دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
6 مهر 1399

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، چهار شرکت بانک رسالت، پاکدیس، عطرین نخ قم و فرآورده های نسوز آذر مجوز افزایش سرمایه 288، 321، 40 و 79 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

براین اساس، “وسالت” سرمایه فعلی را از 50 به بیش از 194 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو نارنجی بازار پایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

همچنین سرمایه فعلی “غدیس” از 28 به 116.9 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و صرف اصلاح ساختار مالی می شود.

در این میان، “نظرین” هم سرمایه فعلی را از 55.2 به 77.5 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل سود انباشته اعمال می شود تا قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

سرمایه فعلی “کاذر” هم  را از 45 به 80.4 میلیارد تومان می رسد. 13.5 میلیارد تومان از تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و 21.9 میلیارد تومان از محل سود انباشته اعمال می شود تا صرف حفظ نقدینگی جهت تامین مالی بابت ساخت پروژه کوره دوار شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد سازمان بورس اوراق بهادار با افزایش سرمایه بانک رسالت موافقت کرده و مجوز این افزایش سرمای را صادر کرد.

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت بانک قرض الحسنه رسالت  (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی:   500,000,000,000   ریال
تعداد سهام قابل انتشار:   1,440,838,000 سهم
ارزش اسمی هر سهم:   1,000  ریال
مبلغ افزایش سرمایه: 1,440,838,000,000  ریال
منبع تامین افزایش سرمایه:  
 
  • 1,440,838,000,000  ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها
موضوع افزایش سرمایه: اصلاح ساختار مالی در اجرای مفاد مادۀ 14 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی (مصوب 98/02/15 مجلس شورای اسلامی)
 
 
 
 
 

با عنایت به اینکه بخشی از مبلغ افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارائیهای استهلاک پذیر می باشد، توجه سهامداران و سرمایه گذاران را به تاثیرات افزایش سرمایه بر هزینه استهلاک سالهای آتی جلب می نماید.

 
 
 

خاطر نشان می‌سازد انجام افزایش سرمایه ، حداکثر تا 60 روز از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود. عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز گردیده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.

همچنین مطابق مادۀ 21 قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقرّرات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطّلاعاتی بوده و به منزلۀ تایید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان نمی‌باشد.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

امروز شنبه یکم شهریور بازار سرمایه در شروع معاملات با آُفت 4 هزار واحدی شاخص کل رو به رو بود.

فولاد، فملی وفارس بیش‌ترین تاثیر مثبت و نمادهای تاپیکو، اخابر و وغدیر بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

بانکی‌ها امروز با معاملاتی نوسانی و مثبت شروع به کار کردند. وبصادر، وپارس و وسالت از جمله نمادهای پر تقاضای گروه اند. وپست و وشهر پر عرضه معامله می‌شوند. وتجارت و وپاسار متعادل اند.


 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک قرض الحسنه رسالت از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 364 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.

براین اساس، “وسالت” در نظر دارد سرمایه فعلی را از 50 به 232 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این بانک فرابورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها (طبقه زمین ها و ساختمان ها) اعمال می شود تا صرف اصلاح ساختار مالی، بهبود نسبت های مالی و خروج از شمول مفاد ماده 141 قانون تجارت شود.

انتهای پیام
 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ایبِنا، زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت بانک قرض الحسنه رسالت که با نماد «وسالت» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه ای در سامانه کدال، اعلام شد.

بر اساس این گزارش، شرکت بانک قرض الحسنه رسالت مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام خود را روز دوشنبه ۲۷ اسفند ماه ۹۷ برگزار می کند.

افزون بر این، کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی می توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک قرض الحسنه رسالت ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۲۷ اسفند ماه ۹۷ به نشانی تهران، دفتر مرکزی بانک واقع در تهران خیابان سعادت آباد بالاتراز میدان کاج نبش باغستان یکم پلاک ۱۵ مراجعه کنند.

دستور جلسه مجمع

لازم به ذکر است، استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۶ اسفند ۹۶ و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی دستور جلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک قرض الحسنه رسالت اعلام شده است.