تحولات لیر، چراغ راه آینده ریال
سیگنال -
تاثرات لیر بر روی ریال به چه صورت خواهد بود؟ ویدیوهای آموزشی و تحلیلی بازارهای مالی، هر روز در آپارات و یوتیوب سیگنال
عملکرد عرضه اولیه ها در 6 ماه اول سال 99
سیگنال -
عرضه اولیه همیشه یکی از پرسود ترین و همچنین مطمئن ترین راه های سرمایه گذاری در بازار بورس بوده و هست؛در سال 99 هم در شش ماهه ابتدایی سال شاهد بیش از 19 عرضه اولیه بودیم که در این ویدیو به عملکرد این عرضه ها خواهیم پرداخت
تحلیل تکنیکال نماد وغدیر | 15 شهریورماه 1399
سیگنال -
در این ویدیو به تحلیل تکنیکال نماد وغدیر خواهیم پرداخت، نمادی که همگام با ریزش اخیر بازار و ریزش هم گروهی‌های خود، درطی روزهای اخیر دچار ریزش حدود 40% شد و حال به نواحی قیمتی مهمی رسیده است.
ویدئو | تحلیل بازار ارزهای دیجیتال در هفته دوم خرداد ماه 1399
سیگنال -
در این ویدیو به بررسی اخبار مهم بازار ارزهای دیجیتال و تحلیل نمودار قیمت آنها خواهیم پرداخت.
معرفی 10 صندوق سرمایه گذاری برتر (اردیبهشت ماه 1399)
سیگنال -
صندوق‌های سرمایه‌ گذاری برای افرادی که قصد دارند وارد بورس شوند، مناسب است. صندوق‌های سرمایه‌ گذاری براساس ترکیب دارایی به چهار نوع با درآمد ثابت، سهامی و مختلط و مبتنی بر طلا تقسیم شده‌اند. دراین ویدئو به معرفی 10 صندوق سرمایه گذرای برتر در اردیبهشت ماه 1399 به همرها بررسی و رتبه بندی آن‌ها خواهیم پرداخت.
آموزش تصویری احراز هویت غیر حضوری سجام با اپ سیگنال
سیگنال -
از اونجایی که اپ سیگنال تونست به عنوان اولین اپ، احراز هویت غیرحضوری سجام رو انجام بده، لازم دونستیم یک قسمت برای معرفی و راهنمای ثبت نام و احراز هویت سجام از طریق اپ سیگنال تهیه کنیم و در کنارش سوالات احتمالی رو هم پاسخ بدیم.
10 صندوق سرمایه گذاری برتر زمستان 98
سیگنال -
صندوق های سرمایه گذاری برای افرادی که قصد دارند وارد بورس شوند، مناسب است. صندوق های سرمایه گذاری بر اساس ترکیب دارایی به چهار نوع با درآمد ثابت، سهامی، مختلط و مبتنی بر طلا تقسیم شده اند. در این ویدئو به معرفی 10 صندوق سرمایه گذاری برتر در اسفند ماه 1398 به همراه بررسی و رتبه بندی آنها خواهیم پرداخت.