دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
30 شهریور 1399

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1وتوشه3.822.11
2گوهران3.22.61

1. وتوشه : سرمایه گذاری پارس توشه با نماد وتوشه در بازار بورس و گروه ماشین آلات قرار دارد. با نزدیک شدن به کف کانال، امروز حجم نسبتا بالایی را در آن شاهد بودیم و با نزدیک شدن به اواخر تایم معاملاتی و افزایش عرضه ها در بازار، صف خرید آن عرضه شد.

هر کد حقیقی در معاملات امروز به صورت میانگین در حدود  60 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین 10 روزه سرانه خرید هر حقیقی در این نماد حدود 17 میلیون تومان بوده است. 

مهمترین حمایت های سهم محدوده 2800 تومان و 2 هزار تومان است و در صورت رشد از این منطقه نیز، محدوده 5 هزار تومان در حوالی خط میانی کانال را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

2. گوهران : سرمایه گذاری توسعه گوهران امید با نماد گوهران، در بازار فرابورس و گروه سرمایه گذاری ها قرار دارد. این نماد بعد از برخورد به سقف کانال در حوالی 1700 تومان، تا محدوده 1400 تومان و نزدیک میانگین متحرک نمایی 20 روزه اصلاح کرد و امروز با حجم بالا توانست به صف خرید برسید.

در بازار امروز، با اینکه صف خرید بسیاری از نمادها عرضه شده بود اما این سهم تا پایان معاملات بازار در صف خرید قرار داشت.

هر کد حقیقی به صورت میانگین، حدود 48 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین 10 روزه سرانه خرید حقیقی در این نماد در ده روز گذشته، 11 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت سهم محدوده 1400 تومان است و در صورت رشد از این ناحیه و عبور از مقاومت 1700 تومان، می توانیم خط میانی کانال در حوالی 2500 تومان را به عنوان هدف بعدی آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در سیگنال معرفی شده اند، مورد بررسی قرار گرفته است. برای مطالعه تحلیل ها، کافی است روی لینک ها کلیک کنید.

#پردیس، عمق اصلاح این سهم به دلیل شرایط حساس هفته گذشته بیش از انتظار ما بود با این حال از محدوده کف کانال صعودی (حوالی 260-270 تومان) با ورود خریدارن به مسیر تحلیل خود بازگشت. اهداف معتبرند.

#گکوثر، این نماد نیز با از دست دادن حمایت خط روند صعودی کوتاه مدت از محدوده حمایتی اعلامی 3426 تومان با افزایش تقاضا تا حوالی 3830 تومان رشد کرد. با عبور از این محدوده اهداف ذکر شده در تحلیل معتبر خواهند بود.

#دتوزیع، افزایش فشار فروش روی این سهم، موجب از دست رفتن حمایت خط روند صعودی گردید و از محدوده حمایتی اعلامی 3000 تومان با رشد تقاضا تا حوالی 3500 تومان رشد کرد. لازم به ذکر است سناریو موجی پیشبینی شده با تغییراتی همراه خواهد بود که در بروزرسانی این نماد اصلاح خواهد شد.

#دارو، این نماد نیز با افزایش فشار فروش، حمایت خط روند صعودی خود را از دست داد و از حوالی 2300 تومان با حمایت خریداران تا محدوده 2700 تومان رشد نمود. در روز معاملاتی بعد سهم به مقاومت های خط روند نزولی و همچنین مقاومت خط روند صعودی (که در تحلیل قبل از آن به عنوان حمایت سهم یاد می شد) می رسد که باید دید واکنش سهم به این مقاومت ها چگونه خواهد بود.

#دی، این سهم نیز با افزایش تقاضا اکنون در محدوده هدف اول (354 تومان) قرار دارد و انتظار داریم با عبور از این منطقه به سمت اهداف اعلامی حرکت کند.

#اخابر، این سهم نیز طبق تحلیل با شکست مقاومت خط روند نزولی خود در ناحیه هدف سوم خود و همچنین مقاومت خط روند صعودی خود قرار دارد. باید دید در ادامه واکنش به این منطقه چگونه خواهد بود. تحلیل معتبر است.

#مبین، با حرکت در کانال صعودی، به تارگت 1200 تومان که برای آن مشخص شده بود دست یافت.

#شپنا، بعد از واکنش به کف کانال صعودی، به تارگت اولی که در محدوده 650 تومان برای آن مشخص کرده بودیم دست یافت. تارگت بعدی برای این نماد، محدوده 750 تومن و سقف کانال صعودی است.

#فاسمین، بعد از گذشت چند هفته از معرفی ما این سهم رشد خود را شروع کرد و به هدف 1500 تومان رسید. بازدهی سهم از نقطه معرفی شده 25 درصد بوده است. هم اکنون قیمت در سقف کانال صعودی خود واقع شده است که هدف دیگری برای سهم فاسمین می باشد.

#خپارس، در هفته ای که بازار با اصلاح همراه شد نماد خپارس هم نزول کرد اما از حمایت معرفی شده ما در 155 تومان بیشتر نزول نکرد. هم اکنون قیمت به هدف اول تحلیل ما در 175 تومان رسیده است. اهداف بعدی در دسترس خواهد بود.

#فولاد، تمامی اهداف گفته شده در تحلیل ما، با تعدیل و بروزرسانی نمودار برای سهامداران محقق شد.

#غبشهر، هدف 950 تومان به عنوان آخرین هدف تحلیلی ما در نظر گرفته شده بود و در این هفته محقق شد. الگوی حرکتی قیمت همچنان صعودی به نظر می رسد.

#وتوشه، تمامی اهداف در نظر گرفته برای این سهم محقق شد. بازدهی سهم وتوشه از نقطه معرفی شده تا کنون بیش از 60 درصد بوده است.

#چفیبر، بعد از نوسانات خسته کننده ای که از این سهم شاهد بودیم نهایتا سهم به هدف اول خود در 440 تومان رسید و از همین ناحیه با فشار عرضه رو به رو شد. مطابق تحلیل ما، هدف بعدی 500 تومان است.

#طلا، بازار طلا هم در دیماه حرکت خود را آغاز کرد. این مسئله روی صندوق های سرمایه گذاری مبتنی بر طلا اثر گذاشت. بر اساس تحلیل ما هدف میان مدت 4200 تومان در نظر گرفته شده بود. از نقطه معرفی شده تاکنون بیش از 25 درصد بازدهی برای سهامداران طلا محقق شده است. حرکت قیمت همچنان صعودی ست و هدف بعدی 5000 تومان است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم های قابل توجهی در مقایسه با 30 روز گذشته خورده اند و قدرت خریدار به فروشنده آنها مناسب است، معرفی می شود و شما می توانید در روزهای آتی به صورت کوتاه مدت این نمادها را بررسی کنید.

ردیف نماد مقایسه با حجم 30 روز قدرت خریدار به فروشنده
1 غبشهر 3.38 3.73
2 آریان 19.7 2.26
3 وتوشه 3.63 2.42
4 میهن 2.58 1.29

1) غبشهر : صنعتی بهشهر با نماد غبشهر در گروه محصولات غذایی و آشامیدنی و بازار بورس قرار دارد. غبشهر که در یک کانال صعودی قرار دارد با حجم های خوبی که امروز در این نماد معامله شد توانست سقف تاریخی خود را بشکند.

4 سهم مورد برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 8 دی ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2) آریان : سرمایه گذاری پارس آریان با نماد آریان در گروه سرمایه گذاری ها و بازار پایه زرد فرابورس قرار دارد. این نماد امروز حجم بالایی معامله شد که با فلش قرمز رنگ هم نمایش داده شده است. باید ببینیم این حجم سنگین آیا می تواند باعث خروج از مثلث و شکست مقاومت های مهم 230 و سقف تاریخی در 250 تومان شود یا خیر؟

4 سهم مورد برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 8 دی ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

3) وتوشه : سرمایه گذاری پارس توشه با نماد وتوشه در گروه ماشین آلات و تجهیزات و بازار اول بورس قرار دارد. همانطور که در چارت ملاحظه می شود این نماد در یک کانال صعودی در حال معامله است و با نزدیک شدن به خط میانی کانال و محدوده 960 تومان که با خط قرمز رنگ مشخص شده است، حجم های سنگینی در دو روز اخیر معامله شده است.

4 سهم مورد برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 8 دی ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

4) میهن : بیمه میهن با نماد میهن در گروه بیمه و صندوق بازنشستگی و بازار دوم فرابورس قرار دارد. نماد میهن که در یک کانال صعودی در حال حرکت است، با نزدیک شدن به خط میانی کانال و قیمت 227 تومان، رشد خود را دوباره آغاز کرد.

4 سهم مورد برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 8 دی ماه 98)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

بهترین و پربازده ترین صندوق سرمایه گذاری در آبان ماه 98 بر اساس بررسی های کارشناسان سیگنال در گزارش تحلیلی 10 صندوق سرمایه گذاری برتر در آبان ماه سال 98،  صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده بود.

عملکرد صندوق سرمایه گذاری مشترک ارزش کاوان آینده در آبان ماه سال 98

صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده از اوایل سال 1388 فعالیت خود را در بازار سرمایه آغاز کرد.

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک ارزش کاوان آینده توانست بالاترین سود صندوق های سرمایه گذاری سهامی را در آبان ماه 98 با ثبت بازدهی خیره کننده 13.68% کسب کند. این مقدار بازدهی در مقایسه با بازدهی صندوق های سرمایه گذاری در نیمه نخست سال 98 کمتر است اما با توجه با افت شاخص کل در مهر ماه و آبان ماه 98 و به دنبال آن کاهش بازدهی ها در اکثر صندوق های سرمایه گذاری، عملکرد صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده بسیار خوب بوده است.

عملکرد فوق العاده صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده در شرایطی که اوضاع بازار سرمایه در آبان ماه 98 زیاد جالب نبود مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفت. بازدهی مثبت صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده در آبان ماه 98 نشان از مدیریت حرفه ای و کارشناسانه آن است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در گزارش تحلیل و بررسی پرتفوی صندوق سرمایه گذاری که ماهانه از سایت سیگنال خدمت همراهان گرامی ارائه می شود، به بررسی سبد سهام تحت مدیریت این صندوق بپردازیم.

ترکیب دارایی صندوق سرمایه گذاری مشترک ارزش کاوان اینده

ترکیب دارایی بهترین صندوق سرمایه گذاری مشترک در آبان ماه 98 ارزش کاوان اینده

ترکیب دارایی در صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده نشان می دهد که این صندوق که از نوع صندوق‌های سهامی است، 91.8% از دارایی هایش را در سهام پذیرفته شده در بورس و فرابورس کشور سرمایه گذاری کرده است.

لازم به ذکر است در این نوشته، 5 سهم موجود در پرتفوی صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده که بالاترین ارزش را دارند؛ به ترتیب مورد بررسی قرار گرفته است. برترین سهام موجود در پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری می تواند مسیر حرکت سرمایه های هوشمند را برای سرمایه گذاران خرد مشخص کند.

مبنای این تحلیل صورت وضعیت پرتفوی صندوق سرمایه گذاری ارزش کاوان آینده منتهی به 25 آبان ماه 1398 در سایت اختصاصی صندوق ارزش کاوان آینده به نشانی (http://arzeshkavanfund.ir) است.

5 سهم با بیشترین وزن در پرتفوی صندوق سرمایه گذاری مشترک ارزش کاوان آینده

صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده
نوع صندوق : سهامی
دارایی خالص در آخرین گزارش صندوق :    794,085,166,155 ریال
بازدهی نقطه به نقطه یکساله :  157.69%
مدیر صندوق : شركت سبدگردان آسال
ردیفنام نمادنام شرکت درصد از کل پرتفوی
1فاراک ماشين‌ سازي‌ اراك‌ 9.46%
2خمحرکه نيرو محركه‌ 8.72%
3وپاسار بانك پاسارگاد 7.1%
4وخارزم سرمايه گذاري خوارزمي 6.59%
5وتوشه سرمايه‌ گذاري‌ پارس‌ توشه‌ 6.37%

در ادامه به بررسی و تحلیل تکنیکال سهام برتر موجود در پرتفوی صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده می پردازیم.


فاراک


سهم ماشين‌ سازي‌ اراك‌ با نماد ” فاراك ” یکی از پرطرفدارترین نماد های گروه خودرویی ست که در آبان ماه98 همواره جزو نمادهای پربیننده بورس بوده است. همانطور که در نمودار سهم فاراک مشاهده می شود، روند غالب این سهم روند صعودی ست. اخیرا روند صعودی سهم شتاب زیادی گرفته است و اصطلاحا رشد شارپ داشته است. همین امر ریسک نگهداری و یا اضافه کردن حجم به معاملات را زیادتر می کند. با این حال از نظر ایچیموکو روند صعودی می تواند حداقل تا مقاومت بعدی در محدوده 333-345 تومان ادامه داشته باشد. در حال حاضر مقاومت 275 تومان می تواند برصت ورود جدید برای معامله گران را فراهم کند. در صورتی که قیمت به این ناحیه پولبک داشته باشد، ورود کم ریسک تر خواهد بود. محدوده 275 تومان به دو دلیل حائز اهمیت است. یکی آنکه یکی از نسبت از مهم در فیبوناچی اکسپنشن است و دومین دلیل هم به سنکواسپن فلت شده در گذشته نمودار برمی گردد.

سهم فاراک - بررسی پرتفوی بهترین صندوق سرمایه گذاری سهامی در آبان 98 ارزش کاوان آینده
برای مشاهده نمودار با کیفیت کلیک کنید

خمحرکه


سهم نيرو محركه‌ یکی از سهام گروه خودرویی ست. همین که صندوق ارزش کاوان آینده به دو سهم در صنعت خودرو توجه داشته است به تنهایی حائز اهمیت است. روند حرکت قیمت در سهم خمحرکه صعودی ست و پس از رشدی که داشته است هم اکنون کمی در حرکت افقی در حال حرکت است. با توجه به اینکه تن کان سن(خط قرمز) نزدیک نمودار است انتظار داریم این خط نقش حمایتی داشته باشد و کی جون سن(خط آبی) به سمت نمودار حرکت کند. وضعیت ابر کومو نیز از نظر ایچیموکو مناسب حرکت صعودی تلقی می شود. تا زمانی که محدوده حمایتی 616 تومانی حفظ شده باشد، دیدگاه ما به سهم خمحرکه همچنان صعودی خواهد بود. اهداف قیمتی در صورت تحقق سناریوی صعودی محدوده های تعیین شده در حوالی 966 و 1120 تومان است.

سهم خمحرکه - بررسی پرتفوی بهترین صندوق سرمایه گذاری سهامی در آبان 98 ارزش کاوان آینده
برای مشاهده نمودار با کیفیت کلیک کنید

وپاسار


بانک پاسارگارد با نماد”وپاسار” از جمله سهم های گروه بانک ها و موسسات اعتباری ست. وضعیت قیمت سهم از نظر تکنیکالی وضعیت مطلوبی ست. قیمت به ناحیه حمایتی 190-200 تومان واکنش مثبت داشته است و هم اکنون میانگین متحرک(21 روزه) را نیز شکسته ست که این امر امتداد حرکت صعودی را نوید می دهد.میانگین متحرک را می توان به عنوان حدضرر داینامیک در نظر گرفت و تا زمانی که اهداف قیمتی محقق شود، با سهم وپاسار همراه بود. اهداف قیمتی وپاسار محدوده های مقاومتی 265-270 تومان و 300-310 تومان خواهد بود.

سهم وپاسار - تحلیل پرتفوی بهترین صندوق سرمایه گذاری سهامی در آبان 98 ارزش کاوان آینده
برای مشاهده نمودار با کیفیت کلیک کنید

وخارزم


شرکت سرمايه گذاري خوارزمي با نماد “وخارزم” از جمله سهم های گروه سرمایه گذاری هاست.

با توجه به اصلاح قیمت تا محدوده حمایتی 150-155 تومان و قرار گرفتن خطوط ایچیموکو در روبروی هم(نشانه برگشت روند نزولی) انتظار داریم تا قیمت از همین ناحیه با تقاضا روبرو شود و با شکست ابر کومو به سمت اهداف 210-215 تومان و 235 تومان حرکت کند. در صورتی که ناحیه حمایتی 150-155 تومان به سمت پایین شکسته شود، دیدگاه ما به روند صعودی قیمت تغییر خواهد کرد.

سهم وخارزم - بتحلیل پرتفوی بهترین صندوق سرمایه گذاری در سهام در آبان 98 ارزش کاوان آینده
برای مشاهده نمودار با کیفیت کلیک کنید

وتوشه


شرکت سرمايه‌ گذاري‌ پارس‌ توشه با نماد “وتوشه” از جمله سهم های گروه سرمایه گذاری هاست. این مسئله هم در نوع خود جای تامل دارد که صندوق ارزش کاوان آینده مقدار زیادی از سرمایه گذاری های خود را در صنعت های مشابه انجام داده است. به طوری که در بین پنج سهم برتر پرتفوی صندوق، دو سهم از گروه خودرویی و دو سهم از گروه سرمایه گذاری هاست. این مسئله باعث می شود در نظر گرفتن ریسک تنوع در مدیریت سهام در این صندوق جای بحث بیشتری داشته باشد.‌

در سهم وتوشه از نظر تکنیکالی حرکت قیمت در کانال صعودی در حال نوسان است. با توجه به کف سازی قیمت در کف کانال صعودی انتظار داریم با شکست قیمت از ابر کومو حرکت صعودی به روند خود ادامه دهد. در صورتی که قیمت به ابر کومو پولبک داشته باشد، فرصت ورود مجدد و کم ریسک تر را برای سرمایه گذاران فراهم خواهد کرد. اهداف قیمت در صورت تحقق سناریوی صعودی محدوده های 880 تومان و 1020 تومان است. مهمترین محدوده حمایتی سهم که می تواند نقش ناحیه خروج از ضرر را نیز ایفا کند؛ محدوده 650 تومان است.

سهم وتوشه - بررسی و تحلیل بهترین صندوق سرمایه گذاری سهامی در آبان 98 ارزش کاوان آینده
برای مشاهده نمودار با کیفیت کلیک کنید
بیشتر بخوانید
بهترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری بورسی در آبان ماه سال 98
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

در سهم وتوشه از نظر تکنیکالی حرکت قیمت در کانال صعودی در حال نوسان است. با توجه به کف سازی قیمت در کف کانال صعودی انتظار داریم حرکت صعودی به روند خود ادامه دهد. با توجه به شکست ابرکومو سناریوی صعودی برای سهم وتوشه را محتمل تر می دانیم.

در صورتی که قیمت به ابر کومو پولبک داشته باشد، فرصت ورود مجدد و کم ریسک تر را برای سرمایه گذاران فراهم خواهد کرد. اهداف قیمت در صورت تحقق سناریوی صعودی محدوده های 880 تومان و 1020 تومان است. مهمترین محدوده حمایتی سهم که می تواند نقش ناحیه خروج از ضرر را نیز ایفا کند؛ محدوده 650 تومان است.

تحلیل تکنیکال وتوشه به همراه نمودار (10 آذر ماه 1398)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام،

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «وتوشه»Reviewed by Fatemeh mirab on Jul 20Rating:

مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه تقسیم مبلغ 966 ریال سود خالص هر سهم و 270 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند. برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «وتوشه»

به گزارش رادیو سهام، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1398 در روز پنج‌شنبه 26 تیر ماه 1399 برگزار شد. دستور جلسه مجمع عمومی سالیانه “وتوشه” برای دوره مالی ذکر شده به شرح زیر بوده است:

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1398، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره.

براساس گزارش منتشر شده در خصوص این جلسه، خلاصه تصمیمات مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری پارس توشه عبارت است از:

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.