دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
30 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، در هفته گذشته سهامداران حقیقی شاهد عرضه اولیه ثامید بودند و علاوه بر این، عرضه اولیه کیا در بازار شرکت‌های کوچک و متوسط فرابورس انجام شد.

اما برای هفته جدید احتمالا عرضه اولیه کدام نمادها خواهد بود؟

طبق آخرین پیگیری‌ها، عرضه‌های اولیه محتمل شرکت توسعه عمران‌امید که در بخش املاک و مستغلات در فرابورس درج نماد شده، شرکت تامین‌سرمایه تمدن و همچنین شرکت صنایع غذایی کورش است.

اما علاوه بر این سه نماد، مدیرعامل صندوق بازنشستگی از عرضه هلدینگ آتیه صبا به بورس خبر داده و گفته است: مقدمات پذیرش آتیه صبا در بورس در حال انجام است و امیدوارم در ماه‌های آینده شاهد حضور شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به عنوان دومین هلدینگ صندوق در تابلو بورس اوراق بهادار باشیم.

همچنین مدیرعامل فرابورس ایران از انجام فرآیند پذیرش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در بازار فرابورس خبر داد و گفت: بخشی از سهام این شرکت با انجام فرآیندهای لازم برای پذیرش و درج، در بازار فرابورس عرضه اولیه می‌شود.

15 شهریور ماه امسال هم مجید نوروزی، معاون ناشران و اعضاء شرکت بورس اوراق بهادار تهران، در خصوص پذیرش شرکت پتروشیمی تبریز گفته بود: این شرکت در جلسه مورخ 22 مرداد 99 هیات پذیرش مطرح و پذیرش شده است و شرایط مصوب به شرکت ابلاغ شده است و باید شرایط پذیرش را احراز و وارد مرحله درج و سپس عرضه شود.

به هرترتیب شاید محتمل‌ترین گزینه عرضه اولیه هفته آینده، عرضه اولیه نماد غکورش است که چهار هفته قبل لغو شده بود و علاوه بر این، عرضه اولیه اوپال پارسیان سنگان هم از دیگر گزینه‌های محتمل دیگر است.

آخرین اخبار مربوط به عرضه اولیه را در صفحه عرضه اولیه تجارت‌نیوز دنبال کنید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، با آغاز فرآیند عرضه اولیه 15 درصد از سهام توسعه و عمران امید به عنوان بیستمین عرضه اولیه سال جاری در نهایت هر سهم «ثامید»  175 تومان کشف قیمت شد. براین اساس، طی امروز 5 میلیون و 180 هزار نفر عرضه اولیه «ثامید» را خریداری کردند.  

 عرضه امروز، شامل 4 میلیارد و 238 میلیون و 40 هزار سهم «ثامید» با محدوده قیمتی 166 تا 175 تومانی هر سهم و سهمیه 1200 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی بود، ولی با استقبال سرمایه گذاران، سهمیه هر فرد به 465 سهم با نقدینگی حدود 82 هزار تومانی کاهش یافت.  

بنابراین گزارش، طی سال جاری سهام 19 شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، شستا، پگاه گیلان، لاستیک یزد، پلیمر آریاساسول، سرمایه گذاری پویا، سرمایه گذاری سیمان تامین، لیزینگ پارسیان، رایان هم افزا، تولید نیروی برق آبادان، توسعه مسیر برق گیلان، زرماکارون، پتروشیمی ارومیه، تامین سرمایه امین، کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، بهساز کاشانه تهران، تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک، برق و انرژی پیوند گستر پارس و کیا الکترود شرق عرضه اولیه شده و توسعه و عمران امید بیستمین شرکت تازه وارد بورس در سال جاری است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با آغاز فرآیند عرضه اولیه 15 درصد از سهام توسعه و عمران امید به عنوان بیستمین عرضه اولیه سال جاری در نهایت هر سهم “ثامید”  175 تومان کشف قیمت شد.

این عرضه شامل 4 میلیارد و 238 میلیون و 40 هزار سهم “ثامید” با محدوده قیمتی 166 تا 175 تومانی هر سهم و سهمیه 1200 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی بود اما مانند همیشه به دلیل استقبال زیاد سرمایه گذاران ، سهمیه هر فرد به 465 سهم با نقدینگی حدود 82 هزار تومانی کاهش یافت.

به این ترتیب،  5 میلیون و 180 هزار نفر خریدار “ثامید” شدند تا رکورد تعداد مشارکت کنندگان در عرضه اولیه شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس با 5 میلیون و 594 هزار و 10 نفر خریدار در 12 شهریور پابرجا بماند.

بنابراین گزارش، طی سال جاری سهام 19 شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، شستا، پگاه گیلان، لاستیک یزد، پلیمر آریاساسول، سرمایه گذاری پویا، سرمایه گذاری سیمان تامین، لیزینگ پارسیان، رایان هم افزا، تولید نیروی برق آبادان، توسعه مسیر برق گیلان، زرماکارون، پتروشیمی ارومیه، تامین سرمایه امین، کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، بهساز کاشانه تهران، تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک، برق و انرژی پیوند گستر پارس و کیا الکترود شرق عرضه اولیه شده و توسعه و عمران امید بیستمین شرکت تازه وارد سال بشمار می رود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه،

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، روز جاری تعداد 16 میلیون و 146 هزار و 800 سهم کیا الکترود شرق در نماد «کیا» عرضه شد که این تعداد سهام معادل 10 درصد از کل سهام این شرکت از صنعت «محصولات فلزی» بود.

آنطور که در تاریخچه تاسیس این شرکت آمده شرکت «کیا» اواخر سال 1388 با هدف تولید انواع الکترودهای جوشکاری با نام تجاری Master با ظرفیت سالانه 10 هزار تن الکترود با مشارکت شرکت Sharp Tools هندوستان سازنده انواع ماشین‌الات خطوط الکترود فعالیت تولیدی خود را به صورت رسمی آغاز کرده است.

در این میان فاز دوم مجتمع تولیدی شرکت کیا الکترود شرق نیز با هدف تولید انواع مفتول‌های جوشکاری با گاز محافظ با توجه به تاسیسات از قبل ایجاد شده و پتانسیل‌های موجود اجرا شده و در پایان سال 95 به بهره‌برداری رسیده است.

امروز در عرضه اولیه سهام «کیا» که به روش حراج در بازار SME رقم خورد، صرفا اشخاص حقوقی و سرمایه‌گذاران نهادی از قبیل بانک‌ها و بیمه‌ها، هلدینگ‌ها؛ شرکت‌های سرمایه‌گذاری؛ صندوق بازنشستگی؛ تامین سرمایه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری ثبت شده نزد سازمان بورس و … امکان مشارکت داشتند.

بدین ترتیب با عرضه اولیه سهام «کیا» در حالی سیزدهین عرضه اولیه فرابورس در سال جاری رقم خورد که این نماد پنجمین سهام عرضه شده در بازار SME نیز لقب گرفت. پیش از این سهام شرکت‌های مجتمع پترو صنعت گامرون، گز سکه، مجتمع تولیدی نیلی صنعت کرمان و ماداکتو استیل کرد در تابلوهای رشد و دانش‌بنیان بازار SME عرضه شده بودند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امروز فرایند عرضه اولیه 10 درصد از سهام کیا الکترود شرق به عنوان پنجمین شرکت بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس (SME) انجام و هرسهم با مشارکت سهامداران حقیقی با 374 تومان در تابلوی رشد ، کشف قیمت شد.

در این رویداد به جای 16 میلیون و 146 هزار و 800 سهم در نماد “کیا” بالغ بر 14 میلیون و 196 هزار و 800 سهم معامله شد. از سوی دیگر درحالی شرط حضور سهامداران حقیقی در این عرضه مخصوص شرکت های حاضر در بازار SME ، اقدام به خرید بیش از 500 میلیون تومان بود که 8 سهامدار خرد به همراه 4 حقوقی حاضر به خرید این سهم شدند.

به این ترتیب با کشف قیمت این سهم، کیا الکترود شرق به عنوان نوزدهمین عرضه اولیه سال پس از شرکت های سرمایه گذاری صبا تامین، شستا، پگاه گیلان، لاستیک یزد، پلیمر آریاساسول، سرمایه گذاری پویا، سرمایه گذاری سیمان تامین، لیزینگ پارسیان، رایان هم افزا، تولید نیروی برق آبادان، توسعه مسیر برق گیلان، زرماکارون، پتروشیمی ارومیه، تامین سرمایه امین، کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، بهساز کاشانه تهران، تهیه و تولید غذای دنا آفرین فدک و برق و انرژی پیوند گستر پارس وارد بازار شد.

طبق بررسی های بورس پرس، شرکت کیا الکترود شرق در اواخر سال 88 با هدف تولید انواع الکترودهای جوشکاری با نام تجاری Master با ظرفیت سالانه ده هزار تن الکترود با مشارکت شرکت Sharp Tools  هندوستان سازنده انواع ماشین الات خطوط الکترود فعالیت تولیدی را بصورت رسمی آغاز کرد. مرکز اصلی شرکت و کارخانه در استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد، شهرک صنعتی بیدک واقع است.

فاز دوم مجتمع تولیدی با هدف تولید انواع مفتول های جوشکاری با گاز محافظ ( جوش CO2 ) با توجه به تاسیسات از قبل ایجاد شده و ظرفیت های موجود اجرا شد و در پایان سال 95 به بهره برداری رسید و سبد تولیدی محصولات قابل عرضه شرکت تکمیل شد.

در ترکیب سهامداری این شرکت 16.1 میلیارد تومانی با 35 نیروی انسانی، قربان رحیمی با 93.91 درصد سهم، زهرا داوودی با 5 درصد، عقیل طالبی با یک درصد و محمد توزنده جانی، محمدرحیمی و داوود اردبیلی هز کدام با 0.03 درصد سهم حضور دارند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، پیرو اطلاعیه‌ای که شرکت کیا الکترود شرق منتشر کرده است امروز سه شنبه مورخ 1399/06/18 تعداد 16,146,800 سهم از سهام شرکت کیا الکترود شرق (سهامی عام) برای اولین بار پس از پذیرش در بازار شرکت های کوچک و متوسط(SME) فرابورس ایران در تابلوی رشد و در نماد معاملاتی (کیا1) و نمونیک KLSS1 عرضه می شود. خرید صرفاً توسط کارگزاران دارای مجوز فعالیت در فرابورس صورت می گیرد. در این خصوص توجه به موارد ذیل ضروری است: 1- کلیه درخواست های خرید اخذ شده توسط کارگزاران جهت عرضه اولیه، می بایست به قیمت محدود باشد. 2-خرید سهام در بازار مذکور صرفاً توسط اشخاص زیر امکان پذیر است: گروه اول: کلیه اشخاص حقوقی، گروه دوم: سرمایه گذاران نهادی موضوع بند 3 مصوبه مورخ 1386/06/28 هیات ‌مدیره محترم سازمان بورس و اوراق بهادار و اصلاحات بعدی آن و اشخاصی که با خرید سهام شرکت به سرمایه گذار نهادی تبدیل می شوند. 3- امکان وروامله گران برخط (آنلاین) به شرح زیر می باشد: معامله گران برخط اشخاص حقوقی: بدون محدودیت در ورود سفارش خرید، معامله گران برخط اشخاص حقیقی: با رعایت حداقل ارزش هر سفارش خرید به میزان 5 میلیارد ریال. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید به اطلاعیه مذکور واقع در وب سایت رسمی شرکت فرابورس ایران مراجعه فرمایید.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، عرضه اولیه کیا در تابلوی SME فرابورس انجام می‌شود و تنها اشخاص حقوقی می توانند سهام این شرکت را خریداری کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی مقرر شده امروز عرضه اولیه 10 درصد از سهام کیا الکترود شرق فقط برای دو گروه از سهامداران در تابلو رشد انجام شود که بازار سهام چهارشنبه هفته جاری نیز میزبان توسعه و عمران امید است که به عنوان بیستمین عرضه اولیه سال انجام می شود.

این عرضه شامل 4 میلیارد و 238 میلیون و 40 هزار سهم معادل 12 درصد با دامنه قیمت 166 تا 175 تومانی هر سهم و سهمیه 1200 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی است که توسط کارگزاری تدبیرگران فردا در بازار دوم معاملات بورس انجام خواهد شد . در روز پس از عرضه اولیه نیز یک میلیارد و 59 میلیون و 510 هزار سهم معادل سه درصد با قیمت ثابت کشف شده به صندوق های سرمایه گذاری تعلق می پذیرد.

طبق بررسی های بورس پرس، مالکیت 100 این شرکت به گروه توسعه ساختمان تدبیر تعلق دارد و واحد تجاری نهایی ستاد اجرایی فرمان امام محسوب می شود . مرکز اصلی شرکت در تهران و دفتر نمایندگی در شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان و اهواز جهت انجام امور پروژه های واقع در مناطق فوق دایر است.

موضوع فعالیت اصلی در زمینه پروژه های عمرانی ساختمانی بهصورت مشارکت ،پیمانکاری و پیمان مدیریت است. سرمایه اولیه شرکت با 109 نیروی انسانی در بدو تاسیس 200 میلیون تومان بوده که طی 9 مرحله افزایش سرمایه به 3.5 هزار میلیارد تومان رسیده است. شرکت دارای برنامه افزایش سرمایه برای سال‌های آتی نیست. از نکات جالب توجه ، حضور مسعود زریبافان معاون احمدی نژاد در دوره رئیس جمهوری سال‌های 88 تا 92 به عنوان رئیس هیات مدیره در این شرکت است.

براساس این گزارش، طی سال جاری سهام 18 شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، شستا، پگاه گیلان، لاستیک یزد، پلیمر آریاساسول، سرمایه گذاری پویا، سرمایه گذاری سیمان تامین، لیزینگ پارسیان، رایان هم افزا، تولید نیروی برق آبادان، توسعه مسیر برق گیلان، زر ماکارون، پتروشیمی ارومیه، تامین سرمایه امین، کشاورزی و دامپروری ملارد شیر، بهساز کاشانه تهران، تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک، برق و انرژی پیوند گستر پارس عرضه اولیه شده اند و کیا الکترود شرق و توسعه و عمران امید نوزدهمین و بیستمین شرکت تازه وارد سال بشمار می روند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، زمان عرضه اولیه کیا الکترود شرق در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس (SME) مشخص شد تا این بازار خاص که ششم دی سال 97 راه اندازی شده و تاکنون 11 شرکت را پذیرفته، میزبان پنجمین شرکت جدید باشد .

به این ترتیب، مقرر شده عرضه اولیه 10 درصد از سهام این شرکت معادل 16 میلیون و 146 هزار و 800 سهم با نماد “کیا” سه شنبه 18 شهریور در تابلو رشد انجام شود.

طبق ماده دو دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس مصوب 11 اسفند سال 94 هیات مدیره سازمان بورس، خرید سهام در این بازار صرفاً توسط اشخاص زیر امکان پذیر است:

گروه اول: کلیه اشخاص حقوقی

گروه دوم: سرمایه گذاران نهادی موضوع بند 3 مصوبه 28 شهریور سال 86 هیات مدیره سازمان بورس با اصلاحات بعدی آن و اشخاصی که با خرید سهام شرکت به سرمایه گذار نهادی مذکور تبدیل می شوند که شامل بانک‌ها و بیمه ها، هلدینگ‌ها؛ شرکت‌های سرمایه‌گذاری؛ صندوق بازنشستگی؛ تامین سرمایه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری ثبت شده نزد سازمان بورس، هر شخص حقیقی یا حقوقی که بیش از 5 درصد یا بیش از 500 میلیون تومان از ارزش اسمی اوراق بهادار در دست انتشار ناشر را خریداری کند، سازمان ها و نهادهای دولتی و عمومی، شرکت های دولتی و اعضای هیات مدیره و مدیران ناشر یا اشخاصی که کارکرد مشابه دارند، است.

با توجه به اینکه سهام شرکت کیا الکترود شرق فاقد بازارگردان است معاملات ثانویه و حق تقدم خرید سهام در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس امکان‌پذیر است که مراحل انجام معاملات در هر جلسه معاملاتی به شرح ذیل است:

طبق بررسی های بورس پرس، شرکت کیا الکترود شرق در اواخر سال 88 با هدف تولید انواع الکترودهای جوشکاری با نام تجاری Master با ظرفیت سالانه ده هزار تن الکترود با مشارکت شرکت Sharp Tools  هندوستان سازنده انواع ماشین الات خطوط الکترود فعالیت تولیدی را بصورت رسمی آغاز کرد. مرکز اصلی شرکت و کارخانه در استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد، شهرک صنعتی بیدک واقع است.

فاز دوم مجتمع تولیدی با هدف تولید انواع مفتول های جوشکاری با گاز محافظ ( جوش CO2 ) با توجه به تاسیسات از قبل ایجاد شده و ظرفیت های موجود اجرا شد و در پایان سال 95 به بهره برداری رسید و سبد تولیدی محصولات قابل عرضه شرکت تکمیل شد.

در ترکیب سهامداری این شرکت 16.1 میلیارد تومانی با 35 نیروی انسانی، قربان رحیمی با 93.91 درصد سهم، زهرا داوودی با 5 درصد، عقیل طالبی با یک درصد و محمد توزنده جانی، محمدرحیمی و داوود اردبیلی هز کدام با 0.03 درصد سهم حضور دارند.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام،

شرکت کیا الکترود شرق با نماد «کیا 1» که در تابلوی SME فرابورس ایران درج شد، روز سه‌شنبه توسط سهامداران عمده انجام می شود و تنها اشخاص حقوقی می توانند سهام این شرکت را خریداری کنند.

به گزارش رادیو سهام، شرکت کیاالکترود شرق با نماد «کیا 1» که در تابلوی SME فرابورس ایران درج شد، روز سه‌شنبه توسط سهامداران عمده انجام می شود و تنها اشخاص حقوقی می توانند سهام این شرکت را خریداری کنند. 

اطلاعات عرضه اولیه این شرکت به شرح زیر است: 

عرضه اولیه شرکت کیاالکترود شرق روز سه‌شنبه انجام می‌شود

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.