پروژه جدید شیبا اینو در متاورس رسما راه اندازی شد

پروژه جدید شیبا اینو در متاورس رسما راه اندازی شد

شیبا اینو در آخرین آپدیت حساب توئیتر خود از راه اندازی پروژه SHIB: The Metaverse خبر داد .

پروژه SHIB: The Metaverse چیست ؟

پروژه Shib: The Metaverse نقطه عطفی در تاریج جامعه شیبا خواهد بود. دنیایی مجازی که می تواند به درستی خانه نامیده شود و بیانگر نوآوری است.

اکوسیستم شیبا به طور کامل توسط پروژه SHIB: The Metaverse استفاده خواهد شد، به این معنی که همه توکن‌های SHIB، $LEASH، $BONE$ در این پروژه نقشی را ایفا خواهند کرد.

توسعه این پروژه همچنین مشارکت های بزرگ و منابع بنیادی را برای اکتشاف، بهره مندی و تعامل با جامعه شیبا به همراه خواهد داشت.

بخش های مختلف LANDS & MAP

پروژه SHIB: Metaverse از 100595 قطعه زمین تشکیل خواهد شد.برخی از زمین‌ها به دلیل کلیدی بودن مکان های سفر قفل و خصوصی می‌مانند تا به عنوان مکان‌های مشترک استفاده شوند و شامل خیابان ها، بلوارها و هاب ها هستند در حالی که جاده های عمومی برای خرید در دسترس خواهند بود.

در طول مرحله مقدماتی برای پروژه  SHIB: Metaverse، 36431 قطعه زمین که شامل 4 ناحیه مختلف منطقه رشد، منطقه دفاعی، منطقه فناوری و منطقه ارزها هست باز می شوند.

از SHIB می توان برای نامگذاری یا تغییر نام قطعات زمین استفاده کرد، در حالی که با هر بار استفاده SHIB سوخته می شود، بنابراین هویت SHIB را برای محیط زیست ترویج می کند. SHIB همچنین برای اجاره HUBS استفاده خواهد شد. HUBS باارزش ترین نوع زمین  (منطقه مسدود/رزرو شده) در کل مناطق هستند.

ایجاد و تغییر نام SHIB نیز در مرحله فروش عمومی، پس از پایان هر دو مرحله پیشنهاد و رویداد دارنده، در دسترس خواهد بود.

برای شرکت در فرآیند خرید/مناقصه زمین، باید کیف پول MetaMask را راه اندازی و از آن استفاده کنید. MetaMask Wallet تنها کیف پول تایید شده با عملکردی است که در پورتال کار می کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.