علاقه شرکت SkyBridge به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

علاقه شرکت SkyBridge به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

به دلیل رشد فوق العاده ارزهای دیجیتال ، SkyBridge Capital  در حال متمرکز کردن اکثر دارائی های تحت مدیریت خود (AUM) به دارایی های دیجیتال است .

صندوق تامینی توسط آنتونی اسکاراموچی، سیاستمدار سابق ایالات متحده در سال 2005 تاسیس شد و اولین بار در اواخر سال 2020 به بیت کوین (BTC) پرداخت.

این شرکت همچنین در سایر صندوق های تامینی، شرکت های فناوری خصوصی و املاک و مستغلات حدود 7.3 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است.

Skybridge اکنون یک صندوق 7 میلیون دلاری بیت کوین را مدیریت می کند و به طور فعال برای دریافت یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) مورد تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) کار می کند.

اسکاراموچی در صحبت با بلومبرگ قبل از کنفرانس سالانه SkyBridge (SALT) گفت که این شرکت در حال تغییر موقعیت خود است تا “در نهایت یک مدیر دارایی و مشاور برجسته ارزهای دیجیتال باشد.”

جان دارسی، مدیر توسعه کسب و کار SkyBridge، خاطرنشان کرد که تمرکز فزاینده این شرکت بر کریپتو به دلیل “کاهش شدید بخش اعتبار” پورتفولیوی مدیران صندوق تامینی شرکت ایجاد شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.