دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
6 مهر 1399

در سیگنال تلاش می کنیم جذاب ترین گزارشات ماهانه شرکت ها را برای شما تجزیه و تحلیل کنیم. در ادامه به تحلیل گزارش فعالیت شرکت گروه صنعتی بارز می پردازیم.

محصولات پکرمان

پکرمان در پنج ماه نخست سال جاری به صورت میانگین، ماهانه 110 میلیارد تومان فروش داشته که این رقم در شهریور ماه با 15 درصد افزایش، به 130 میلیارد تومان رسیده است. فروش مرداد ماه این شرکت 120 میلیارد تومان بوده است.

گروه صنعتی بارز در نیمه نخست سال گذشته مجموعاً 500 میلیارد تومان فروش داشته که این رقم در نیمه نخست امسال به 700 میلیارد تومان رسیده است. (40 درصد افزایش درآمد نسبت به سال گذشته)

مقایسه فروش

عمده ی فروش این شرکت تایر رادیال است. این محصول در شهریور ماه 10 درصد کاهش تولید، 10 درصد افزایش فروش و 15 درصد افزایش نرخ داشته است. همانطور که پیشتر در بررسی صورت های مالی پکرمان اشاره کردیم بزرگ ترین ریسک این شرکت مجموعاً 190 میلیارد تومان تسهیلات مالی دارد که 66 درصد آن کوتاه مدت می باشد. این موضوع سبب شده نسبت هزینه مالی به درآمد عملیاتی به 2.1 درصد رسیده باشد. باید تا انتشار صورت های مالی 6 ماهه صبر کرد و دید که آیا این اعداد و ارقام بهبود یافته یا خیر.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دو شرکت بورسی تامین سرمایه نوین و گروه بارز از برنامه افزایش سرمایه 67 و 158 درصدی از یک محل خبر دادند.

براین اساس، “تنوین” در نظر دارد سرمایه فعلی را از 900 میلیارد تومان به 1.5 هزار میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال خواهد شد تا صرف بهبود نسبت کفایت سرمایه و تامین منابع مالی مورد نیاز شود.

همچنین “پکرمان” درصدد است 400 میلیارد تومان به سرمایه فعلی بیفزاید. تامین مالی این شرکت 252.6 میلیارد تومانی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف تامین بخشی از منابع مورد نیاز طرح توسعه 44 هزار تنی کارخانه کرمان صورت می پذیرد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال تحلیل صورت مالی سه ماهه و گزارش فعالیت شرکت گروه صنعتی بارز به شرح زیر است.

درباره ی شرکت گروه صنعتی بارز

گروه صنعتی بارز در صنعت لاستیک و پلاستیک فعالیت داشته و انواع تایر، تیوب و نوار تولید می کند. این شرکت در سال 97 بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است. با توجه به اینکه شرکت گروه های مختلف تایر تولید می کند، به همین دلیل مشتریان نهایی آن بر اساس محصولات و یا موارد دیگر به بخش های متفاوتی تقسیم می شوند. به طور کلی این شرکت سه دسته مشتری دارد؛

1- نمایندگان فروش که بزرگترین مشتریان مستقیم این شرکت محسوب می شوند و در سراسر کشور در شبکه ای بزرگ اقدام به فروش تایر های بارز می کنند.

2- خودروساز ها شامل تولید کنندگان خودروهای سواری، سنگین، وانتی، کشاورزی و راهسازی

3- بازار های صادراتی (لازم به ذکر است به علت کمبود تایر و افزایش قیمت آن در داخل کشور از شهریور ماه 97 طبق بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت صادرات انواع تایر تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شده است. پیش بینی می شود طی دوره های آتی و تا پایان سال 98 با به تعادل رسیدن بازار و قیمت های داخلی، روند صادرات مجدداً آغاز گردد)

صورت های مالی سه ماهه 98

گروه صنعتی بارز در سه ماهه 98، 305 میلیارد و 780 میلیون تومان درآمد عملیاتی داشته که نسبت سه سال گذشته 18 درصد رشد کرده است. با اینحال بهای تمام شده نیز تقریباً به همین میزان افزایش یافته که سبب شده سود ناخالص در نهایت با 24 درصد افزایش به 52 میلیارد و 725 میلیون تومان رسد. (حاشیه سود ناخالص: 17 درصد – نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نداشته است)

بزرگترین نکته منفی در صورت مالی سه ماهه 98 پکرمان، رشد قابل توجه سایر هزینه های عملیاتی است که ناشی از شناسایی 33 میلیارد و 635 میلیون تومان زیان تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی بوده است. این موضوع سبب شده است سود عملیاتی با کاهشی 68 درصدی نسبت به سال گذشته به 11 میلیارد و 270 میلیون تومان کاهش یابد.

دلیل افزایش سایر هزینه های عملیاتی، تعدیل نرخ تسعیر تسهیلات ارزی بوده است. این شرکت 23 میلیون و 740 هزار یورو در یک فقره تسهیلات ارزی دارد که با نرخ یوروی 2704 تومان معادل سازی کرده است، با اینحال به نظر می رسد با شناسایی 33 میلیارد و 635 میلیون تومان زیان، نرخ تسعیر یوروی دریافتی را تا 4121 تومان افزایش داده است.

بررسی صورت‌های مالی سه ماهه پکرمان به همراه گزارش فعالیت تیر 98

افزایش هزینه های مالی نیز از دیگر نکات منفی این گزارش می باشد. پکرمان مجموعاً 188 میلیارد و 505 میلیون تومان تسهیلات مالی دارد که عمده ی آن (66 درصد) کوتاه مدت می باشد.

به نظر می رسد افزایش هزینه های مالی با توجه به دریافت 12 میلیارد تومان در دوره ی سه ماهه از بانک پاسارگاد همچنان ادامه داشته باشد. (نسبت هزینه مالی به درآمد عملیاتی: 2.1 درصد)

این شرکت در سه ماهه 98 مجموعاً 4 میلیارد و 610 میلیون تومان سود خالص محقق کرده (به ازای هر سهم 2 تومان) که نسبت به سال گذشته 81 درصد کاهش پیدا کرده است.

بررسی صورت‌های مالی سه ماهه پکرمان به همراه گزارش فعالیت تیر 98

Price: 589

EPS TTM: 20

P/E TTM: 29.4

گزارش فعالیت تیر ماه 98

این شرکت در زمینه تولید انواع دارو فعالیت می کند. در زیر گراف، سهم فروش انواع محصولات تولیدی این شرکت را بررسی کردیم؛

بررسی صورت‌های مالی سه ماهه پکرمان به همراه گزارش فعالیت تیر 98

جدول تغییرات

در این جدول، درصد تغییرات تعداد تولید و فروش، نرخ و مبلغ فروش را بررسی خواهیم کرد؛

محصول درصد تغییر تعداد تولید درصد تغییر تعداد فروش درصد تغییر نرخ فروش درصد تغییر مبلغ فروش
تایر بایاس -25 19 14 35
تایر رادیال -2 20 28 53
تیوب -34 -28 4 -25
نوار -6.5 56 30 102

پکرمان در تیر ماه 98 کمتر تولید کرده و بیشتر فروخته است. نرخ های فروش هم برای دو محصول تولیدی مهم یعنی تایر بایاس و تایر رادیال به ترتیب 14 و 28 درصد افزایش یافته است که این سبب شده مبلغ فروش آن ها نیز افزایش یابد.

به طور کلی این شرکت در تیر ماه 148 میلیارد و 400 میلیون تومان فروش داشته در حالی که در سه ماه گذشته ماهانه 102 میلیارد تومان فروخته بود که حاکی از رشد 45.6 درصدی مبلغ فروش در این سه ماه می باشد. موجودی انبار در نظر داشته باشید پکرمان 248 هزار تایر بایاس را از موجودی انبار سال قبل خود فروخته است که با توجه به افزایش بهای تمام شده، می تواند در گزارش های بعد حاشیه سود ناخالص را قدری بهبود بخشد.

مجموعاً می توان گفت پکرمان در تیر ماه عملکرد خوبی داشته و زیان ناشی از تسعیر ارز نیز در صورت عدم تغییر نرخ ارز مبادله ای، در صورت های مالی بعد قابل تکرار نخواهد بود و در همین حوالی نوسان خواهد کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، افزایش سرمایه 158 درصدی گروه صنعتی بارز (پکرمان) که سرمایه فعلی 252.7 میلیارد تومانی را به 652.7 میلیارد تومان ارتقا می‌دهد مورد تصویب هیئت مدیره قرار گرفت. این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی انجام خواهد شد.

 

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دو شرکت بارز و آتاویل تایر با دریافت مجوز از سازمان حمایت از افزایش 21 و 25 درصدی انواع تایرهای رادیال و بایاس خبر داده و با توقف نماد روبرو که ” پکرمان، پارتا ” آماده بازگشایی برای یکشنبه و سه شنبه شدند.

براین اساس، “پکرمان” اعلام کرد: با توجه به دریافت مجوز سازمان حمایت نرخ فروش محصولات بطور میانگین حدوداً به میزان 21 درصد افزایش و از 15 مرداد لازم الاجرا است.

همچنین “پارتا” اعلام کرد: باتوجه به مجوز سازمان حمایت نرخ فروش هر کیلو گرم تایر رادیال 21 درصد، هر کیلوگرم تایر وانتی 29 درصد، هر کیلو گرم تایر باری و اتوبوسی 41 درصد و هرکیلو گرم تایر کشاورزی 30 درصد نسبت به نرخ های فروش قبل افزایش یافته است. ضمناً با توجه به سهم هریک از گروه محصولات در تولیدات شرکت اثر افزایش نرخ فوق بصورت میانگین 25 درصد نسبت به قبل است که از 14 مرداد لازم الاجرا است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام،

اولویت ارزی مواد اولیه لاستیک (طبق سیاست وزارت صمت) و دارو (طبق سیاست وزارت بهداشت) از ارز بانکی به ارز نیمایی  تغییر کرد.

به گزارش رادیو سهام، دو نماد «دیران» ‌و «پیزد» پس از انتشار یک خبر متوقف شدند. خبر این بود که اولویت ارزی مواد اولیه لاستیک (طبق سیاست وزارت صمت) و دارو (طبق سیاست وزارت بهداشت) از ارز بانکی به ارز نیمایی  تغییر کرد. اولویت ارزی مواد اولیه از گروه یک به گروه دو منتقل و بر همین اساس ارز تخصیصی به این گروه کالایی نیمایی منتقل شد.

پس از انتشار این خبر، سهامداران با استناد به یک تحلیل بنیادی در گروه لاستیکی ها و دارویی ها با ایجاد صف های خرید برای نمادهایی که مواد اولیه دارویی متعاقب این تصمیم تغییر کرد، در مقام خریداران قوی ظاهر شدند. با یک مرور ساده باید گفت، با تصمیم مزبور، قیمت نهایی محصولات تولیدی شرکت های تاثیرپذیر افزایش می یابد که تاثیر با اهمیتی در میزان فروش و سود حاصله آنان خواهد گذاشت و البته نیازمند پیگیری بررسی گزارش عملکرد ماهانه آن ها خواهد بود.

دارویی ها و لاستیکی ها در پی موج ایجاد شده از سوی خریداران امروز را با ثبت دامنه مثبت 5 درصد در بیشتر نمادها سپری کرد. در لاستیکی ها پشت سر سهام تازه وارد «پیزد»، «پکویر»، «پکرمان» و «پدرخش» هم دامنه 5 درصد را ثبت کردند. برای دارویی ها هم 18 نماد پشت سر «دیران» همان رفتار را پیگیری کردند.

جزییات خبر دارویی ها

مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل وزارت بهداشت از تغییر ارز دولتی به نیمایی برخی اقلام دارویی خبر داد. غلامحسین مهرعلیان طی بخشنامه ای به دبیر سندیکای داروهای انسانی اعلام کرد: پیرو مصوبه ستاد تدابیر ویژه دارو و تجهیزات پزشکی در خصوص سیاست گذاری ارزی سال 99، موارد اشاره شده به شرح ذیل از گروه کالایی یک ارز دولتی به گروه کالایی 2 ارز نیمایی تغییر یافته است. لذا مقتضی است به منظور تسریع در فرایند تخصیص ارز با نرخ نیما کلیه شرکت ها با قید فوریت تمام ثبت سفارش های مشمول این موضوع را ویرایش کنند.

الف. کلیه مکمل ها، داروهای موجود در فهرست OTC به همراه مواد به همراه مواد حد واسط مرتبط با همان مولکول ها

ب. داروهای تحت لیسانس و گرانول های وارداتی که تولیدکننده مشابه همان فرآورده در داخل وجود داشته باشد.

ج. مواد جانبی مورد استفاده در فرآورده های دارویی

جزییات خبر لاستیکی ها

همچنین مدیرکل خدمات بازرگانی وزارت صنعت از تغییر نرخ ارز اختصاص یافته گروه لاستیک به نیمایی خبر داد. صدیف بیک زاده‌ در نامه ای اعلام کرد: در خصوص اعلام نوع ارز تخصیصی به عنوان ماده اولیه لاستیک به آگاهی می رساند طبق تصمیمات و سیاست های ابلاغی گروه و اولویت ارزی لاستیک و مواد اولیه از گروه یک به گروه دوم منتقل و براین اساس ارز تخصیصی به این گروه کالایی نیمایی شده است .

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، چهار شرکت تامین سرمایه نوین، سیمان فارس و خوزستان، بیمه ملت و بارز که به دلیل بازدهی مثبت بیش از 50 درصدی قیمت سهام با توقف نماد روبرو و ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شدند به سوالات مطروحه در سامانه تدان پاسخ دادند و آماده بازگشایی نماد شدند.

براین اساس، ولی نادی قمی مدیرعامل “تنوین” درباره برنامه عرضه اولیه سه شرکت تابعه در بازار سرمایه، نسبت کنونی تعهدات اوراق به سرمایه شرکت های متعهد، برنامه افزایش سرمایه و برآورد شرکت از حجم تعهدات پذیره نویسی و بازارگردانی در سال جاری توضیح داد که می توان اینجا مشاهده کرد.

همچنین حمیدرضا هوشیاری مدیرعامل “سفارس” درباره برنامه عرضه اولیه سهام شرکت سیمان آبیک در سال جاری، میانگین نرخ فروش سیمان در عراق، روش فروش محموله های صادراتی، در دستور کار قرار گرفتن برنامه افزایش درصد فروش صادراتی، ارزش دلاری جایگزینی یک میلیون تنی سیمان، در دستور کار نبودن فعلی برنامه تجدید ارزیابی دارایی ها در گروه، هزینه های برق گاز و آب برای تولید یک تن سیمان در عراق، عدم تاثیر با اهمیت شیوع ویروس کرونا بر عملکرد تولید و فروش، پیگیری برای رفع مشکلات عرضه بیشتر محصول در بورس کالا، فروش صادراتی بصورت ارزی، عمر مفید ماشین آلات و تجهیزات کارخانه سیمان، نحوه تامین کلینکر مورد نیاز شرکت ارض العماره و برآورد کلی هزینه اجرای این پروژه؛ برخورداری این شرکت از 10 سال معافیت مالیاتی عملکرد و معافیت مالیاتی واردات کلینکر در کشور عراق توضیح داد که می توان اینجا مشاهده کرد.

اسماعیل دلفراز مدیرعامل “ملت” اعلام کرد: تا 30 فروردین ماه هیچ گونه سوال و ابهامی در سامانه تدان مطرح نشده و افزایش قیمت سهم شرکت بیمه ملت ناشی از عرضه و تقاضای بازار است.

در این میان،  علی اکبر مشرفی سرپرست “پکرمان” درباره رعایت مقررات REACH ، نحوه نرخ‌گذاری تایر، درصد تامین مواد اولیه از داخل و خارج، تعلق ارز دولتی به مواد اولیه، اثر شیوع کرونا بر ظرفیت تولید، تاثیر افزایش نرخ بنزین بر فروش محصولات شرکت، درصد فروش اینترنتی، سهم شرکت از بازار داخلی ایران، پیش بینی میزان تولید در سال جاری، برنامه افزایش سرمایه،تسویه 8.7 میلیون دلار از بدهی با نرخ ارز نیمایی 10700 تومان و رایزنی جهت تسویه مانده بدهی ارزی باقی مانده و تامین کنندگان مواد، احتمال جمع بندی درباره عرضه سهام شرکت بارز کردستان در بورس، برآورد ارزش جایگزینی شرکت تولید لاستیک با ظرفیت 50 هزار تن در سال و عدم در دستور کار بودن تجدید ارزیابی دارایی های ثابت توضیح داد که می توان اینجا مشاهده کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز،

به گزارش بورس نیوز، بازار سرمایه کشور اگرچه در سنوات قبل بین وزرا و نمایندگان و سیاست گذاران همچون کودکی یتیم بود که کسی به آن توجه نداشت؛ ولی خدا را شاکریم که این روزها نه تنها بورس تهران نقل محافل داخلی و خارجی شده، بلکه گردن کلفت های نفتی هم روی تامین مالی از این بازار حساب می کنند. نفتی ها گفته اند 30 میلیارد دلار (معادل حدود 360 هزار میلیارد تومان) لازم دارند تا طرح های نیمه تمام صنعت پتروشیمی را تکمیل کنند! اهالی ملاصدرا هم گفته اند بفرمائید، نصفش را از بازار سرمایه تامین کنید. اینکه با چه توجیهی قول مشارکت در تامین حداقل 180 هزار میلیارد تومان را از سفره بورس داده اند و تبعات چنین کاری را سنجیده اند یا نه، نمی دانیم؛ ولی این قول لرزه بر اندام بعضی تحلیلگران و فعالان بازار سرمایه انداخته است.

 

افت 20درصدی تقاضا، نتیجه ی یک برنامه تلویزیونی!

چندی قبل کارشناس صدا و سیما در یک برنامه تلویزیونی گفت شیرهای ما آفلاتوکسین دارد و مجری هم تاکید کرد تا اطلاع ثانوی شیر نخورید! در نتیجه این اقدام نه فقط مصرف شیر در کشور به شدت کاهش یافت، بلکه کلیپ این برنامه در فضای مجازی هم به سرعت منتشر شد و بعضی همسایگان ما، از خرید شیر ایران سر باز زدند و لبنیات از ترکیه و… جایگزین محصولات ایرانی در بازارهای صادراتی شد. حالا گویا انجمن صنایع لبنی به خاطر کاهش 20 درصدی مصرف لبنیات از عوامل این برنامه شکایت کرده اند و باید دید ضرر و زیان لبنی ها را چه کسی جبران خواهد کرد. هر چند ما آخر نفهمیدیم ماجرای آفلاتوکسین در شیر، واقعیت داشت یا همچون قضیه کیک های آلوده، بعضی ها به هر دری می زنند تا خون به دل مردم کنند.

 

کلاهبرداری از بانک ها با روشی جدید

گویا برخی بدهکاران بانکی، شیوه جدیدی برای کلاهبرداری یافته بودند. ابتدا یک قطعه زمین بایر در برهوت پیدا کرده و بسیار ارزان، میخریدند. بعد هم تبانی کرده و برای زمین برهوت، تراکم ساخت تجاری می گرفتند. دست آخر زمین ارزان و به درد نخور را با قیمتی گزاف، به بانک به جای بدهی شان می دادند و مابه التفاوت زمین گران نمایی شده را هم از بانک، می گرفتند! مثلا در یک فقره، زمین 10 میلیون تومانی، توسط کارشناسان رسمی، 153 میلیارد تومان قیمت گذاری شده بود. نیازی به توضیح ندارد که در پروسه گران نمایی زمین های بی ارزش، چه افرادی نقش داشته اند.

 

دم خروس در گل مانده ها

این روزها از یک طرف بعضی ها از پیشرفت هایشان طوری سخن میگویند که انکار دو قدم بیشتر تا فتح کرات دیگر، نمانده؛ اما برف که می آید طوری در گل گیر می کنند که آدم یاد اصحاب حجر می افتند! دوستان دم خروس را باور کنیم یا….؟؟؟!!!

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز،

به گزارش بورس‌نیوز، در نخستین روز معاملاتی هفته جاری شاخص‌کل با رشد 6613 واحدی توانست سقف 465 هزار و 692 واحدی را پشت سر بگذارد.

با نگاهی به تابلوی معاملات در ابتدای معاملات روز جاری می‌توان دریافت که شاخص‌کل هم‌وزن نیز 2511 واحد رشد به 151 هزار و 442 واحدی رسید.

برترین گروه‌های صنعت در بورس تهران را می‌توان “خودرو” با حجم معاملات 260 میلیونی و ارزش 116 میلیارد تومانی؛ “فلزات اساسی” با حجم معاملات 86 میلیونی و ارزش 102 میلیارد تومانی و “شیمیایی” با حجم معاملات 47 میلیونی و ارزش 64.9 میلیارد تومانی قرار دارند.

تاثیرگذاران بازار

“فولاد” با رشد 454 واحدی، “وامید” با رشد 405 واحدی، “فارس” با رشد 362 واحدی، “وغدیر” با رشد 385 واحدی، “کگل” با رشد 331 واحدی، “پارس” با رشد 287 واحدی جزو سبز‌های بازار و “رمپنا” با منفی 290 واحد در صدر قرمز‌های امروز بورس تهران قرار گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز،

فروش املاک مازاد توسط این سرمایه گذار

به گزارش بورس نیوز، شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید نسبت به فروش املاک مازاد اقدام کرد.

شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. متقاضیان می‌توانند جهت دریافت اسناد مزایده، بازدید و ارائه پیشنهادات خود از تاریخ انتشار آگهی لغایت 1398/12/10 همه روزه به جز روز‌های پنجشنبه و جمعه ازساعت 9 الی 15 به آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندلا (جردن سابق)، خیابان شهید طاهری، نبش خیابان ایثار سوم، پلاک 2، مدیریت امور اداری مراجعه کنند.

فروش املاک مازاد این سرمایه گذار

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.