آموزش معامله گری اونس جهانی طلا

آموزش معامله گری اونس جهانی طلا

تا به حال به جایگاه طلا در بازارهای مالی فکر کرده‌اید؟ قریب به یقین در اطرافتان، افرادی بوده‌اند که به عنوان پس‌انداز یا سرمایه گذاری، بخشی از پول خود را صرف خرید طلا کرده‌اند و گاها به سود خوبی هم رسیده‌اند. اما سرمایه گذاری در بازار طلا و تحلیل این بازار بسیار گسترده‌تر و تخصصی‌تر از این حرف‌هاست و نیازمند آموزش است.

ما در دوره آموزش معامله‌گری اونس جهانی طلا، به شما خواهیم گفت که عوامل بنیادی اثرگذار بر بازار طلا چیست و چگونه باید نحوه رفتار قیمت در نمودار اونس طلا را تحلیل کنید و اصلا مهم‌ترین فاکتورهای تکنوفاندامنتالی این بازار چه چیزهایی هستند؟

سرفصل‌های دوره

دوره آموزش معامله‌گری اونس جهانی طلا به چهار بخش تقسیم می‌شود که پس از اتمام آن، با تخصص در مطالب بنیادی و تکنیکال اونس جهانی طلا، می‌توانید در این بازار فعالیت کنید.

  • فصل اول: طلا در بازارهای مالی چه جایگاهی دارد؟

در این فصل به شما خواهیم گفت که طلا در بازارهای مالی چه جایگاهی دارد و با توجه به تحولاتی که از گذشته تا کنون در این بازار شاهد بوده‌ایم، تحت تاثیر چه عواملی قرار گرفته است و چه آینده‌ای در انتظار این بازار است.

  • فصل دوم: عوامل بنیادی اثرگذار بر قیمت طلا چه چیزهایی هستند؟

در فصل دوم این دوره فاکتورهای مهم اقتصادی را خواهید آموخت که نه تنها در بازار طلا، بلکه در سایر بازارهای مالی نیز به شما خواهد کرد.

  • فصل سوم: معرفی فاکتورهای تکنوفاندامنتالی و تاثیر آن‌ها بر بازار طلا

در فصل سوم پس از آشنایی با تاثیرات فاکتورهای مهم اقتصاد کلان بر بازار طلا، می‌آموزید که علاوه بر تحلیل بنیادی این بازار، جنبه تکنوفاندامنتالی آن را هم بررسی کنید و با در نظر گرفتن هر دو جنبه‌ بنیادی و تکنوفاندامنتالی به درک بهتری از جو حاکم بر بازار طلا و اتفاقات پیش رو برسید.

  • فصل چهارم: شناخت و تحلیل رفتاری قیمت در نمودار اونس طلا (پرایس اکشن)

در آخرین فصل از دوره آموزش معامله‌گری اونس جهانی طلا، هر آنچه که به عنوان یک متخصص و معامله‌گر لازم است بدانید را به شما آموزش می دهیم. به طور کلی نحوه ورود و زمان خروج از بازار، حد سود و ضرر، گره‌های قیمتی و دیگر مباحث تکنیکالی، به طور کامل بررسی خواهد شد.

  • بررسی چند مثال کاربردی

همچنین ما در این دوره جهت درک هرچه بهتر مطالب، دو مثال کاربردی نیز برای شما آورده‌ایم تا تمامی مطالب بنیادی و تکنیکال و روند تحلیل نمودار‌ها را به خوبی فرا گیرید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به سیگنال مراجعه نمایید.

پیش نیاز این دوره چیست؟

برای شرکت در این دوره بهتر است با الگوهای کندلی و قیمتی تا حدودی آشنا باشید. به این ترتیب این دوره موثرتر واقع خواهد شد و مفاهیم را بهتر درک خواهید کرد.

دوره آموزش معامله‌گری اونس جهانی طلا به چه افرادی توصیه می‌شود؟

اگر شما هم دستی در این بازارهای مالی دارید و می‌خواهید مهارت و تخصص خود را در بازار طلا افزایش دهید، این دوره به شما توصیه می شود.

همچنین بسیاری از افراد در این حوزه فعالیت دارند. اما به دلیل آشنا نبودن با تکنیک‌ها و پیچ و خم‌های بازار طلا، نتوانسته‌اند در این بازار به سود برسند. این دوره به شما کمک خواهد کرد به یک متخصص در بازار طلا تبدیل شوید. پس این دوره را از دست ندهید!

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *