دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
1 مهر 1399

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاین – امیر مهدی زاده؛ حقوقی‌ها امروز حدود 700 میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند.

ارزش کل معاملات خرد 10 هزار میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی 15 درصد یعنی هزار و 540 میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان 7 درصد از کل معاملات شد.

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری”، “محصولات شیمیایی” و “فلزات اساسی” رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های “فرآورده‌های نفتی” و “بیمه‌ و صندوق ‌بازنشستگی” به نفع حقیقی‌ها تمام شد.

سه نماد «وبصادر»، «وآیند» و «آریا» لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به «شبندر»، «پترول» و «صبا» معطوف بود.

مالکیت حقوقی در ترکیب سهامداری بانک صادرات ایران معادل 140 میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقیقی پالایش نفت بندرعباس با برتری 150 میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در 29 نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در 118 نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول 440 میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم هزار و 110 میلیارد تومان بود.

تغییر مالکیت سهام 99.6.30

ورود پول حقیقی به بورس 99.6.30

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاین – امیر مهدی زاده؛ حقیقی‌ها امروز حدود 170 میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند.

ارزش کل معاملات خرد 17 هزار و 700 میلیارد تومان بود، افراد حقیقی 85 درصد یعنی 15 هزار میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان 1 درصد از کل معاملات شد.

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در سه گروه “فلزات اساسی”، “استخراج کانه‌های فلزی” و “محصولات شیمیایی” رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” و “محصولات غذایی و آشامیدنی” به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

سه نماد «فولاد»، «فملی» و «وبصادر» لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به «وپارس »، «وآیند» و «وگردش» معطوف بود.

مالکیت حقیقی در ترکیب سهامداری شرکت فولاد مبارکه اصفهان معادل 150 میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقوقی بانک پارسیان‌ با برتری 200 میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در 106 نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در 113 نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول هزار و 360 میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم هزار و 160 میلیارد تومان بود.

ورود پول حقیقی به بورس 99.6.26

تغییر مالکیت سهام 99.6.26

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاین – امیر مهدی زاده؛ روز جاری در مجموع حدود 12 هزار و 340 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «وپارس»، «وبملت»، «وآیند»، «فملی» و «آریان» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل 530 میلیارد تومان سهام بانک پارسیان دست به دست شد، بانک ملت پس از معاملاتی به ارزش 450 میلیارد تومان دوم شد و سهام بانک آینده نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

شایان ذکر است سهام ایران خودرو (خودرو) پس از بازگشایی 3.8 درصد رشد قیمت را تجربه کرد و همچنین بعد از مدت‌ها 250 میلیون برگه سهم سرمایه‌گذاری پارس آریان (#آریان) به ارزش بیش از 400 میلیارد تومان معامله شد و بدین ترتیب ابهت صف‌های فروش ریخته شد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” تعلق داشت به طوری که دو هزار و 140 میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “خودرو و ساخت قطعات” با معاملات هزار و 780 میلیارد تومانی دوم شد و “محصولات شیمیایی” در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز 4.5 درصد از کل سهام گلوکوزان (غگل) معامله شد، 10 نماد برتر سهم 30 درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در 22 سهم به بیش از 100 میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به 27 نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.6.25

رتبه_بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.25

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینامیر مهدی زاده؛ حقیقی‌ها امروز حدود هزار و 900 میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند.

ارزش کل معاملات خرد 12 هزار و 500 میلیارد تومان بود، افراد حقیقی 86 درصد یعنی 10 هزار و 800 میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان 15 درصد از کل معاملات شد.

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در سه گروه “محصولات شیمیایی”، “فلزات اساسی” و “خودرو و ساخت قطعات” رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های “سرمایه‌گذاری‌ها” و “خرده فروشی” به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

سه نماد «خودرو»، «تاپیکو» و «فملی» لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به «وآیند»، «آریان» و «خبهمن» معطوف بود.

مالکیت حقیقی در ترکیب سهامداری شرکت ایران‌ خودرو معادل 400 میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقوقی بانک آینده با برتری 160 میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در 155 نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در 77 نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول حدود دو هزار و 500 میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم حدود 600 میلیارد تومان بود.

تغییر مالکیت سهام 99.6.25

ورود پول حقیقی به بورس 99.6.25

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاین – امیر مهدی زاده؛  روز جاری در مجموع حدود 11 هزار و 280 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «وبملت»، «فملی»، «وپارس»، «وآیند» و «دی» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در سومین روز هفته معادل 600 میلیارد تومان سهام بانک ملت دست به دست شد، ملی صنایع مس ایران پس از معاملاتی به ارزش 580 میلیارد تومان دوم شد و سهام بانک پارسیان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

سهام بانک ‌پارسیان‌ (وپارس) پس از بازگشایی 10 درصد افت قیمت را تجربه کرد و از طرف دیگر سهام پالایش نفت شیراز (شراز) با رشد 11 درصدی قیمت در بازگشایی، کام سهامداران خود را شیرین کرد.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” تعلق داشت به طوری که سه هزار و 110 میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “فلزات اساسی” با معاملات هزار و 880 میلیارد تومانی دوم شد و “محصولات شیمیایی” در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز سه درصد از کل سهام ایران‌ تایر (پتایر) معامله شد، 10 نماد برتر سهم 36 درصدی از کل داد و ستدها داشتند. ارزش معاملات در 24 سهم به بیش از 100 میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به 21 نماد نخست اختصاص داشت.

رتبه_بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.24

رتبه_بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.23

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینامیر مهدی زاده؛ حقیقی‌ها امروز حدود 120 میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند. ارزش کل معاملات خرد 11 هزار و 310 میلیارد تومان بود، افراد حقیقی 80 درصد یعنی 9 هزار میلیارد تومان سهام خریدند و مازاد خریدشان 1 درصد از کل معاملات شد.

بیشترین ورود پول حقیقی به بورس و فرابورس در سه گروه “فلزات اساسی”، “محصولات شیمیایی” و “شرکت‌های چندرشته‌ای صنعتی” رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” و “مواد و محصولات دارویی” به نفع حقوقی‌ها تمام شد.

سه نماد «فملی»، «فولاد» و «وبملت» لقب بیشترین افزایش سهام حقیقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقوقی‌ها نیز بیشتر به «وآیند»، «دی» و «وتوس» معطوف بود.

مالکیت حقیقی در ترکیب سهامداری شرکت ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ معادل 120 میلیارد تومان افزایش یافت و از سوی دیگر سهامداران حقوقی بانک آینده با برتری 170 میلیارد تومانی ابتکار عمل را در دست گرفتند.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در 86 نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در 119 نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول 980 میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم 850 میلیارد تومان بود.

20

21

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک آینده از دستور کار هیات مدیره نسبت به اصلاح کفایت سرمایه، افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی و سایر روش ها و ثبت شرکت ایران مال نزد سازمان بورس خبر داد و برای دو روز کاری با توقف نماد روبرو شد.

براین اساس، محمد فطانت مدیرعامل “وآیند” در خصوص ارزیابی پروژه بازار بزرگ ایران(ایران مال) که در روز جاری واصل شده، اعلام کرد: اصلاح ساختار مالی و نسبت های نظارتی به ویژه نسبت کفایت سرمایه و افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی و سایر روش ها و ثبت شرکت توسعه بین الملل ایران مال نزد سازمان بورس و دستور کار هیات مدیره بانک آینده بوده که نتیجه آن پس از تایید مراجع نظارتی در زمان تحقق از طریق سامانه کدال اطلاع رسانی خواهد شد.

پس از دریافت ابلاغیه هیات کارشناسی متشکل از 14 نفر، جلسه آشنایی و هماهنگی اعضای هیات کارشناسی و مسئولان اجرایی و مشاوران طرح در محل پروژه تشکیل شد. در این جلسه هیات کارشناسی از بخش‌های مختلف اعم از بخش‌های افتتاح شده و در حال ساخت بازدید و معاینه لازم کردند و مقرر شد در هر یک از بخش‌های راه و ساختمان، امور ثبتی و ایرانگردی و جهانگردی، تاسیسات ساختمانی، برق، الکترونیک و مخابرات، رایانه و فناوری اطلاعات ،حسابداری و حسابرسی، امور سرمایه گذاری ،پولی و اعتباری، یک نفر از متخصصان مطلع شرکت به کارشناسان گروه معرفی شوند و فرد معرفی شده اختیار کامل برای ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز هیات کارشناسی و دسترسی به نقاط مختلف طرح و برقراری امکان بازدید از نقاط مختلف مجموعه را فراهم کند.

گروه های تخصصی کارشناسی اسناد و مدارک مورد نیاز را دریافت و پس از بازدیدهای فنی از نقاط مختلف طرح، گزارش مربوط به بخش تخصصی را تدوین کردند. در فاصله زمانی ابلاغ کارشناسی حسب مورد و متناسب با نیاز و پیشرفت کار، جلسات مشترک تخصصی بین گروه‌های مختلف برگزار و اطلاعات واصله مبادله شد.

در این هماهنگی‌ها اطمینان حاصل شد که اولاً تمام قسمت‌های مجتمع اعم از قسمت‌های بهره برداری شده یا در دست اجرا مورد توجه قرار گرفته و هیچ بخشی از طرح نادیده نمانده و از قلم نیفتاده است. ثانیا هیچ بخشی از طرح دوباره محاسبه نشود. ثالثا تاثیر امکانات و تاسیسات و تجهیزات زیربنایی و پشتیبانی و مشاع طرح بر روی بخش‌های اقتصادی محاسبه و منظور شود.

در تهیه و تدوین گزارش‌های پیوست ملاحظات شرایط اقتصادی بازار و تغییرات سطح عمومی قیمت‌ها در سال جاری، پیشرفت فیزیکی بالاتر و تکمیل بخش‌های زیادی از طرح نسبت به سال های قبل، ملاحظه افتتاح راه اندازی بخشی از طرح ها و اقبال مردم از بخش های افتتاح شده، کاهش اختلاف پروژه با شهرداری در خصوص اختلاف سطح زیر بنای ساخته شده و صادر شدن گواهینامه عدم خلاف توسط شهرداری مدنظر قرار گرفته اند.

گزارش ارزیابی بازار بزرگ ایران در بخش های اصلی:

گزارش ارزیابی فیزیکی شامل گزارش کارشناسان برق، الکترونیک و مخابرات، تاسیسات ساختمانی، رایانه و فناوری اطلاعات و راه و ساختمان، امور ثبتی و ایرانگردی و جهانگردی:

ارزیابی ساختار فیزیکی طرح، تدوین و به عنوان بخش اصلی گزارش، ارزش معاملاتی تنها به قیمت های عادله و قابل مبادله روز ارائه می شود. این ارزیابی ارزش مستحدثات، ساختمان ها و تاسیسات و تجهیزات ساختمانی و الکتریکی و سیستم های جریان ضعیف و آی تی مجموعه و دارایی های نامشهود موثر از قبیل سرقفلی و حق کسب و پیشه، حقوق مالکانه و ویژگی های انحصاری شامل ابعاد و تنوع و ضرایب مهندسی، مشخصات انحصاری و کاربری های آن مجموعه را بر اساس قیمت‌های بازار و شرایط اقتصادی حاکم بر بازار در تیر سال 99 ارائه می کند.

این ارزش متناسب با شرایط اقتصادی تغییرات سطح عمومی قیمت ها و پیشرفت فیزیکی پروژه های نیمه تمام و تغییرات احتمالی تامین و مصالح، تجهیزات تاسیسات از جمله هتل در معرض تغییر است. مبلغ کل ارزیابی گزارش های ارزیابی فیزیکی جمع برابر با 118.6 هزار میلیارد تومان به شرح جدول ذیل اعلام می شود.

گزارش کارشناسان حسابداری و حسابرسی:

گزارش ارزیابی فیزیکی در اختیار کارشناسان رشته مالی و سرمایه گذاری قرار گرفته با استفاده از آن ارزیابی و بررسی صورت های مالی شرکت پس از کسر بدهی ها و تعهدات مالی مندرج در صورت های مالی، ارزش خالص مجموعه را محاسبه و ارائه کرده‌اند. ارزیابی سهام بر مبنای ارزش روز خالص دارایی ها به عنوان مناسب ترین روش قیمت گذاری شرکت تعیین و اعلام می‌شود. بر مبنای این روش ارزش کل سهام شرکت توسعه بین الملل ایران مال برابر با 78.1 هزار میلیارد تومان و برای هر سهم مبلغ 7818.26 ‌ریال پیشنهاد می شود.

گزارش کارشناس امور سرمایه گذاری، پولی و اعتباری:

کارشناسان رشته سرمایه‌گذاری و پولی و بانکی نیز با استفاده از مشخصات فیزیکی و کاربری‌های آن و تعیین مفروضات اقتصادی از قبیل نرخ تورم، نرخ ارز و وضعیت بازار، برآوردی از میزان رشد مشتریان و مراجعان به بازار، ارزش تاسیسات و تجهیزات و مستحدثات، نرخ سود مورد انتظار سرمایه گذاران و پیش بینی تغییرات این شاخص ها در سال های آینده، ارزش طرح را با استفاده از روش های ارزش پولی سرمایه گذاری بر اساس نرخ ترکیبی برآورد و اعلام کرده اند.

ارزیابی اقتصادی در این بند با ملاحظه ظرفیت و کاربردهای موجود، نگاه به آینده دارد و برای تصمیم‌گیری به منظور سرمایه‌گذاری و پیش‌بینی بازده در سال های آینده قابل استفاده است. با تغییر مفروضات اقتصادی و پایه آن نتایج حاصل قابل تغییر است. کارشناسان رشته سرمایه گذاری حداکثر تلاش را انجام دادند که مفروضات پایه‌ای سرمایه گذاری را تا حد ممکن دقیق صحیح و منطبق با واقعیت روز و شرایط اقتصادی و اجتماعی روز برآورد کنند. متغیر ها و مفروضات این برآورد نیز در گزارش مربوطه تشریح شده تا بر اساس خواست و تضمین های مدیریتی یا سلیقه‌ای سرمایه گذاران و خریداران و مفروضات پایه آن آن محاسبات تجدید شود. ارزش جاری ناخالص سرمایه گذاری های انجام شده با این روش به تاریخ 31 تیر سال 99 بالغ بر 91.3 هزار میلیارد تومان اعلام می‌شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ روز جاری در مجموع حدود 14 هزار و 60 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «فملی»، «خودرو»، «وآیند» و «فولاد» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در اولین روز هفته رقمی معادل هزار و 900 میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی دست به دست شد، ملی صنایع مس ایران پس از معاملاتی به ارزش هزار و 45 میلیارد تومان دوم شد و سهام ایران خودرو نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.15

سهام تامین سرمایه دماوند (تماوند) سرانجام پس از گذشت هفت و نیم ماه از تاریخ پذیره‌نویسی بازگشایی شد و 1450 درصد بازدهی به ارمغان آورد. در اولین روز شروع معاملات این شرکت تامین سرمایه‌ای 10.8 درصد از کل سهام آن معامله شد و تقاضای بیش از پنج درصد دیگر از شرکت نیز در صف خرید باقی ماند.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “فلزات اساسی” تعلق داشت به طوری که دو هزار و 700 میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “چندرشته‌ای صنعتی” با معاملات دو هزار و 320 میلیارد تومانی دوم شد و “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز 10 نماد برتر سهم 47 درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در 27 سهم به بیش از 100 میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به 12 نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.6.15

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ حقوقی‌ها امروز حدود هزار و 350 میلیارد تومان بیشتر از افراد حقیقی سهام خریدند.

ارزش کل معاملات خرد بیش از 14 هزار و 600 میلیارد تومان بود، اشخاص حقوقی 55 درصد یعنی هشت هزار میلیارد تومان سهام خریدند و نسبت به حقیقی‌ها 9 درصد برتری داشتند.

بیشترین تزریق پول حقوقی به بورس و فرابورس در سه گروه “شرکت‌های چند رشته‌ای صنعتی”، “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” و “خودرو و ساخت قطعات” رقم خورد در حالی که برآیند معاملات گروه‌های “فلزات اساسی” و ” عرضه برق، گاز و …” به نفع حقیقی‌ها تمام شد.

سه نماد «شستا»، «خودرو» و «وآیند» لقب بیشترین افزایش سهام حقوقی را به خود اختصاص دادند، توجه حقیقی‌ها نیز بیشتر به «فملی»، «پارسان» و «فخوز» معطوف بود.

در ترکیب سهامداری شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی مبلغ 439 میلیارد تومان افزایش سهام حقوقی اتفاق افتاد و از سوی دیگر مازاد خرید کدهای حقیقی در سهام ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌ به 361 میلیارد تومان رسید.

امروز افزایش سهام حقیقی‌ها در 52 نماد و افزایش سهام حقوقی‌ها در 126 نماد به بیش از یک میلیارد تومان رسید که جمع تغییر مالکیت دسته اول 710 میلیارد تومان و تغییر مالکیت دسته دوم دو هزار و 40 میلیارد تومان بود.

تغییر مالکیت سهام 99.6.15

ورود پول حقیقی به بورس 99.6.15

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینسپهر علی‌یاری؛ روز جاری در مجموع حدود 19 هزار و 700 میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «وآیند»، «سیتا»، «شستا»، «دی» و «خودرو» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل هزار و 153 میلیارد تومان سهام بانک آینده از تابلو نارنجی بازار پایه دست به دست شد، سرمایه‌گذاری سیمان تامین پس از معاملاتی به ارزش هزار و 50 میلیارد تومان و جابجایی 3.4 درصد از کل سهام آن دوم شد و سهام سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی نیز دو پله سقوط کرد و به جایگاه سوم رسید.

رتبه‌بندی-سهام-در-معاملات-بورس-و-فرابورس-99.6.4

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه “خودرو و ساخت قطعات” تعلق داشت به طوری که سه هزار میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” با معاملات دو هزار و 700 میلیارد تومانی دوم شد و “سیمان، آهک و گچ” در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز 10 نماد برتر سهم 35 درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در 37 سهم به بیش از 100 میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به 21 نماد نخست اختصاص داشت.

ارزش معاملات سهام 99.6.4

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.