دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
10 آذر 1399

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

اصطلاح روانکار به موادی اطلاق می‌شود که با ویژگی‌هایی که دارند برای جلوگیری از اصطکاک و سایش متحرکی بر روی متحرک درگر قرار می‌گیرند. کار اصلی روانکار کاهش میزان اصطکاک میان سطوح متحرک و ثابت است. روانکاران دو جز اصلی دارند که شامل روغن پایه و مواد افزودنی است. شرکتهای تولید کننده روانکار، که دارای پالایشگاه هستند هدف اصلی تولید روغن پایه را دنبال می‌کنند. روغن پایه با انجام عملیات پالایش به روی ماده‌ای به نام لوبکات تولید می‌شود. در ادامه به بررسی درآمد هفت ماهه‌ی سه شرکت شرانول‌، شسپا و شبهرن به عنوان تولید کنندگان روغن‌های دست اول از لوبکات می‌پردازیم.

شرکت نفت ایرانول «شرانل»

شرکت نفت ایرانول با نماد شرانل با سرمایه‌ 200 میلیارد تومانی در هفت ماه منتهی به مهرماه درآمد 2 هزار و 190 میلیارد تومانی برای خود رقم زده است. بیشترین مقدار درآمد شرکت در مهرماه به مبلغ 459.4 میلیارد تومان بوده است که رشد 4 درصدی نسبت به شهریور و 53 درصدی نسبت به میانگین شش ماه اول سال داشته است.

 

photo_2020-11-17_09-21-59

شرکت نفت سپاهان «شسپا»

شرکت نفت سپاهان با نماد شسپا با سرمایه 600 میلیارد تومانی در هفت ماه منتهی به مهرماه درآمد 3 هزار و 180 میلیارد تومانی برای خود رقم زده است. شرکت 732 میلیارد تومان از درآمد حاصل شده را در مهرماه کسب نموده است که این مبلغ رشد 25 درصدی نسبت به شهریور و 43 درصدی نسبت به میانگین شش ماهه داشته است.

photo_2020-11-17_09-22-07

شرکت نفت بهران «شبهرن»

شرکت نفت بهران با نماد شبهرن، با سرمایه 260 میلیارد تومانی در هفت ماه منتهی به مهرماه 2 هزار و 625 میلیارد تومان فروش داشته است. بیشترین میزان فروش شرکت مربوط به شهریور با مبلغ 520.3 میلیارد تومان می‌باشد. فروش شبهرن در مهرماه با افت 20 درصدی نسبت به شهریور مبلغ 415.5 میلیارد تومان بوده است.

photo_2020-11-17_09-22-11

مقایسه مبلغ فروش محصولات سه شرکت

این سه شرکت تولیدکننده‌ی روانکار ، افت و خیزهای ملایمی در این هفت ماه در نرخ محصولات خود داشته‌اند.

پارافین وکس: میانگین هفت ماهه‌ی نرخ پارافین وکس در شرلانول 4.4 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب ، در شسپا 5 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب و در شبهرن 9.3 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب بوده است.

ضد یخ: میانگین نرخ هفت ماهه ضد یخ در شرانول 15.6 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب، در شسپا 15 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب و در شبهرن 16.2 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب بوده است.

انواع روانکار: میانگین نرخ هفت ماهه انواع روانکارها در شرانول 7.4 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب، در شسپا 8.5 میلیون تومان به ازای هر مترمکعب و در شبهرن 12.7 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب بوده است.

گریس: میانگین نرخ هفت ماهه گریس در شرانول 20 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب و در شسپا 10.9 میلیون تومان به ازای هر متر مکعب بوده است و شبهرن تولید گریس نداشته است.

photo_2020-11-17_09-21-51

<!– wp:signal/reference-block {"text":"برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.”,”typeItem”:”stock”} /–>

به گزارش سیگنال به نقل از شانا،

به گزارش خبرنگار شانا، این کارگاه آموزشی سه‌روزه تحت عنوان دوره آموزشی – تخصصی Asphaltene and Wax InhibitorsDevelopment طی هفته گذشته (18 تا 20 آبان‌ماه) به‌صورت مجازی و با تدریس دکتر نگهدار حسین‌پور و دکتر محمدرضا رسایی (مدرسین انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران) برگزار شد و با توجه به حوزه فعالیت شرکت‌های تابع شرکت ملی نفت ایران و ارتباط دستاوردهای این پروژه با نیازهای موجود در صنعت نفت، 28 نفر از کارشناسان و متخصصان ذی‌ربط از شرکت‌های نفت و گاز اروندان، ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، مهندسی و توسعه نفت، نفت فلات قاره ایران و مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران در این دوره شرکت کردند.

بر اساس اعلام مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران، با توجه به ترکیب شرکت‌کنندگان که عموماً از افراد متخصص و با سابقه کاری مرتبط با تولید و بهره‌برداری در شرکت‌های تابع این شرکت بودند، طراحی محتوای دوره آموزشی به‌گونه‌ای صورت پذیرفت تا طی روزهای اول و دوم به ترتیب مبانی تئوری ضروری ارائه شود و شرکت‌کنندگان به‌صورت کاربردی با الزام‌های آماده‌سازی چاه و نمونه‌گیری صحیح سیالات، صحت‌سنجی و اعتبارسنجی نمونه‌ها، پروتکل‌ها و دستورعمل‌های آزمایشگاهی و سرانجام تعبیر و تفسیر نتایج آزمایش‌های صورت‌گرفته در پروژه پژوهشی میدان آزادگان آشنا شوند. در پایان دوره نیز نمونه‌های اولیه از بازدارنده‌های آسفالتین و وکس که از سوی انستیتو مهندسی نفت تولید شده است و نیز میزان و راندمان اثربخشی انواع بازدارنده‌ها ارائه شد تا این امکان به مدیران و کارفرمایان شرکت نفت داده شود که بر اساس ملاحظات فنی و اقتصادی به انتخاب و استفاده بازدارنده بهینه از بین گزینه‌های مختلف بپردازند. ارزیابی‌های صورت گرفته از شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی – تخصصی، رضایت‌بخش و حاکی از ارتقای سطح علمی و تجربه عملی ایشان بوده است.

بر پایه نتایج مطالعات دانشگاه تهران در میدان آزادگان، انستیتو مهندسی نفت با توجه به مشکلات تولید چاه‌های سروک در میدان آزادگان به دلیل سنگینی نفت این لایه و چاه‌های فهلیان به دلیل رسوب آسفالتین در ستون چاه و تاسیسات، اقدام به فرمولاسیون و ساخت مواد شیمیایی نانوپایه کرده است که به نحو مؤثری به سبک‌سازی و کاهش گرانروی نفت سروک و نیز کنترل و کاهش رسوبات آسفالتین نفت فهلیان در مقیاس آزمایشگاهی منجر شده است. در مراحل بعدی انجام پروژه، ارزیابی عملکرد میدانی این مواد انجام می‌شود که می‌تواند در بهبود نرخ تولید چاه‌های سروکی و کاهش بسته شدن چاه‌های فهلیان مؤثر باشد.

در مسیر تحقق اهداف از پیش طراحی‌شده در قراردادهای میدان‌محور در خصوص توانمندسازی دانشگاه‌ها در رفع چالش‌های تولید و افزایش ضریب بازیافت میدان‌های واگذارشده، انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران نسبت به تاسیس شرکت دانش‌بنیان بهره‌افزایان زاگرس شیمی نیز اقدام کرده است که راه‌اندازی این شرکت را می‌توان دستاورد عینی ارتباط صنعت و دانشگاه دانست، چراکه با توجه به دانش فنی توسعه‌یافته در پروژه پژوهشی میدان آزادگان، نتایج آن در قالب محصولات بازدارنده رسوبات آلی آسفالتین و واکس در نمایشگاه محصولات ساخت ایران ارائه و آمادگی لازم برای ارائه خدمات تجاری فرمولاسیون و ساخت انواع بازدارنده‌ها با توجه به شرایط خاص سیال هر مخزن و میدان ایجاد شده است.

بر اساس این گزارش، در مجموع قراردادهای پژوهشی ازدیاد برداشت میدان‌محور که در دو مرحله با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی امضا شده است، مطالعه فناورانه 20 میدان نفتی و دو میدان گازی واگذار شده که مجموع آن بالغ بر نیمی از ذخایر نفت و 40 درصد ذخایر گاز کشور را شامل می‌شود. به عبارت دیگر، هم‌اکنون ظرفیت‌های جامعه دانشگاهی و علمی برای مطالعات فناورانه حدود نیمی از ذخایر هیدروکربوری کشور به‌کار گرفته شده است.

<!– wp:signal/reference-block {"text":"برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.”,”typeItem”:”commodity”} /–>

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری بوعلی، تامین سرمایه امید، ملی سرب و روی و نفت بهران که به دلیل بازدهی بیش از 50 درصدی قیمت سهام با توقف نماد روبرو و ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شدند به سوالات مطروحه در سامانه تدان پاسخ دادند و آماده بازگشایی نماد شدند.

براین اساس، سعید باقرزاده مدیرعامل “وبوعلی” اعلام کرد: تا پایان مهلت مقرر سوالی در سامانه تدان از سوی سهامداران و فعالان بازار سرمایه مطرح نشد.

همچنین حبیب رضا حدادی مدیر عامل “امید” درباره پیش‌بینی درآمد حاصل از بازارگردانی اوراق بهادار در سال 99، برنامه افزایش سرمایه برای افزایش سهم بازار، پیش بینی نوسانات نرخ بهره در سال جاری و ارزش روز پرتفوی سرمایه گذاری در اوراق بهادار شرکت توضیح داد که می توان اینجا مشاهده کرد.

در این میان، علی اصغر صفری مدیرعامل “فسرب” اعلام کرد: تاکنون هیچ گونه سوالی در خصوص کنفرانس اطلاع رسانی مطرح نشده است.

اسعد عزیزی مدیرعامل “شبهرن” نیز درباره میزان تولید روانکارها در سال گذشته، نحوه قیمت گذاری اکسترکت و مقدار فروش در بازار داخلی، مقاصد صادراتی اکسترکت، کاربرد وکس تولیدی، بررسی درخواست افزایش قیمت لوبکات از طرف انجمن پالایشگاه های روغن، اندازه و حجم بازار روغن های موتوری و صنعتی در سال گذشته و سهم بازار بهران، ظرفیت عملی پالایشگاه شرکت در تولید انواع روغن پایه، اکستراکت و اسلک خام، علت گرانی لوبکات تولیدی پالایشگاه تهران در مقایسه با سایر پالایشگاه ها، میزان مصرف انرژی در فرآیند تولید، آلاینده های محیط زیستی پالایشگاه تولید روغن، سود خالص شرکت برق و انرژی پیوند گستر در سال 97 و سود شرکت بهران از این شرکت، برآورد از ارزش دلاری فعلی نیروگاه قم، مشخصات زمین ها به تفکیک مکان و متراژ بهای تمام شده، تاثیر کاهش قیمت لوبکات بر وضعیت حاشیه سود شرکت توضیح داد که می توان اینجا مشاهده کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

حذف کیف پول کوینومی از گوگل پلی

کیف پول کوینومی که از محبوب ترین کیف پول‌های ارزهای دیجیتال به شمار می‌رود، هفته گذشته از گوگل پلی و اپ استور حذف شد. این مشکل پس از چند روز رفع شد.

افزایش تقاضای دریافت برق پس از قانونی شدن مصرف برق ماینینگ

مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق، از تقاضای 330 مگاوات دریافت برق برای استفاده در صنعت ماینینگ خبر داد.

شرکت تنسنت در حال تشکیل کارگروهی برای بررسی ارزهای دیجیتال

شرکت تنسنت، مالک پیام‌رسان وی چت، از تشکیل تیمی‌ متخصص جهت بررسی ارزهای دیجیتال خبر داد.

باج‌خواهی در روسیه از طریق بیت کوین

در طول هفته‌های اخیر، گروهی ناشناس در روسیه مراکز مختلف را تهدید به بمب‌گذاری کرده‌اند. این گروه درخواست دریافت 120 بیت‌کوین از مجموع بیت‌کوین‌های سرقت شده از صرافی وکس را داده‌اند.

ممنوعیت خرید ارزهای دیجیتال در ازبکستان

کشور ازبکستان برای جلوگیری از گسترش ارزهای دیجیتال، خرید آنها را حتی از صرافی‌های مجاز ممنوع اعلام کرد.

عضو اتاق بازرگانی: باید همانند پتروشیمی از بلاک چین نیز حمایت شود

علیرضا کلاهی، عضو اتاق بازرگانی تهران در مورد ارزهای دیجیتال گفت:

در خصوص ارزهای دیجیتال و نحوه برخورد با این صنعت، فرصت سوزی بدی در کشور در حال انجام است.

یوتیوب ویدیوهای مرتبط با ارزهای دیجیتال را پاک کرد

23 دسامبر، یوتیوب ویدیوهای مرتبط با ارزهای دیجیتال را پاک کرد. اگرچه پس از چند روز این مشکل رفع شد، اما این موضوع باعث بی‌اعتمادی کاربران یوتیوب شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

شخص یا گروهی ناشناس در حال ارسال پیام‌های تهدیدآمیز مبنی بر بمب‌گذاری در سراسر روسیه است. این فرد یا گروه برای عدم اقدام به بمب‌گذاری، خواستار دریافت بیت کوین‌های دزدیده شده از صرافیِ ورشکسته شده‌ی «وکس» (WEX) است. ارزش این بیت کوین‌ها ۸۷۰,۰۰۰ دلار برآورد می‌شود.

به گزارش کوین دسک، تقریباً یک ماه است که یک یا چند اخاذ ناشناس، دادگاه‌ها، مدارس، مداکز خرید، مراکز حمل و نقل و ایستگاه‌های تلوزیونی را تهدید به بمب‌گذاری می‌کنند، مگر اینکه کسی ۱۲۰ بیت کوین‌ دزدیده شده از صرافی وکس را به آدرس بیت کوین آنان بفرستد.

در این اتفاقات تاکنون کسی آسیب ندیده و بمبی منفجر نشده است، اما ۷۵۰,۰۰۰ نفر از زمان آغاز تهدیدها در ۲۸ نوامبر (۷ آذر) مجبور به تخلیه ساختمان‌ها شده‌اند. ساختمان دادگاه‌ها در مسکو و سنت پترزبورگ اولین مکان‌هایی بودند که تهدید به بمب‌گذاری شدند.

تاکنون مقدار ناچیزی بیت کوین به ارزش ۰.۴۸ دلار با یک تراکنش در تاریخ ۹ دسامبر (۱۸ آذر) به آدرس مذکور فرستاده شده است.

با استناد به گزارشی از بی‌بی‌سی که در ماه نوامبر منتشر شد، این افراد ناشناس مدعی هستند اُلیگارشی روسی، کنستانتین مالوفیف (Konstantin Malofeev) و افسر سابق سرویس امنیت فدرال روسیه، آنتون نمکین (Anton Nemkin) عامل سرقت از صرافی هستند. این گزارش براساس شهادت الکسی بیلیوشنکو (Alexei Bilyuchenko)، مدیر صرافی وکس تنظیم شده است.

طبق اظهارات بیلیوشنکو، این دو افسر او را مجبور کرده‌اند که کلیه بیت‌ کوین‌ها را از کیف پول صرافی وکس به کیف پول آن‌ها انتقال دهد. صرافی وکس جانشین صرافی ناموفقِ دیگری به نام BTC-e بود.

او همچنین ادعا کرده است که مالوفیف و نمکین از او خواسته‌اند پایگاه داده (دیتابیس) کاربران صرافی را در اختیار آنان قرار دهد.

صرافی وکس سال گذشته توسط مدیرعامل قبلی، دیمیتری واسلیف (Dmitri Vasilev) به دیمیتری خاوچنکو (Dmitri Khavchenko) فروخته شد، و خیلی زود برداشت‌ها از این صرافی مسدود و عملیات‌های معاملاتی به تدریج متوقف شد.خاوچنکو یک مبارز شبه‌نظامی در جنگ داخلی اوکراین بود و به خاطر رابطه نزدیکش با مالوفیف شناخته می‌شود.

در فاصله بین جولای تا اکتبر ۲۰۱۸ (تیر تا مهر ۱۳۹۷) میلیون‌ها دلار ارز دیجیتال از صرافی وکس به سرقت رفت و کاربران شروع به گزارش این موارد به پلیس کردند. واسلیف، مدیر عامل سابق وکس تابستان امسال با درخواست پلیس روسیه در ایتالیا دستگیر شد ولی خیلی زود آزاد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

شخص یا گروهی ناشناس در حال ارسال پیام‌های تهدیدآمیز مبنی بر بمب‌گذاری در سراسر روسیه است. این فرد یا گروه برای عدم اقدام به بمب‌گذاری، خواستار دریافت بیت کوین‌های دزدیده شده از صرافیِ ورشکسته شده‌ی «وکس» (WEX) است. ارزش این بیت کوین‌ها ۸۷۰,۰۰۰ دلار برآورد می‌شود.

به گزارش کوین دسک، تقریباً یک ماه است که یک یا چند اخاذ ناشناس، دادگاه‌ها، مدارس، مداکز خرید، مراکز حمل و نقل و ایستگاه‌های تلوزیونی را تهدید به بمب‌گذاری می‌کنند، مگر اینکه کسی ۱۲۰ بیت کوین‌ دزدیده شده از صرافی وکس را به آدرس بیت کوین آنان بفرستد.

در این اتفاقات تاکنون کسی آسیب ندیده و بمبی منفجر نشده است، اما ۷۵۰,۰۰۰ نفر از زمان آغاز تهدیدها در ۲۸ نوامبر (۷ آذر) مجبور به تخلیه ساختمان‌ها شده‌اند. ساختمان دادگاه‌ها در مسکو و سنت پترزبورگ اولین مکان‌هایی بودند که تهدید به بمب‌گذاری شدند.

تاکنون مقدار ناچیزی بیت کوین به ارزش ۰.۴۸ دلار با یک تراکنش در تاریخ ۹ دسامبر (۱۸ آذر) به آدرس مذکور فرستاده شده است.

با استناد به گزارشی از بی‌بی‌سی که در ماه نوامبر منتشر شد، این افراد ناشناس مدعی هستند اُلیگارشی روسی، کنستانتین مالوفیف (Konstantin Malofeev) و افسر سابق سرویس امنیت فدرال روسیه، آنتون نمکین (Anton Nemkin) عامل سرقت از صرافی هستند. این گزارش براساس شهادت الکسی بیلیوشنکو (Alexei Bilyuchenko)، مدیر صرافی وکس تنظیم شده است.

طبق اظهارات بیلیوشنکو، این دو افسر او را مجبور کرده‌اند که کلیه بیت‌ کوین‌ها را از کیف پول صرافی وکس به کیف پول آن‌ها انتقال دهد. صرافی وکس جانشین صرافی ناموفقِ دیگری به نام BTC-e بود.

او همچنین ادعا کرده است که مالوفیف و نمکین از او خواسته‌اند پایگاه داده (دیتابیس) کاربران صرافی را در اختیار آنان قرار دهد.

صرافی وکس سال گذشته توسط مدیرعامل قبلی، دیمیتری واسلیف (Dmitri Vasilev) به دیمیتری خاوچنکو (Dmitri Khavchenko) فروخته شد، و خیلی زود برداشت‌ها از این صرافی مسدود و عملیات‌های معاملاتی به تدریج متوقف شد.خاوچنکو یک مبارز شبه‌نظامی در جنگ داخلی اوکراین بود و به خاطر رابطه نزدیکش با مالوفیف شناخته می‌شود.

در فاصله بین جولای تا اکتبر ۲۰۱۸ (تیر تا مهر ۱۳۹۷) میلیون‌ها دلار ارز دیجیتال از صرافی وکس به سرقت رفت و کاربران شروع به گزارش این موارد به پلیس کردند. واسلیف، مدیر عامل سابق وکس تابستان امسال با درخواست پلیس روسیه در ایتالیا دستگیر شد ولی خیلی زود آزاد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

بر اساس تحقیقات بی‌بی‌سی روسی که در تاریخ ۱۵ نوامبر منتشر شد، ارزهای دیجیتالی به ارزش ۴۵۰ میلیون دلار که در صرافی ورشکسته‌ی «وکس» (Wex) مفقود شده است، ممکن است به سرویس اطلاعاتی روسیه، یعنی «دفتر امنیت فدرال» (FSB) منتقل شده باشد.

به گزارش کوین تلگراف، تحقیقات اخیر بی‌بی‌سی در مورد صرافی «BTC-e» از ارتباط مبالغ گم‌ شده با دفتر امنیت فدرال روسیه حاکی است. بنیاین‌گذار این صرافی، «الکساندر وینیک» (Alexander Vinnik)، متهم به کلاهبرداری و پولشویی به مبلغ ۴ میلیون دلار در مدت ۶ سال است.

پرونده‌های صوتی که به دست بی‌بی‌سی رسیده است، از ارتباط بین شخصی به اسم «آنتون» (که ظاهراً آنتون نمکین، مامور سابق FSB است) با «الکسی بیلیوشنکو» (Aleksey Bilyuchenko)، یکی از بنیان‌گذاران BTC-e، و «کنستانتین مالوفایف» (Konstantin Malofeyev) که گفته می‌شود در پشت‌پرده فروش صرافی وکس بوده، پرده بر می‌دارد.

گفته می‌شود طی یک نشست تجاری در سال ۲۰۱۸، آنتون از بیلیوشنکو خواسته کیف پول‌های سرد حاوی دارایی‌های دیجیتال وکس را به او بدهد. پس از این اتفاق، بیلیوشنکو به یکی از دپارتمان‌های FSB در مسکو تحویل داده شده است، جایی که چندین افسر لباس شخصی از او در مورد عملیات وکس پرس‌وجو کرده‌اند.

روز بعد، آنتون ادعا کرده که بیلیوشنکو تمام ارزهای دیجیتال ذخیره شده در کیف پول وکس را به او داده و اشاره کرد که این دارایی‌ها به صندوق FSB روسیه داده می‌شود. در آن زمان، دارایی کیف پول ۴۵۰ میلیون دلار برآورد می‌شده که بخشی از آن متعلق به مشتریان صرافی بود.

اطلاعات Blockchain.com و Explorer.Litecoin.net نشان می‌دهد که ۳۰ هزار بیت کوین و ۷۰۰ هزار لایت کوین از کیف پول‌ها انتقال داده شده‌اند که در آن زمان حدود ۳۵۰ میلیون دلار ارزش داشتند.

در ماه ژوئیه، «دمیتری واسیلیف» (Dmitri Vasilyev) مدیر عامل سابق صرافی وکس، در ایتالیا دستگیر شد. در آوریل ۲۰۱۹ اداره پلیس آلماتی قزاقستان از واسیلیف تحقیقات جنایی به عمل آورد. او متهم به کلاهبرداری ۲۰ هزار دلاری از یک سرمایه‌گذار محلی از طریق صرافی وکس بود.

در همان ماه، دادستان‌های آمریکا شکایتی را علیه BTC-e ‌و وینیک تنظیم کردند. در طول پرونده، شبکه مبارزه با جرایم مالی (FinCEN)، مجازات‌های مدنی را برای BTC-e و وینیک تعیین کرد که به ترتیب با جرایم ۸۸ و ۱۲ میلیون دلاری مواجه شدند.

در این پرونده صراحتاً اعلام شده که BTC-e و وینیک هیچ اقدامی برای ثبت آمار و اطلاعاتشان در FinCEN نداشته‌اند، هیچ یک از شیوه‌های مبارزه با پولشویی را اجرا نکرده‌اند و به طور کلی هیچ یک از فعالیت‌های مشکوک را گزارش نکرده‌اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به مقل از رادیوسهام به نقل از روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، شرکت نفت ایرانول با توسعه فرآیند بازاریابی و فروش، توسعه محصولات و زیرساخت ها متناسب با نیازهای بازار و مشتریان ، ارتقا و بهبود بهره وری سازمانی ، استراتژی تمرکز به منظور راهبری در بازار و تکمیل پروژه ها و توسعه زیرساخت ها متناسب با نیازها خود از جمله بهره برداری از پایانه صادراتی بندر امام خمینی (ره) با مخازن ۲۵ هزار تنی و دهها پروژه دیگر، توانست یکی از بهترین مجامع خود در سالهای اخیر را برگزار کند و موفق به کسب رضایت سهامداران خرد و کلان خود شود.
در این مجمع مهندس عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول ضمن ارائه گزارش عملکرد (به همراه نمودار)،طی شش سال حضورش در این مجموعه، به سوالات سهامداران پاسخ داد که مورد تشکر و رضایت آنها قرار گرفت. وی گفت: سال گذشته بهترین سال ایرانول بود و مقدار فروش انواع روغن موتور ایرانول از ۱۵۰ میلیون لیتر سال ۹۶ به حدود ۱۷۰ میلیون لیتر ، فروش ریالی ایرانول از حدود ۱۳ هزار میلیارد به حدود ۲۱ هزار میلیارد ریال و سهم بازار ایرانول از ۲۷ درصد به بیش از ۳۰ درصد رسید.

اسحاقی تصریح کرد: ما براساس استراتژی ۸ ساله ای که برای ایرانول تدوین شده پیش می رویم و خوشبختانه توانستیم در شش سال حضورم در ایرانول رکورد تولید، فروش، صادرات ، صادرات روغن موتور ، کاهش خام فروشی، سهم بازار و سود را بشکنیم.
وی گفت: ایرانول در راستای افزایش کیفیت و تکمیل سبد کالای این شرکت، در سال گذشته در سال حمایت از کالای ایرانی، چهار محصول جدید به بازار عرضه کرد که از بالاترین سطح کیفی روز دنیا برخوردارند.
وی عرضه سه محصول جدید یورو دیزلی، دو مدل ضد یخ و روغن جعبه دنده جدید و افزایش ۱۰ درصدی فروش انواع روغن موتور را براساس استراتژی شرکت از برنامه های مهم شرکت در سال جاری دانست .
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول افزایش ۱۰ پله ای ایرانول در بین صد شرکت برتر از رتبه ۹۷ به ۸۷ و فروش انواع روغن موتور از ۱۱۰ میلیون لیتر سال ۹۴ به ۱۷۰ میلیون لیتر در سال ۹۷ ، افزایش سهم بازار ایرانول از ۱۹ درصد سال ۹۳ به بیش از ۳۰ در سال ۹۷ ، توسعه و نوسازی بریم و تولید روغن موتور الوند پس از ۳۶ سال ، راه اندازی کولینگ تاور آبادان، استقلال گاز و برق پالایشگاه تهران و آبادان ، تعمیرات اساسی پالایشگاه آبادان پس از ۲۰ سال ، حل و فصل و ترخیص چـهار عدد فیلترهای مربوط به پروژه تولید واکس کم روغن پس از ۳ سال و نصب آنها به منظور کاهش روغن اسلک وکس و افزایش تولید روغن پایه، راه اندازی انبارهای جوادالائمه (ع)، ثامن الائمه ۱، ۲ و ۳ و کاهش هزینه های جاری شامل اجاره فضای انبار و جلوگیری از خام فروشی و تعیین تکلیف و تحویل کارخانه حشره کش پرکنی را از مهمترین اقدامات سالهای اخیر ذکر کرد.

این مجمع که به ریاست آقای خالق و نظارت آقایان فصیحی و توکلی برگزار شد علاوه بر تصویب صورت های مالی با توجه به گزارش عملکرد مدیرعامل شرکت با ثبت رکورد بالاترین مبلغ فروش همراه با رشد سهم بازاردر تاریخ ایرانول و نیز رشد سود عملیاتی به میزان ۴۰ درصد نسبت به سال ۱۳۹۶، فروش به میزان ۶۲ درصد و افزایش ۵۳ درصدی سود خالص سال نسبت به سال قبل از مبلغ ۲۱۲۱ میلیارد ریال در سال ۹۶ به مبلغ ۳۲۴۶ میلیارد ریال در سال ۹۷ که ناشی از افزایش حجم فروش داخلی به میزان ۶۳ درصد و کاهش هزینه های فروش ، اداری و عمومی به میزان ۴ درصد می باشد، موجب تحقق EPS هر سهم به مبلغ ۱۶۲۳ ریال گردید و مصوب شد از مبلغ ۳۲۴۶ میلیارد ریال سود تحقق یافته (به ازای هر سهم ۱۶۲۳ ریال) مبلغ ۲۹۰۰میلیارد ریال و به ازای هر سهم ۱۴۵۰ریال معادل ۹۰ درصد از سود تحقق یافته بین سهامداران تقسیم شود.