دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
28 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

قیمت انواع قطعات یدکی پراید به شرح زیر است: 

سیستم ترمز پراید
نام کالا  قیمت(توامان)
لنت ترمز سرامیکی چرخ جلو تیبا مدل 91 به بالا الیگ 240,000
لنت ترمز دیسکی جلو تیبا عظام EZAM 42,000 
لنت ترمز جلو تیبا سایلنت SILENT 33,350 
لنت ترمز جلو تیبا پارس لنت PARS LENT 135,000 
لنت جلو تیبا ماندو پلاس | MANDO 170,000 
شمع پراید
نام کالا  قیمت(توامان)
لنت ترمز سرامیکی چرخ جلو تیبا مدل 91 به بالا الیگ 240,000
شمع موتور تیبا سوزنی NGK انژکتوری 7092- BKR6EGP ژاپن G-POWER 166,500 
شمع موتور تیبا (یورو 2) NGK 6962- BKR6E ژاپن 112,000
شمع موتور تیبا NGK انژکتوری 2460- BKR5ES ژاپن 120,000 
جلوبندی و کمک فنر پراید
نام کالا  قیمت(توامان)
نشیمنگاه بالای کمک‌ فنر تیبا متین کیمیا 8,500 
کلاهک کمک‌ فنر تیبا با بلبرینگ کره‌ ای متین کیمیا 42,000 
ضربه‌ گیر کمک‌ فنر تیبا متین کیمیا | دو عددی 16,500 
بوش میل کششی تیبا متین کیمیا 15,000 
سیبک تعادل چپ امیرنیا تیبا 47,000
سیبک تعادل راست امیرنیا تیبا 47,000
سیبک مفصل امیرنیا تیبا 39,000 
سیبک فرمان تیبا امیرنیا 35,500
تسمه پراید
نام کالا  قیمت(توامان)
تسمه دینام ریو / تیبا 4PK Raykslton 56,000 
سیستم شیشه شور و برف پاک کن پراید
نام کالا  قیمت(توامان)
تیغه برف پاک‌کن تیبا ژله ای Piyer 40,250 
تیغه برف پاک‌کن تیبا فلزی Piyer 41,000
باطری و سیستم برقی پراید
نام کالا  قیمت(توامان)
باطری 55 آمپر خودرو Turbo 302,000
تیغه برف پاک‌کن تیبا فلزی Piyer 330,000
لوازم اسپرت پراید
نام کالا  قیمت(توامان)
دیفیوزر سپر عقب شبرنگ دار تیبا هاچ بک طوسی مشکی 45,000 
بادگیر تیبا 225,000
قاب کیلومتر اسپرت 3 سوراخ تیبا 82,000 
کیت کامل دیفیوزر و اسپویلر سپر جلو تیبا نقره ای 171,000 
کیت کامل دیفیوزر و اسپویلر سپر جلو تیبا مشکی ایده پارت 121,500
روکش صندلی تیبا 2 چرم مارون یاشار 375,000
آینه هوشمند خودرو اندروید 5 اینچ ALFA مناسب برای تیبا 2,587,260 
 لوازم جانبی پراید
نام کالا  قیمت(توامان)
بادگیر تیبا 225,000
کنسول زیر آرنجی تیبا مشکی (MPsport) 120,000
نمد کاپوت تیبا ایده پارت 62,500
باربند خودرو تیبا 1 مارک رافیک 396,000
زنجیر چرخ تیبا فلزی BOHU – 1818 154,000
زنجیر چرخ تیبا فلزی BOHU – 1814 150,000
زه دور گلگیر-‏‎ تیبا صندوق دار 30,000
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سه شرکت فرابورسی زرین معدن آسیا، کیمیای زنجان گستران و آتیه داده پرداز از پیشنهاد خرید سهام خزانه و شرایط آن خبر دادند و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای یکشنبه شدند.

براین اساس، علی اکبر ولی پور نایب رییس هیات مدیره “فزرین” اعلام کرد: موضوع خرید سهام خزانه در جلسه 25 شهریور هیات مدیره مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

همچنین رضا منفرد مدیرعامل “کیمیا” اعلام کرد: موضوع خرید سهام خزانه در جلسه 25 شهریور هیات مدیره مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در این میان، امیر جلیلوند مدیرعامل “اپرداز” اعلام کرد: با توجه به پیش‌بینی افزایش درآمد عملیاتی در قالب پروژه های فعلی و آتی، شرکت در نظر دارد با عنایت به تاکید مسئولین سازمان بورس با هدف حمایت و تقویت بازارگردانی سهام نسبت به تخصیص وجوه نقد مازاد جهت خرید سهام خزانه طبق مفاد آیین نامه خرید، نگهداری و عرضه سهام خزانه و دستورالعمل اجرایی مصوب سازمان بورس اقدام کند.

تعداد سهام شرکت یک میلیارد و تعداد سهام مورد نظر جهت خرید 15 میلیون سهم به قیمت قابل معامله در هر روز است. زمانبندی اجرای برنامه خرید تا 6 ماه پس از مجوز صادره سازمان بورس برای 50 هزار تا 500 هزار سهم و مدت زمان نگهداری دو سال از تاریخ مجوز صادره تعیین شده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،اعضای جدید هیات مدیره بورس تهران، روز پنج شنبه 20 شهریور99، در مجمع عمومی عادی سالیانه با حضور بیش از 77 درصد از سهامداران، انتخاب شدند. در این مجمع  انتخاب اعضای هیات مدیره بورس تهران مطرح و رای‌گیری شد. پس از رای گیری شرکت‌های صندوق بازنشستگی بانک ها، بانک آینده، سرمایه گذاری صبا تامین، سرمایه گذاری اهداف، کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، سرمایه گذاری تدبیر و  سرمایه گذاری توسعه ملی اعضای هیات مدیره  بورس تهران را تشکیل دادند.

 در ضمن به ترتیب گروه مالی ملت، کارگزاری پیشگامان بازار سرمایه و شرکت کیمیا طب مهیا به عنوان اعضای علی البدل این هیات مدیره انتخاب شدند.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، در این مجمع  انتخاب اعضای هیات مدیره بورس تهران مطرح و رای‌گیری شد. پس از رای گیری شرکت‌های صندوق بازنشستگی بانک ها، بانک آینده، سرمایه گذاری صبا تامین، سرمایه گذاری اهداف، کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، سرمایه گذاری تدبیر و  سرمایه گذاری توسعه ملی اعضای هیات مدیره  بورس تهران را تشکیل دادند.

 در ضمن به ترتیب گروه مالی ملت، کارگزاری پیشگامان بازار سرمایه و شرکت کیمیا طب مهیا به عنوان اعضای علی البدل این هیات مدیره انتخاب شدند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت پلی اکریل باتوجه به زیان انباشته سنگین و توضیح درباره دو پیشنهاد فعال سازی خطوط اکریلیک از درخواست از سهامدار عمده برای اعطای مهلت به گروه مدیریتی جدید خبر داد و با رشد 2.9 درصدی قیمت سهام و صف خرید روبرو شد.

براین اساس، امیر رحیمی مدیرعامل “شپلی” پیرو شایعه منتشره در فضای مجازی مبنی بر مقایسه دو قرارداد خرید اکریلونیتریل و اجاره خطوط اعلام کرد: سکوت بیش از حد را نافی تحقق آرامش می دانم. کمتر به یاد دارم ریز و درشت اطلاعات طبقه بندی شده یک شرکت مهم این گونه و صرفا بابت خودخواهی، سیری ناپذیری، عطش قدرت و ترس از رسوایی خیانت های احتمالی بصورت غیر ضرور در کف خیابان ها و فضای مجازی لجام گسیخته جار زده شود.

آن هم در لوا و پوشش دلسوزی اما به واقع بابت اجیرشدگی پول، عطش قدرت و خباثت نه به عنوان مدیرعامل این مجموعه صنعتی وزین و بزرگ که به عنوان یکی از هزاران معلم شرمسار مردمم که قبل از آموزش اخلاق به تربیت تخصصی افرادی پرداختیم که با همان تخصص آفت جان و مال و ناموس این دیار شده اند.

انگشت حیرت به دهان ناظر بازی روزهای اخیرم و سوال که چرا؟ کارکنان و سهامداران نیز گیج و مبهوت از این انفجار اطلاعات درست و غلط و جهت دار همچون مرغ نیم بسمل به هر سویی می دوند و ناله سر می دهند. آنهایی که در پس هر نیتی و با سوء استفاده از سکوت آنهایی که آرامش و زنده شدن این شرکت را دنبال می کنند به مسموم کردن فضا و انتشار اخبار درست و غلط مشغولند و در این بین محرمانه ترین اطلاعات یک شرکت را که فردا روزی پاشنه آشیل همین شرکت خواهد شد را جار می زنند کمی فکر و تامل کنند.

هرچند در جامعه ای که اخلاق کیمیا است، بعید است درخواست این معلم اجابت شود. درز اطلاعات این شرکت فردا و فرداها قدرت چانه زنی مدیریت و حتی هیات اجرایی را در برابر تامین کنندگان و خریداران می کاهد. درز اطلاعات محرمانه و مهم فردا و فرداها آسیب فنی و مالی و بورسی به همراه دارد و هزاران حدیث دیگر.

همکاران شرکت و سهامداران از خود پرسیده اید چرا؟ پرسیده اید چرا این روزها این مباحث دامن زده می شود و هیات مدیره ای که هنوز قدمی برنداشته چرا باید آماج این حملات باشد؟ گلایه و نقد سهامداران و کارکنانی که از زوایای کار بورس و سهام یا شرکت بی خبرند و از سر بی خبری بنده و همکاران صادق، هیات مدیره را نقد می کنند و می نوازند را با جان و دل می پذیرم و به دل نخواهم گرفت.

آنچه هم در خصوص شخص من در لجن پراکنی های مغرضانه و هدفمند می آید هم گوارای وجودم و از آن هم می گذرم چون همیشه پذیرفته ام که قطار در حال حرکت سنگ خور ملسی دارد نه قطار ساکن. اما آنچه در این فضای مسموم کیان شرکت را هدف قرارداده قابل گذشت نیست. شخص بنده و اغلب اعضای هیات مدیره به اختیار و به اراده پا پیش ننهاده ایم.

به حریت و صداقت علی که امروز روز وی است قسم که همین امروز هم حاکمیت استان و مبادی مربوطه رخصت دهند این بارسنگین را تقدیم شیفتگان آن می کنیم، کما اینکه این موضوع را مکررا درخواست داشته و دارم. این گروه برای جنگ در 100 میدان و کارزار نیامده تا بخش مهمی از توان و انرژی را بابت دفع حملات دشمنان پلی اکریل و دشمنان دوست نما صرف کند. برند این گروه برند کار و تولید است نه چیز دیگر. چون بنا است خود در ایجاد آرامش پیش قدم باشم در ادامه فقط و فقط بصورت تیتر و فهرست وار برخی مطالب را بازگو می کنم تا کارکنان و سهامداران محترم بیندیشند و مطلع باشند.

1. بنا بر گزارش های مالی رسمی، شرکت پلی اکریل در حال حاضر دارای زیان انباشته سنگینی ست که طی 4 سال گذشته و علی رغم تلاش هیات اجرایی حاکم خصوصا تلاش های گروه فعلی هیات اجرایی این زیان انباشته نه تنها کاهش نیافته که تقریبا به دو برابر افزایش یافته است. این خاصیت زیان انباشته ای است که ماهیت جریمه ای دارد و این جریمه بصورت تصاعدی افزایش می یابد.

2. طی 4 سال گذشته هیچ منبعی برای تامین پایدار و طولانی مدت مواد اولیه خطوط اکریلیک این کارخانه کاندید نبوده یا یافت نشده و به اعتراف و همزبانی هیات اجرایی معدود قراردادهای پیشنهادی هم آنقدر یکطرفه بوده که هیچ کس حاضر به پذیرش آن نشده است. شک نکنید سوء استفاده کنندگان از شرایط فعلی این شرکت که در قالب پیشنهادهای یکطرفه سعی در تحمیل شرایط به شرکت داشته اند خود و عوامل ذی نفوذ آنها یکی از مسببان فضاهای مسموم فعلی هستند.

شرکت یا هر منبع دیگر مدعی در این زمینه باید در شرایط فعلی( وجود تحریم های ظالمانه ) حائز شرایطی خاص شامل دسترسی به منابع ارزی در خارج ( ارز حاصل از صادرات )، تجربه صادرات و واردات گسترده و توانایی مالی کافی در حد حداقل 15 میلیون دلار سرمایه اختصاصی برای این امر باشد.

3. در حال حاضر دو پیشنهاد در قالب دو پیش قرارداد در زمینه فعال سازی خطوط اکریلیک این شرکت وجود دارد. برابر تصمیماتی که مربوط به زمان حال نیز نیست و از ابتدای سال 99 مد نظر بوده، پیشنهادها در شرایط قیاس منطقی و برابر در کارگروه اقدام در استانداری اصفهان به بحث گذارده خواهد شد و تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد.

پیشنهاد اول فارغ از مباحث مالی یک پیشنهاد 5 ساله اجاره کامل کارخانه های اکریلیک 1 و 2 با شرایط ویژه و با تعهد تامین یوتیلیتی کامل از طرف شرکت پلی اکریل است که صراحتا از طرف هیات مدیره رد شده و هیات اجرایی هم بنا به ماهیت وجودی، اختیار انعقاد چنین قرارداد طولانی مدتی را ندارد.

پیشنهاد دوم یک قرارداد کارمزدی با مشخصات معلوم از نظر کارمزد و تعهدات و تضامین است که بخش عمده ای از مفاد آن در جلسه مشترک 3 جانبه هیات مدیره، هیات اجرایی و پیشنهاد دهنده بررسی و توافق شد اما برخی اختلاف نظرها کماکان باقی ماند که موارد مد نظر هیات مدیره و هیات اجرایی در خصوص این بندها مجددا ارسال شده و شرکت پیشنهاد دهنده مشغول بررسی موارد است.

هرچند شرکت فوق طی نامه ای و با ذکر سربسته دلایل از این مهم انصراف داده با این وجود امیدواریم پیشنهاد نهایی را جهت مقایسه با پیشنهاد اول ارائه دهد. فارغ از همه بحث های هدفمند و جهت دار اجیرشدگان فضای مجازی مزیت ها و معایب این قراردادها باید بررسی شود که این مهم صورت گرفته است.

اینجانب بنا به درخواست یکی از مبادی حاکمیتی و نه به عنوان مدیرعامل شرکت که یک کارشناس، مامور بررسی صادقانه و بی طرفانه این دو قرارداد شدم و این درخواست انجام شده و در زمان مقرر و از سوی مبدا مربوطه و در صورت صلاحدید اعلام خواهد شد. آنچه سربسته می توان گفت و مایه تاسف است، اجیرشدگان فضای مجازی برخی دشمنان دوست نما در شرکت و فردی که شهوت مقام و قدرت وی را به دریوزگی و گدایی پست و مقام انداخت با فضاسازی ناجوانمردانه علیه پیشنهاد دوم و حتی شخص بنده و یکی از همکاران هیات مدیره و معاون استاندار سعی در پوشش ضعف های محرز پیشنهاد اول داشته و دارند.

هرچند موضوع بند مربوط به 5 سال اجاره آنقدر دافعه داشت که آنها هم اعتراف به نامناسب بودن آن کنند. به هر روی این حقیر فارغ از این مباحث و بصورت کارشناسی و در شرایط برابر این دو پیشنهاد را بررسی و مقایسه کرده و گزارش را ارائه کرده ام. همچنین مطرح شد شرکت پیشنهاد دهنده دوم قصد سودآوری هنگفت برای خود از این محل را دارا است.

پیشنهاد صادقانه به اجیرشدگان فضای مجازی و تشنگان پست و مقام آن است که سود غیرعملیاتی این شرکت و شرکت مادر در سال گذشته و مدت طی شده سال مالی جاری را رویت نکند و اگر به این نتیجه رسیدند که این شرکت بدون پذیرش ریسک واردات، خرابکاری، خیانت در امانت، ضبط مال احتمالی ناشی از این قرارداد می تواند با فعالیت در بازار سرمایه و مشابه با روند قبلی از هر یک تومان، 3 تومان عایدی داشته باشد به دلیل ایراد این اتهامات سخیف توبه کنند.

4- آنچه به عنوان یک اختلاف جدی بین هیات اجرایی و هیات مدیره مطرح می شود اختلافی است که مبتنی بر ضعف قوانین و ضوابط است نه اختلاف شخصی. هیات مدیره بنا بر ضوابط حاکمیت شرکتی و قوانین بورس پاسخگوی مسایل نیروها، مالی، سود و زیان و تولید و فروش است اما هیچ اختیاری در اداره کارخانه ندارد.

هیات اجرایی نیز بنا به قانون متصدی این موارد است. آنچه امروز به عنوان اختلاف مطرح می شود چیز جدیدی نیست. قبلا این اختلاف و بی اختیار بودن از نظر هیات مدیره وقت بی اهمیت بوده و از نظر این هیات مدیره محل اشکال جدی است و معتقد است باید حق خود، شرکت و سهامدار را مطالبه کند چرا که در تمامی مراجع باید پاسخگو باشد.

لذا مبادی حاکمیت باید این دوگانگی را مرتفع کنند در غیراین صورت امکان ادامه کار وجود ندارد. تا امروز هم روحیه تعامل کامل و جدی از طرف دوستان دیده نشده است. بسیاری از حاشیه ها و اتهامات وارده به هیات مدیره منبعث از این مطالبه به حق است. آنچه در بالا آمد اولین و آخرین صحبت حاشیه ای است که از مدیرعامل شرکت خواهید شنید.

از همه دوستانی که صادقانه نیت کمک دارند تقاضا داریم در آرام سازی فضای شرکت و پوشش نیازهای اساسی آن همدل و همراه باشند. تا زمانی که امکان کار و کمک برای این هیات مدیره فراهم باشد در خدمت این شرکت خواهیم بود اما اگر مبادی حاکمیتی به هر دلیل نتوانند مشکل ریشه ای قید شده در بند 4 را حل کنند قطعا تکلیف از هیات مدیره شرکت ساقط است.

نکته دیگر آن است که اولویت اول من و هیات مدیره راه اندازی پایدار و باثبات فرایند تولید است که اگر این موضوع محقق شود سهامدار نیز می تواند شاهد یک روند پایدار در رشد سهم باشد. لذا بحث های احساسی، غیرتخصصی و غیرارادی در عملکرد این هیات مدیره نخواهید دید. شفافیت، صداقت و درستی عمل سرلوحه ارتباط ما با مسئولان فرابورس خواهد بود. داده های با اهمیت در زمان مقرر و صحیح ارائه خواهد شد.

برنامه های مدیریت برای رشد سهم در جای خود اعلام و پیگیری خواهد شد. لذا استدعا دارم سهامدار واقعی به دنبال ثبات تولید شرکت باشد نه تصمیمات و اقدمات احساسی و نمایشی از سوی هیات مدیره. این سهم به اعتراف سهامداران در سال های اخیر دچار نوسان های شدید و عامدانه بوده حق و انصاف ایجاب می کند کمی فرصت و مهلت به گروه مدیریتی جدید داده شود. قرار نیست برای کار و اشتباه دیگران یا مسائل خارج از اراده، گروه هیات مدیره مورد بازخواست قرار گیرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

شرکت زرین معدن آسیا با نماد فزرین در زمینه تولید کنسانتره سرب و روی فعالیت داشته و موفق به تولید کنسانتره روی پر عیار از خاک های کم عیار و باطله معدن انگوران به روش فلوتاسیون روی اکسید گردید است.

ترکیب سهامداران

بررسی وضعیت صورت های مالی شرکت زرین معدن آسیا (شش ماهه 1398)

میزان سهام شناور فزرین برابر 35 درصد می باشد. به عبارتی دیگر از 500 میلیون سهم، 199 میلیون سهم توسط سهامداران خرد در بازار سهام مورد داد وستد قرار می گیرد.

بررسی صورت های مالی شش ماهه 1398

فزرین در 6 ماه نخست سال 1398 مجموعا 67.1 میلیارد تومان درآمد داشته  که افزایش 40 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد. این افزایش درآمد ناشی از افزایش تناژ فروش می باشد.

 بهای تمام شده شرکت 42.5 میلیارد تومان  می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 60 درصدی یافته است. مواد اولیه بیشترین سهم از بهای تمام شده شرکت را در بر می گیرد که افزایش 91 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

 بنابراین سود ناخالص شرکت 24.6 میلیارد تومان می باشد که افزایش 15 درصدی را نسبت به دوره مشابه سال قبل نشان می دهد.

شرکت در شش ماه سال 98، 296 تن کنسانتره سرب فروخته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 66 درصدی یافته است.

شرکت در شش ماه سال 1398 ، 22 تن کنسانتره روی فروخته که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش 15 درصدی را نشان می دهد.

بررسی وضعیت صورت های مالی شرکت زرین معدن آسیا (شش ماهه 1398)

با توجه به افت فروش مقداری کنسانتره مس و روی شرکت، درآمد حاصل از فروش مس و روی  به شدت افزایش یافته است به عبارتی یک تن کنسانتره مس در شش ماهه سال 1398 به مبلغ 2.8 میلیون تومان فروخته شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 88  درصدی یافته است.

سرمایه گذاری های زرین معدن آسیا

ردیف نام شرکت میزان تملک فزرین
1 گسترش صنایع روی ایرانیان 54 درصد
2 سیمین معدن قزلجه 83 درصد
3 زرین روی کاسپین 30 درصد
4 توسعه معادن سرب و روی مهدی آباد 17 درصد
5 حمل و نقل زرین ترابر خاورمیانه 35 درصد
6 سرب و روی قشم 1 درصد
7 توسعه معادن زرین سرب خاورمیانه 15 درصد
8 توسعه تجارت امید ایرانیان 12 درصد
9 شرکت صنعتی و معدنی پرمنگنات و پتاس ایران 2 درصد
10 فرآوری بهین فراور زنجان 1.4 درصد
11 ذوب گران رنگین فلز 2 درصد
12 کیمیای زنجان گستران 0.9 درصد

پروژه ها، طرح ها و برنامه های توسعه

نکات قابل توجه در صورت های مالی 6 ماهه حسابرسی

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در سیگنال معرفی شده اند مورد بررسی قرار گرفته است. برای مطالعه تحلیل ها، کافی است روی هر نماد کلیک کنید.

#خرینگ، در تحلیل قبل گفتیم که با توجه به شیب مناسب حرکت صعودی قیمت و حمایت داینامیک میانگین متحرک (21 روزه) انتظار داریم قیمت هر سهم نماد خرینگ تا سقف کانال صعودی رشد نماید. 640 تومان را به عنوان هدف اول قیمت تنظیم کرده بودیم که در آخرین روز کاری این هفته با رسیدن قیمت به آن سودی معادل 27 درصد از نقطه معرفی شده را محقق کرد. سهامداران می توانند تا رسیدن قیمت به اهداف بالاتری که در تحلیل گفتیم، سهامداری بنمایند یا اینکه قسمتی از حجم معامله شان را در هدف 640 تومان نقد کنند.

#دانا، حمایت قیمت در محدوده 480-500 تومان در نظر گرفته شده بود. این ناحیه به خوبی از نزول بیشتر سهم جلوگیری کرد و همچنان تحلیل قبلی ما را معتبر نگه داشته است. همچنین می توان از آرایش اندیکاتور برای انتخاب فرصت ورود بهینه تر استفاده کرد.

#کیمیا، در تحلیل قبل انتظار داشتیم که قیمت نزول بیشتری داشته باشد و در صورت واکنش مثبت به ناحیه حمایتی، رشد دوباره خود را آغاز کند. با به روز رسانی تحلیل سهم کیمیا مشاهده می کنیم که از نقطه معرفی شده قیمت حدود 10 درصد افت نمود و سپس دقیقا از ناحیه حمایتی 1400-1430 بیشتر از 20 درصد رشد نمود. همچنان می توان تحلیل قبلی سیگنال را معتبر دانست.

#دی، در تحلیل انتظار داشتیم قیمت تا محدوده 230-250 تومان نزول داشته باشد و سپس با حمایت مواجه شود اما اینگونه نشد. حمایت قیمت بعد از معرفی ما در سیگنال در محدوده 270 تومان صورت گرفت. ضمن آنکه محدوده حمایتی معرفی شده 230-250 تومان را به عنوان حد ضرر معرفی کرده بودیم که برای سهامداران سهم دی توانسته است منطقه خوبی از لحاظ تحلیلی باشد. برای اطلاع از تحلیل های جدیدتر ما را دنبال کنید.

#وتوکا، در تحلیل از الگوی برگشتی تشکیل شده در ایچیموکو گفته بودیم. همین الگو به زیبایی توانست تحلیل ما را به سمت صعود قیمت سهم محقق کند. به طوری که از زمان معرفی ما در سیگنال تاکنون بیش از 10 درصد بازدهی برای سرمایه گذاران به همراه داشته است. با توجه به خروج قیمت از ابر کومو انتظار داریم اهداف مشخص شده در تحلیل قبلی در دسترس باشد.

#ثاخت، جالب است که در تحلیل سیگنال ناحیه 175-180 تومان به عنوان حمایت معرفی شد و سهم ثاخت بعد از تست کردن این ناحیه، بدون آنکه این ناحیه را بشکند با تقاضای سرمایه گذاران مواجه شد و حدود 20 درصد رشد نمود. هدف اول قیمت مطابق تحلیل قبلی ما محدوده 270-280 تومان خواهد بود.

#کرازی، مطابق تحلیل قبل سناریوی صعودی محقق شد و با شکست ناحیه مقاومتی 830 تومان مسیر حرکت سهم هموارتر خواهد شد. از زمانی که سهم کرازی را در سیگنال معرفی کردیم تا کنون 11 درصد بازدهی مثبت داشته است.

#ومعادن، این سهم بعد از معرفی ما در سیگنال با جو مثبت خریداران مواجه شد اما در روزهای آینده نزول کرد و هم اکنون در حوالی همان نقطه معرفی شده در حال نوسان است. سرمایه گذاران جدید می توانند از تحلیل قبلی برای بررسی سهم ومعادن استفاده کنند.

#ذوب، این سهم نیز جزو سهام برتر تحلیلی سیگنال بود. در تحلیل قبل اشاره کرده بودیم که محدوده حمایتی 170-177 تومان برای سهم خیلی مهم است. قیمت دقیقا از همین ناحیه با واکنش مثبت توجهات را به خود جلب کرد و بیش از 10 درصد رشد کرد. با توجه به حرکت کند سهم ذوب همچنان تحلیل قبلی ما در سیگنال معتبر تلقی می شود.

#های وب، بعد از شکست منطقه مقاومتی 860 تومان در حال تثبیت بر روی این محدوده است.

#پارسیان، به سقف کانال صعودی و منطقه 430 تومان که به عنوان تارگت برای این نماد مشخص کرده بودیم دست یافت و باید منتظر واکنش به این ناحیه مقاومتی مهم باشیم.

#آ.س.پ، بعد از شکست منطقه مقاومتی 220 تومان و عبور از 240 تومان، پرقدرت به سمت تارگتی که در سقف کانال صعودی در محدوده 300 تومان برای آن مشخص کرده بودیم دست یافت و بعد از رشد 40 درصدی و برخورد به سقف کانال دچار اصلاح شده است.

#وپست، بعد از برخورد با کف کانال صعودی، از مقاومت مهم 450 تومان عبور کرد و در حال تثبیت بر روی این مقاومت مهم است.

#ثنظام، بعد از تثبیت روی منطقه مقاومتی مهم 2500 تومان که اکنون یک حمایت مهم برای آن محسوب می شود توانست سقف تاریخی خود در 3200 تومان را بشکند و به سمت اهدافی که در 4000 و 4500 تومان مشخص شده بود حرکت کند.

#ودی، بعد از برخورد با کف کانال صعودی تا منطقه 3000 تومان که به عنوان هدف برای این نماد مشخص کرده بودیم حرکت کرد و دچار اصلاح قیمتی شد.

#فخوز، کماکان بین دو منطقه 800 و 950 تومان قرار گرفته است و از رشد اخیر بازار سهام جا مانده است.

#وآرین، هنوز در کانال صعودی قرار دارد و توانسته است خط روند نزولی خود را بشکند. مقاومت مهم 220 تومان را پیش رو دارد و در صورت عبور از این ناحیه، می تواند به سمت تارگت اول در ناحیه 260 تومان و سپس 300 تومان حرکت کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

شرکت معدنی كيميای زنجان گستران (با نماد کیمیا) از جمله شرکت های صنعت ” فلزات اساسی ” در بازار دوم فرابورس تهران است.

 قیمت کیمیا در کانال صعودی در حال حرکت است. هم اکنون قیمت در نزدیکی کف کانال قرار دارد و از منظر تکنیکال انتظار داریم تا حداکثر تا محدوده 1400-1430 تومان نزول قیمت ادامه داشته باشد و بعد از آن سهم با حمایت و تقاضای خریداران روبرو شود.

هدف قیمتی سهم کیمیا محدوده 1920-1950 تومان است.

از دید ایچیموکو قیمت سنکواسپن را شکسته است و وضعیت نزولی را نشان می دهد. حرکت خطوط تن کن سن (قرمز) و کی جن سن (آبی) حاکی از برگشت کوتاه مدت روند قیمت دارد؛ اما با توجه به حرکت قیمت در داخل ابر کومو سیگنال ایده آلی برای خرید صادر نشده است.

چیکو اسپن (سبز) نیز به زیر نمودار قیمت نفوذ کرده است که تاییدی بر وضعیت نزولی سهم است.

تحلیل تکنیکال کیمیا به همراه نمودار (19 آبان ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در سیگنال تلاش می کنیم جذاب ترین گزارشات ماهانه شرکت ها را برای شما تجزیه و تحلیل کنیم. در ادامه به تحلیل گزارش فعالیت شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران می پردازیم.

محصولات کیمیا

کیمیا در پنج ماه نخست سال جاری به صورت میانگین، ماهانه 11 میلیارد تومان فروش داشته که این رقم در شهریور ماه با افزایشِ 30 درصدی، به 14 میلیارد تومان رسیده است. فروش مرداد ماه شرکت 16 میلیارد تومان بوده است. (10 درصد کاهش فروش نسبت به ماه گذشته)

این شرکت در نیمه نخست سال گذشته مجموعاً 35 میلیارد تومان درآمد داشته که این رقم امسال به 70 میلیارد تومان افزایش یافته است. (رشد 100 درصدی فروش نسبت به سال گذشته)

مقایسه فروش شهریور

عمده ی فروش این شرکت کنسانتره روی اکسیده است هر چند که در شهریور ماه بیشتر شمش روی فروخته است. کنسانتره روی اکسیده در 30 درصد افزایش تولید داشته اما فروش و نرخ فروش به ترتیب 10 و 60 درصد کاهش یافته است.

فروش شمش روی نسبت به میانگین پنج ماه گذشته 380 درصد رشد داشته این در حالی است که این شرکت در شهریور ماه تولیدی از این محصول نداشته و تمام فروش از موجودی انبار بوده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

گزارش فعالیت شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران با نماد کیمیا در مرداد ماه 1398 به شرح زیر است که به تفکیک گزارش محصولات و مقایسه میزان فروش آن‌ها در 4 ماهه ابتدایی سال می‌پردازیم:

بررسی گزارش فعالیت نماد کیمیا (شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران) مرداد ماه 1398

این شرکت در چهار ماه ابتدایی امسال به صورت میانگین، ماهانه 9 میلیارد و 900 میلیون تومان فروش داشته که این عدد با افزایشی 68 درصدی در مرداد ماه، به 16 میلیارد و 500 میلیون تومان رسیده است. فروش این شرکت در تیر ماه 8 میلیارد تومان بود است. (افزایش 100 درصد نسبت به ماه گذشته)

این شرکت در پنج ماه ابتدایی سال گذشته مجموعاً 34 میلیارد و 700 میلیون تومان درآمد داشته که این عدد امسال به 56 میلیارد تومان افزایش یافته که حاکی از رشد 61 درصدی فروش نسبت به سال گذشته می باشد.

بررسی گزارش فعالیت نماد کیمیا (شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران) مرداد ماه 1398

عمده ی فروش این شرکت کنسانتره روی اکسیده می باشد. (87 درصد از فروش کل) این محصول در مرداد نسبت به میانگین چهار ماه اخیر، 92 درصد کاهش تولید، 84 درصد افزایش فروش و 22 درصد کاهش نرخ داشته است. نرخ فروش شرکت بر اساس بورس فلزات لندن تعیین می شود که در فروش داخلی، نرخ دلار نیز تاثیر گذار خواهد بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.