دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
28 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مجمع شرکت صنایع سرما آفرین ایران (لسرما) در روز جاری برگزار شد . در این مجمع که با تقسیم سود 80 تومانی به ازای هر سهم به پایان رسید صورت‌های مالی برای سال منتهی به 29 اسفند 98 با سود خالص 24.7 میلیارد تومانی به تصویب رسید.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کارگزاری بانک صنعت و معدن درباره مجمع سالانه شرکت سرما آفرین که امروز برگزار شد، اعلام کرد: در این مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره مربوط به سال مالی منتهی به اسفند گذشته و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، صورت های مالی تصویب و بنا به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از 1134 ریال سود محقق شده هر سهم، 800 ریال سود نقدی معادل 70 درصد توزیع شود.

اهم موارد مطرح شده در مجمع

– عمده فروش شرکت به دولت جهت ساخت پروژه های عمرانی است.

– با توجه به شرایط کرونا، وضعیت بودجه و پروژه های عمرانی دولت، پیش بینی می شود از نظر مقدار فروش سال 99 در حدود سال گذشته باشد و رشدی را تجربه نکند.

– شرکت 5 رقیب داخلی دارد.

– در مورد طرح توسعه کولر گازی در حال مذاکره با وزارت نیرو هستیم و هنوز نتیجه نهایی حاصل نشده است. در صورت عدم توافق با وزارت نیرو به دنبال فروش این محصول در بازار خواهیم بود (در صورت توافق با وزارت نیرو از نظر مقدار فروش شرایط بهتری رقم خواهد خورد).

هنوز هزینه ای در رابطه با این طرح انجام نشده اما با توجه به اینکه عمدتاً از دستگاه های موجود استفاده می شود به سرمایه گذاری بالایی نیاز ندارد و آمادگی شروع تولید در کوتاه ترین زمان ممکن وجود دارد (مشکلی بابت تولید وجود ندارد اما برای فروش محصول توافق با وزارت نیرو مهم است).

براین اساس، سود سهامداران دارای تا 50 هزار سهم در بهمن ماه، دارای بیش از 50 هزار سهم و سهامداران حقوقی در اسفند ماه پرداخت می شود.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.