ثبت نام لاماری ایما آرین موتور در بورس کالا + اسفند 1401
قیمت کشف شده لاماری در بورس کالا در عرضه 4 بهمن، در رنج یک میلیارد و 820 میلیون تا یک میلیارد و 824 میلیون تومان بود. همچنین، قیمت معامله شده لاماری ایما در بورس هم، یک میلیارد و 823 میلیون تومان اعلام شد. جزئیات بیشتر را در این مطلب بخوانید.
فصل دوم _ قسمت پنجم : نحوه خرید و فروش سهام در بورس
بازار بورس روز به روز داره محبوبتر و به تعداد کدهای بورسی فعال اضافه میشه. اما سرمایه‌گذاری در بازار بورس به داشتن کد بورسی ختم نمیشه. یک سرمایه‌گذار باید بلد باشه چطور توی این بازار خرید و فروش انجام بده. توی این قسمت خرید و فروش سهام در بازار بورس رو مفصل توضیح دادیم.
نحوه خرید سهام پرسپولیس در بورس + از کجا سهام پرسپولیس بخریم؟
خرید سهام پرسپولیس در بورس, چگونه سهام پرسپولیس بخرم؟ برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس باید کد معاملاتی سجام بگیرید و در کارگزاری ثبتنام کنید. از آنجایی که هیچ محدودیت سنی برای خرید سهم پرسپولیس در بورس وجود ندارد؛ خرید سهام این باشگاه بدون محدودیت است. البته در نظر داشته باشید که شما تا سقف تعیین شده می‌توانید ثبت نام سهام پرسپولیس را انجام بدهید و بالاتر از این سقف، مجاز به انتخاب سهام نیستید.
چگونه سهام استقلال را بخریم؟
چطور برای خرید سهام اسقلال اقدام کنیم؟ آیا امکان خرید نماد استقلالح فراهم شده است؟ برای آگاهی از شرایط پذیره‌نویسی این سهم این مقاله را مطالعه فرمایید.
چگونه از بورس کالا سیمان خریداری کنیم؟
سیمان ماده چسبنده ای است که در هوا و مجاورت آب و جایی که هوا نیست می گیرد و سخت می شود. این ماده را در ساختن بتن و ملات های سیمانی به کار می برند. سیمان با آب سفت و سخت می شود و جسمی یکپارچه تشکیل می شود. با توجه به شروع فرایند […]
قیمت پایانی و قیمت آخرین معامله در بورس چیست و چه تفاوتی با هم دارند؟
معمولا همه ما بعد از این که کد بورسی خود را گرفتیم و دسترسی ما به سامانه معاملات فراهم شد، اشتیاق داریم هر چه سریع تر معاملات خود را آغاز کنیم. اما در همان قدم اول متوجه می شویم که معامله آنقدری که فکر می کردیم هم ساده نیست. جدا از این که زمان مناسب […]
صف خرید و فروش سهام در بازار بورس چیست؟
صف خرید و فروش در بورس دو مفهوم بسیار مهم هستند که سرمایه‌گذاران باید با آن‌ها آشنا باشند و بدانند در شرایطی که سهام خریداری شده‌شان وارد صف خرید یا صف فروش شد، چه واکنشی نشان دهند. بنابراین در این مقاله به توضیح اینکه صف خرید و فروش در بورس چیست و چه معنایی دارند […]
عرضه اولیه (IPO) چیست ؟
بعد از اینکه شرکتی توانست استانداردهای سازمان بورس را بگیرد و برای اولین بار به این بازار وارد شود به این نوع سهام عرضه اولیه یا (Initioal Public Offering) گفته می شود.