […]
قابلیت احراز هویت غیرحضوری سجام برای افراد بی سواد و ناتوان در تکلم
سیگنال -
پس از انتشار قابلیت احراز هویت غیرحضوری سجام در اپلیکیشن سیگنال، کاربران زیادی درخواست افزوده شدن قابلیتی برای احراز هویت افراد بی سواد و یا ناتوان در تکلم را داشتند. حال با ما تمام این بازخوردها را لحاظ کرده و این قابلیت را در جدیدترین نسخه از اپلیکیشن سیگنال برای شما کاربران عزیز فراهم کرده ایم.