دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
31 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنایع خاک چینی ایران دوره 12 ماهه منتهی به 1399/12/30 برگزارشد و با افزایش سرمایه 200 درصدی این شرکت موافقت شد. 

30

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، 6 شرکت بیمه پاسارگاد، خاک چینی ایران، سرمایه گذاری نیروگاهی ایران، پگاه خراسان، لعابیران و معدنی املاح ایران به ترتیب مجوز افزایش سرمایه 100، 200 ، 42 ، 687 ، 275 و 100 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

براین اساس، “بپاس” سرمایه فعلی را از 510.3 میلیارد تومان به بیش از 1.02 هزار میلیارد تومان می رساند. 423.5 میلیارد تومان از تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل سود انباشته و 86.7 میلیارد تومان دیگر از محل سایر اندوخته ها  و برای پوشش نسبت توانگری و افزایش سهم نگهداری اعمال می شود.

همچنین مجمع فوق العاده می تواند با انجام افزایش سرمایه از 1.02 به 2.04 هزار میلیارد تومان از دو محل سود انباشته و سایر اندوخته ها موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدّت 2 سال به هیات مدیره تفویض کند تا پس از اخذ مجوز سازمان و بیمه مرکزی نسبت به عملی کردن آن اقدام شود.

“کخاک” هم سرمایه فعلی را از 50 به 150 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و برای احداث خط تولید انواع بلوک و پانل سبک گازی و ملات خشک صرف می شود.

در این میان، “وسنا” هم سرمایه فعلی را از 244.1 به 345.8 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال می شود تا صرف جبران مخارج سرمایه‌ای صورت گرفته بابت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت سرمایه‌پذیر شود.

“غشان” هم که درخواست افزایش سرمایه 743 درصدی داده بود، موافقت سازمان را برای 687 درصد کسب کرد تا سرمایه فعلی از 20 به 157.4 میلیارد تومان برسد. تامین مالی این شرکت بورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

“شلعاب” نیز سرمایه فعلی را از 16 به 60 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و برای اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش اعمال می شود.

سرمایه فعلی “شاملا” هم از 42 به 84 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و صرف تامین سرمایه در گردش می شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1ملت2.54.68
2کخاک2.361.65

1. ملت : بیمه ملت با نماد ملت در بازار بورس و گروه بیمه قرار دارد. این نماد که در اسفند سال گذشته نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت، توانست تا 2700 تومان نیز رشد کند اما با اصلاح قیمتی که مواجه شد تا محدوده 2000 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد.

امروز این نماد با حجم نسبتا بالایی که معامله شد توانست به صف خرید برسد. هر کد حقیقی به صورت میانگین در حدود 70 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید در این نماد 12 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت سهم محدوده 1900 تومان در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 50 روزه می باشد و سقف قبلی در قیمت 2700 تومان مهمترین مقاومت آن است.

در صورت عبور از سقف قبلی، اهداف 3 هزار تومان و 4 هزار تومان را می توانیم برای آن در نظر داشته باشیم.

2. کخاک : صنایع خاک چینی ایران با نماد کخاک، در بازار بورس و گروه محصولات کانی غیرفلزی قرار دارد. بعد از برخورد به سقف کانال در قیمت 16 هزار تومان، این سهم تا سقف شکسته شده قبلی در قیمت 12 هزار تومان نیز دچار افت قیمت شد اما امروز با حجم نسبتا بالا با صف خرید بسته شد.

هر کد حقیقی در معاملات امروز حدود 47 میلیون تومان خرید کرد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید حقیقی در این نماد 14 میلیون تومان بوده است.

در صورت افت قیمت، حمایت بعدی در حوالی 11 هزار تومان قرار دارد. در صورت رشد از این ناحیه نیز مقاومت سقف قبلی در حوالی 16 هزار تومان را پیش رو دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

کخاک در دوره شش ماهه 98 مجموعاً 98 میلیارد تومان درآمد عملیاتی داشته که نسبت به سال گذشته 130 درصد افزایش یافته است. بهای تمام شده اما تنها 60 درصد افزایش یافته و به 22 میلیارد تومان رسیده است. در نتیجه حاشیه سود ناخالص شرکت بهبود یافته و از 68 درصد به 77 درصد رسیده است که عالی محسوب می شود. در کل سود ناخالص نسبت به سال گذشته 150 درصد افزایش یافته است.

هزینه مالی برای دوره ی شش ماهه تنها 55 میلیون تومان بوده است. بنابراین می توان گفت این شرکت هزینه مالی ندارد. درآمد سرمایه گذاری نسبت به سال گذشته 230 درصد افزایش یافته و به 12 میلیارد تومان رسیده است. نرخ مالیات بر درآمد تغییری نداشته و همان 18 درصد می باشد.

مبلغ فروش

در نهایت سود خالص این شرکت در دوره ی شش ماهه 98، 77 میلیارد و 500 میلیون تومان (210 تومان به ازای هر سهم) بوده که EPS TTM شرکت را به 377 تومان رسانده است. در نتیجه کخاک با قیمت فعلی (2500) تومان با P/E TTM = 6.6 در حال معامله است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

کخاک در پنج ماه نخست سال جاری به صورت میانگین، ماهانه 16 میلیارد تومان درآمد داشته که این رقم در شهریور ماه نیز تکرار شده است. فروش مرداد ماه شرکت کخاک 18 میلیارد تومان بوده است. (10 درصد کاهش نسبت به ماه گذشته)

بررسی گزارش فعالیت ماهانه کخاک

شرکت صنایع خاک چینی ایران در شش ماه نخست سال گذشته مجموعاً 43 میلیارد تومان درآمد داشته که این رقم امسال به 98 میلیارد تومان افزایش یافته است. (130 درصد افزایش درآمد نسبت به سال گذشته)

عمده تولید این شرکت محصولات فرآوری شده است. این محصول در شهریور ماه 10 درصد افزایش تولید داشته اما تعداد و نرخ فروش تغییر چندانی نداشته اند.

بررسی گزارش فعالیت ماهانه کخاک
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

گزارش فعالیت شرکت صنایع خاک چینی ایران در مرداد ماه 1398 به شرح زیر است که به تفکیک گزارش محصولات و مقایسه میزان فروش آن‌ها در 4 ماهه ابتدایی سال می‌پردازیم:

بررسی گزارش فعالیت مرداد ماه 98 کخاک (شرکت صنایع خاک چینی)

کخاک امسال به صورت میانگین، ماهانه 16 میلیارد تومان فروش داشته اما در مرداد ماه این رقم با افزایشی 12 درصدی به 18 میلیارد تومان افزایش یافته است.

این شرکت در پنج ماه نخست سال 98، مجموعاً 81 میلیارد و 860 میلیون تومان درآمد داشته در حالی که این رقم در مدت مشابه سال قبل، 35 میلیارد و 100 میلیون تومان بوده که حاکی از رشد 130 درصدی نسبت به سال قبل می باشد.

بررسی گزارش فعالیت مرداد ماه 98 کخاک (شرکت صنایع خاک چینی)

عمده ی فروشِ تولیدات این شرکت، محصولات فرآوری شده می باشد. (بیش از 83 درصد) کخاک مرداد ماه 8 درصد کمتر محصولات فرآوری شده تولید کرده، مقدار فروش تغییری نداشته اما موردی که سبب عملکرد خوب کخاک شده، افزایش 21 درصدی نرخ فروش این محصول است. نرخ فروش محصولات درجه بندی شده نیز با 8 درصد افزایش مواجه شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام،

مجمع شرکت صنایع خاک چینی ایران (کخاک) برای سال مالی 98 به ازای هر سهم سود 350 تومانی تصویب کرد. برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «کخاک»

به گزارش رادیو سهام به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، این مجمع با حضور نماینده شرکت سرمایه گذاری صدرتامین، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت و سهامداران حقیقی و حقوقی با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

مدیرعامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در این جلسه با ارائه فعالیت های این شرکت از افزایش تولید و فروش در سال گذشته خبر داد.

سلیمان نوروزی با اشاره به جایگاه این شرکت در کشور گفت:  این شرکت با توجه به میزان تولید، فروش و مرغوبیت و ثبات کیفیت محصول فرآوری دارای رتبه اول در کشور است.

وی در مورد اقدامات سالجاری افزود: روند احداث پروژه بتن سبک گازی با پیشرفت فیزیکی 41درصدی در حال انجام است و این شرکت برنامه بررسی پروژه های جوهر رنگی، شیشه مواد غذایی، شهرک سرامیکی، خط تولید پنج شرکت و تجهیز ناوگان حمل و نقل را دارد که در صورت جمع بندی و اخذ مصوبات لازم عملیاتی خواهند شد.

طبق گزارش ارائه شده از سوی مدیرعامل این شرکت سرمایه شرکت در تاریخ  98.11.16 از مبلغ 375 میلیارد ریال به مبلغ 500 میلیارد ریال تغییر یافته و قیمت هر سهم در بورس طی سه سال اخیر نسبت به سال قبل، حدوداً سه برابر شده است.

بر اساس این گزارش، فروش شرکت از مبلغ 1.107 میلیارد ریال در سال 1397 به مبلغ 2.092 میلیارد ریال در سال 1398 رسیده که نشان دهنده رشد 89 درصدی می باشد.همچنین درآمدهای غیر عملیاتی از مبلغ 125 میلیارد ریال در سال 1397 به مبلغ 271 میلیارد ریال در سال 1398 رسیده که رشدی معادل 117 درصد را نشان می دهد.سود خالص پس از کسر مالیات از مبلغ 911 میلیارد ریال در سال 1397 به مبلغ 1.682 میلیارد ریال در سال 1398 رسیده که نمایانگر رشد 85 درصدی است.

در پایان این مراسم، هیات رئیسه مجمع ضمن تشکر از هیات مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت بابت عملکرد درخشان در سال 1398 مقرر نمود، از سود قابل تقسیم، مبلغ 1.750 میلیارد ریال به سهامداران پرداخت گردد که با این تصمیم به ازای هر سهم مبلغ 3.500 ریال سود تعلق خواهد گرفت همچنین مقرر شد جهت اجرای پروژه ها طرح توجیهی جهت افزایش سرمایه ارائه و مورد بررسی قرار گیرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

 

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، این مجمع با حضور نماینده شرکت سرمایه گذاری صدرتامین، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت و سهامداران حقیقی و حقوقی با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

مدیرعامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در این جلسه با ارائه فعالیت های این شرکت از افزایش تولید و فروش در سال گذشته خبر داد.

سلیمان نوروزی با اشاره به جایگاه این شرکت در کشور گفت:  این شرکت با توجه به میزان تولید، فروش و مرغوبیت و ثبات کیفیت محصول فرآوری دارای رتبه اول در کشور است.

وی در مورد اقدامات سالجاری افزود: روند احداث پروژه بتن سبک گازی با پیشرفت فیزیکی 41درصدی در حال انجام است و این شرکت برنامه بررسی پروژه های جوهر رنگی، شیشه مواد غذایی، شهرک سرامیکی، خط تولید پنج شرکت و تجهیز ناوگان حمل و نقل را دارد که در صورت جمع بندی و اخذ مصوبات لازم عملیاتی خواهند شد.

طبق گزارش ارائه شده از سوی مدیرعامل این شرکت سرمایه شرکت در تاریخ  98.11.16 از مبلغ 375 میلیارد ریال به مبلغ 500 میلیارد ریال تغییر یافته و قیمت هر سهم در بورس طی سه سال اخیر نسبت به سال قبل، حدوداً سه برابر شده است.

بر اساس این گزارش، فروش شرکت از مبلغ 1.107 میلیارد ریال در سال 1397 به مبلغ 2.092 میلیارد ریال در سال 1398 رسیده که نشان دهنده رشد 89 درصدی می باشد.همچنین درآمدهای غیر عملیاتی از مبلغ 125 میلیارد ریال در سال 1397 به مبلغ 271 میلیارد ریال در سال 1398 رسیده که رشدی معادل 117 درصد را نشان می دهد.سود خالص پس از کسر مالیات از مبلغ 911 میلیارد ریال در سال 1397 به مبلغ 1.682 میلیارد ریال در سال 1398 رسیده که نمایانگر رشد 85 درصدی است.

در پایان این مراسم، هیات رئیسه مجمع ضمن تشکر از هیات مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت بابت عملکرد درخشان در سال 1398 مقرر نمود، از سود قابل تقسیم، مبلغ 1.750 میلیارد ریال به سهامداران پرداخت گردد که با این تصمیم به ازای هر سهم مبلغ 3.500 ریال سود تعلق خواهد گرفت همچنین مقرر شد جهت اجرای پروژه ها طرح توجیهی جهت افزایش سرمایه ارائه و مورد بررسی قرار گیرد.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این نوشتار گزارش سه نماد دامین، دلر و کخاک را بصورت خلاصه مورد بررسی قرار داده ایم.

شرکت داروسازی امین (دامین)

شرکت داروسازی امین تولید کننده انواع قرص، شربت، کپسول و قطره می باشد. این شرکت در سال گذشته، 684 ریال سود گزارش کرده است. در گزارش سه ماهه بهار، 236 ریال سود گزارش شده است که 191 درصد نسبت به دوره مشابه قبل رشد کرده است. نکته مثبت دیگر حاشیه سود عملیاتی شرکت می باشد که 42 درصد است. شرکت این قابلیت را دارد که با رشد فروش احتمالی در فصول آینده، بین 100 تا 120 تومان سود بسازد.

شرکت داروسازی اکسیر (دلر)

گزارش سه ماهه این شرکت از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است. این شرکت در فصل بهار 232 تومان سود ساخته است که نسبت به دوره گذشته 264 درصد رشد داشته است. این شرکت در سه ماهه اول به اندازه 40 درصد سال 97 فروش زده است. با این حساب اگر روند فروش و سود سازی شرکت را خطی فرض کنیم این شرکت توان رسیدن به حدود 500 تومان سود برای سال 98 را خواهد داشت. لذا P/E تحلیلی سهم را می توان در محدوده 4 برآورد نمود.

شرکت صنایع خاک چینی ایران (کخاک)

کخاک طبق گزارش خود توانسته است در فصل بهار 962 ریال سود بسازد. قبلا تحلیل بنیادی کخاک خدمت خوانندگان عزیز سیگنال ارائه گردید. طبق تحلیل، پیش بینی شده بود که شرکت حدود 1000 ریال سود در بهار بسازد که توانسته انتظارات را براورده کند. حاشیه سود عملیاتی شرکت در سه ماهه حدود 77 درصد بوده که رقم چشمگیری است. پیش بینی می شود این شرکت طی سال 98 بتواند 450 – 500 تومان سود بسازد که این شرکت را در اصلاحات بازار به گزینه ای جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل خواهد کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.