دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
30 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

ارز دیجیتال در مناطق آزاد

آقای غلام‌حسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش چندی قبل اعلام نموده که «ارز مورد نیاز واردات خودرو را می‌توان از طریق ارز دیجیتال تولید شده در مناطق آزاد تامین کرد، زیرا منشا و میزان ارز دیجیتال تولید شده در این مناطق مشخص است».

منطقه آزاد کیش
منطقه آزاد کیش

وی با بیان اینکه قانون مناطق آزاد امتیازاتی برای سرمایه گذاران در نظر گرفت است و طبیعی است که دولت، مجلس و ما هم باید به آن قانون وفادار باشیم، تصریح کرد «اید بتوانیم با مناطق آزاد کشورهای همسایه برای جذب سرمایه‌گذار رقابت کنیم. اگر در مناطق آزاد معافیت مالیاتی ۲۰ ساله داریم، در بسیاری از مناطق آزاد دنیا، مادام العمر معافیت مالیاتی اعمال می شود. مزایای سرمایه‌گزاری یک سرمایه‌گذار در توسعه مناطق آزاد بیشتر از مزایای دریافت مالیات از او است. اگر در مناطق آزاد، سرمایه‌گذاری و خلق ثروت انجام می شود، قطعا آثار مثبت آن در جهت محرومیت‌زدایی از همه مناطق کشور است».

حل مشکل واردات خودرو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درباره مشکل واردات خودرو در مناطق آزاد و به خصوص کیش گفت:

موافقت با واردات خودرو به کیش، قشم و چابهار را از معاون اول رئیس جمهور، گمرک و همچنین وزارت صمت اخذ شده است، اما بانک مرکزی در زمینه‌ی تامین ارز مورد نیاز برای واردات مشکل داشت. پیشنهاد ما این بود که ارز مورد نیاز را از طریق ارزهای دیجیتال تولید شده در مناطق آزاد که منشا و میزان آن مشخص است تامین خواهیم کرد، در این حالت هیچ فشاری هم به ارز کشور وارد نمی‌شود. امیدواریم برای هفته‌ی آینده جلسه‌ی ما با ریاست بانک مرکزی هماهنگ شود و این موضوع را پیگیری کنیم و درخواست های بخش خصوصی برای راه اندازی صرافی ارز دیجیتال را هم ارائه کنیم. غلام‌حسین مظفری

مظفری با اشاره به این موضوع که فرایند تامین ارز دیجیتال از طریق سیستم های تولید ارز دیجیتال فعلی که در حال حاضر در جزیره‌ی کیش در حال فعالیت و ارز آوری هستند، خاطرنشان کرد:

حدود ۱۵۰۰۰ دستگاه استخراج رمزارز پس از خریداری ۱۵ مگاوات برق فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. اگر بانک مرکزی این اجازه را بدهد امکان واردات خودرو با ارز دیجیتال برای این سه منطقه آزاد وجود دارد و مشکل خودرو قابل حل است. غلام‌حسین مظفری

نظر شما در رابطه با صحبت‌های غلام‌حسین مظفری در زمینه‌ی تامین ارز مورد نیاز برای واردات خودرو چیست؟ آیا استفاده از ارزهای دیجیتال می‌تواند مشکل واردات خودرو را حل کند؟ نظرات خود را با تیم کوینیت به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: اگر با بانک مرکزی توافق شود، ارز مورد نیاز واردات خودرو را از طریق ارز دیجیتال تولیدشده در مناطق آزاد که منشا و میزان آن مشخص است، تامین خواهیم کرد.

به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، غلامحسین مظفری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش درباره مشکل واردات خودرو در مناطق آزاد و به‌خصوص کیش گفت:

بحث واردات خودرو یک قصه پر غصه است. ما همیشه و در هر جایی که امکان داشته است این مشکل را مطرح کرده ایم و تا مراحل خوبی هم پیش رفتیم. موافقت واردات خودرو به کیش، قشم و چابهار را از معاون اول رئیس جمهور، گمرک و وزارت صمت را نیز اخذ کردیم ولی بانک مرکزی نسبت به تامین ارز مشکل داشت.

وی ادامه داد:

اعلام کردیم که ارز مورد نیاز را از بانک مرکزی نخواهیم گرفت ولی گفتند تورم ارزی و شرایط کشور به شکلی است که این امکان وجود ندارد. پیشنهاد بعدی ما این بود که ارز مورد نیاز را از طریق ارز دیجیتال تولید شده در مناطق آزاد که منشا و میزان آن مشخص است تامین خواهیم کرد و هیچ فشاری نیز به ارز کشور وارد نمی‌آورد. امیدواریم برای هفته آینده جلسه ما با ریاست بانک مرکزی هماهنگ شود و این موضوع را پیگیری کنیم و درخواست‌های بخش خصوصی برای راه‌اندازی صرافی ارز دیجیتال را نیز ارائه کنیم.

مظفری با اشاره به اینکه تامین ارز دیجیتال نیز از طریق سیستم‌های تولید ارز دیجیتال انجام خواهد شد که هم‌اکنون نیز در جزیره کیش در حال تولید است، خاطرنشان کرد:

حدود ۱۵,۰۰۰ دستگاه استخراج رمز ارز با خریداری معادل ۱۵ مگاوات برق فعالیت می‌کنند. اگر بانک مرکزی این اجازه را بدهد، امکان واردات خودور با ارز دیجیتال برای این سه منطقه آزاد وجود دارد و مشکل خودرو قابل حل است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از بورس پرس،

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با حضور امیر حاتمی وزیر دفاع از بزرگترین ترانسفورماتور ساخت داخل با قدرت 400 مگا ولت آمپر در زنجان رونمایی شد.

براساس این گزارش، ترانسفورماتور  400 MVA  245/21KV به سفارش شرکت هیربدان برای نصب در نیروگاه پاسارگاد قشم برای نخستین بار در این شرکت ساخته شده است.

وجه تمایز اصلی این ترانسفورماتور  قدرت 400MVA آن است که بالاترین رکورد تولید ترانسفورماتور قدرت سه فاز است و تماما به دست مهندسین و کارگران ایرانی انجام شده است. در سه ماه نخست سال 98 نیز ایران ترانسفو چهار ابر ترانسفورماتور با توان  315 مگاولت آمپر و ولتاژ 400 کیلو وات برای برق خوزستان طراحی، تولید و تحویل داد.

دی ماه سال گذشته نیز بزرگترین ترانسفورماتور 3 فاز برای بهره برداری شبکه انتقال برق مازندران و گلستان ساخته شد که مجموع صرفه جویی ارزی  قطعات بومی شده در سال بیش از 27 میلیون یورو است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

مصطفی راغب در اسفند ماه 1368 در تهران به دنیا آمده و بزرگ شده شهر یزد می‌باشد و مدرک کارشناسی در رشته مدیریت دارد و از ازدواج و همسر ، و زندگی شخصی وی اطلاعی در دست نیست

درخشش در جوانی و مسابقات قران

راغب از سن کم علاقه بسیار زیادی به تلاوت قرآن و مداحی اهل بیت(ع) داشت و این امر موجب شد تا در مسابقات قرآنی و اذان، حائز رتبه های برتر شود. فعالیت در زمینه های هنری از جمله اجرا در گروه های سرود و نقاشی رنگ و روغن و بازیگری در تئاتر و تلویزیون را در همان دوران دانش آموزی انجام می‌داد.

وی هم اکنون نیز در ایام محرم و عزاداری مداحی می‌کند 

راغب را بیشتر بشناسید…

راغب در ابتدا با قرائت کلام وحی و با توجه به تسلط بر مقام‌های موسیقی عرب و ایرانی، توانست ضمن کسب رتبه های متعدد کشوری در زمینه‌های قرائت نظر اساتید خود را جلب نماید. این خواننده جوان که خود مدرس آواز ایرانی می باشد. فعالیت رسمی خوانندگی خود را از سال 1385 آغاز نموده وی تاکنون آهنگ هایی مانند، همینه عشق، چشم‌های تو، صدای باران، نرو، شب یلدا و… را منتشر کرده است.

آهنگ جدید راغب به نام جذاب  که  برای اولین بار با همکاری حمید هیراد به تازگی منتشر شده است، درکنار آهنگ های دیگر گرد و خاک کرده است و بدون شک میشه گفت، یکی از بهترین آثار این خواننده محبوب می باشد.

آثار راغب با همکاری هنرمندانی چون علی قمصری، فرید سعادتمند، عبدالجبار کاکائی، بابک بابائی و… تولید شده است.

رتبه های راغب رو ببینید :

♦ رتبه اول آواز در جشنواره موسیقی جوان یزد و برترین خواننده ی گروه نوازی

♦ رتبه‌ی اول مناجات خوانی در جشنواره داشنجویی «لرستان»

♦ کسب رتبه‌ی برتر چاووشی خوانی در جشنواره بین‌المللی رضوی در سه سال متوالی 91 الی 93

♦ کسب رتبه‌ی اول به همراه گروه هم‌خوانی ثقلین درجشنواره ی کشوری کانون مساجد شمال کشور،
رتبه‌ی اول گروه هم‌خوانی در جشنواره عترت دانشجویی لرستان

♦ کسب رتبه‌ی تک خوانی جشنواره سرود کشوری «نغمه‌ی عشق» سال 87

♦ کسب رتبه اول آهنگسازی در جشنواره منطقه‌ای تئاتر «قشم» سال 91

♦ کسب رتبه دوم و سوم با گروه موسیقی رندان به‌عنوان سرپرست و خواننده

♦ کسب رتبه‌ی دوم بازیگری مرد در جشنواره تئاتر با بازی در نمایش «آخرین نامه»

♦ کسب رتبه‌های اول تا سوم قرائت قرآن و اذان در سال‌های متوالی دوران تحصیلی

♦ کسب رتبه دوم در مسابقات نقاشی رنگ و روغن

کنسرت های مصطفی راغب

کنسرت های مصطفی راغب
اثر موسیقایی روایی رستم و سهراب «کانون پرورش فکری»
اثر موسیقایی روایی لیلی و مجنون
«کانون پرورش فکری»
اثر موسیقایی نمایشی موسی و شبان بعنوان خواننده و بازیگر
کنسرت هم‌نوازان راز
کنسرت نوستالژیک1و2
کنسرت بهاریه
کنسرت ندای آغاز
کنسرت ارکستر موج نو به سرپرستی و آهنگسازی علی قمصری
کنسرت دیوارها به سرپرستی و آهنگسازی علی قمصری
آلبوم “دیوار و چین” و اجرای چند قطعه در این اثر به آهنگسازی علی قمصری

کلاس موسیقی

از سال 1382 که 14 ساله شد خوانندگی را زیر نظر اکبر عزیزی شروع کرد سپس به تهران رفت و زیر نظر حمیدرضا نوربخش و علی جهاندار نیز حضور داشت

آهنگ های مصطفی راغب

همینه عشق
بی هوا
پروانه
دوسِت دارم
نرو
صدای باران
همینه عشق
بی هوا
پروانه
دوسِت دارم
نرو
دلبری
کار بهار
انتظار

و در پایان

راغب از جمله خواننده های خوش صدای کشور است و تمام تلاش خود را برای بهتر شدن در زمینه موسیقی انجام میدهد و طرفداران زیادی برای خود جمع کرده است .برای دانلود آهنگ های بیشتر از راغب میتوانید هم اکنون از سایت برترینا دیدن فرمایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، شاید در لیست عرضه اولیه‌های جدید بازار سهام نماد بگیلان از جمله نمادهایی باشد که عرضه اولیه زودتر آن محتمل باشد. طبق اعلام مسئولان قرار بود این عرضه اولیه تا پایان تیر ماه انجام شود که با وجود فرا رسیدن ماه مرداد هنوز خبر جدیدی از آن نیست.

در 16 تیر ماه امسال اعلام شد: «شرکت توسعه مسیر برق گیلان با نماد بگیلان امروز مورخ 1399/04/16 در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج گردید تا این نماد نیز به لیست عرضه های اولیه 1399 بورس تهران افزوده شود.»

فردای این روز، حسنعلی تقی‌زاده لنده، مدیرعامل شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، اعلام کرد: نماد شرکت توسعه مسیر برق گیلان به عنوان دویست و نوزدهمین نماد معاملاتی فرابورس ایران درج شد و احتمالا تا پایان ماه جاری سهام شرکت مزبور توسط فرابورس عرضه خواهد شد.(بورس امروز)

سید فریدالدین معصومی، مدیر عامل هلدینگ برق و انرژی غدیر هم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دو واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم تا پایان تیرماه جاری به بهره برداری تجاری می‌رسد گفته بود: ورود نیروگاه‌های تحت مالکیت هلدینگ غدیر به بورس در حال انجام است و تا پایان تیرماه جاری قرار است نیروگاه گیلان در بورس عرضه شود. علاوه بر این نیروگاه، قرار است نیروگاه هرمز بندرعباس نیز که در دستور کار است در بورس عرضه شود.

به جز این دو نماد مورد اشاره، دیگر چه نمادهایی ممکن است عرضه اولیه شوند؟

نماد غزر هم از عرضه اولیه‌های محتمل دیگر است. 25 تیر ماه امسال قرار بود این عرضه اولیه انجام شود اما ناگهان لغو شد.

علت لغو عرضه اولیه «غزر» این طور اعلام شده بود: «با توجه به استعلام جدید واصله و ضرورت بررسی آخرین وضعیت ترهین دارایی‌های شرکت زر ماکارون عرضه اولیه امروز انجام نخواهد شد.»

علی صالح‌آبادی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران هم اخیرا از عرضه سهام دو زیر مجموعه این بانک در بازار سرمایه خبر داد و گفت: شرکت تامین سرمایه تمدن و بانک مشترک ایران و ونزوئلا اکنون در حال تکمیل مراحل اداری ورود به بورس هستند.

اما هنوز در این مورد زمان خاصی اعلام نشده است.

لیستی دیگر از عرضه اولیه‌های احتمالی آینده را در گزارش لیستی از عرضه اولیه‌های جدید بورس بخوانید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

تهران روزانه پذیرای مسافران بی‌شماری از شهرهای ایران و دیگر کشورها است که علت آن موقعیت خاص سیاسی‌اقتصادی این شهر است. بلیط هواپیما تهران در اکثر ایام سال پر متقاضی است و در طول سال مسافران بسیاری به آن سفر می‌کنند. به‌علت حجم زیاد مسافران، ممکن است بلیط هواپیما تهران گران‌تر از سایر مقاصد دیگر عرضه شود. برای آنکه درباره بلیط هواپیما تهران اطلاعات بیشتری کسب کنید؛ همراه ره بال آسمان در این مطلب باشید.

انواع بلیط هواپیما تهران

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران

مسافران می‌توانند بلیط هواپیما تهران را در سه نوع زیر خریداری کنند:

همان‌طور که می‌دانید در پروازهای چارتر، یک چارترکننده اقدام به پیش‌خرید تمام بلیط‌های یک هواپیما می‌کند و بعد از قیمت‌گذاری جدید آن را به فروش می‌رساند. در مسیر پرترافیکی همچون تهران، چارترکننده‌های متعددی فعالیت می‌کنند که به همین دلیل بلیط چارتر تهران انتخاب خوبی است.

بلیط چارتر هواپیما در فصول مسافرخیر سال و یا ایام تعطیل، قیمت گران‌تری دارند. این در حالی است که در ایام کم‌مسافر و برای جذب مسافران بیشتر و به‌فروش‌رفتن تمام بلیط‌های پیش‌خریدشده، قیمت بلیط چارتر ارزان می‌شود.

افرادی که عادت دارند برای سفرهایشان از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی کنند و بلیط هواپیما خود را زودتر از زمان موعد خریداری کنند؛ بلیط سیستمی تهران برایشان مناسب است. برنامه پروازی بلیط سیستمی به‌صورت مستقیم توسط خود ایرلاین‌ها برنامه‌ریزی شده و به فروش می‌رسد. البته امکان خرید این نوع بلیط از طریق آژانس‌های هواپیمایی هم امکان‌پذیر است.

از ویژگی‌های پرواز سیستمی می‌توان به عدم تاخیر آن‌ها اشاره کرد؛ چراکه فروش بلیط سیستمی طبق برنامه‌ریزی دقیق انجام می‌شود و به‌دلیل تهیه لیست مسافران از مدت‌ها قبل، کارت پروازی با سرعت بیشتری صادر می‌شود. همچنین بلیط‌های سیستمی نوسان قیمت کمتری را تجربه می‌کنند؛ اما در روزهای نزدیک به پرواز، قیمت آن رو به گرانی می‌رود. به همین خاطر اگر قصد خرید بلیط سیستمی تهران را دارید، مدتی قبل از سفر آن را بخرید.

تهران به علت موقعیت خاصی که دارد، مسافران بسیاری به‌طور ناگهانی تصمیم سفر به این شهر را می‌گیرند که باید فوراً خود را به پایتخت برسانند. ازاین‌رو بلیط لحظه آخری تهران گزینه مناسبی برای این افراد است که بتوانند در آخرین لحظات، بلیت سفر خود را بخرند.

بلیط لحظه آخری در واقع همان بلیط‌های چارتر و سیستمی هستند که تا لحظات نزدیک به پرواز، به فروش نرفته‌اند و در همان روز اگر به فروش نرسند، سوخت می‌شوند. از این‌رو به این بلیط‌ها، بلیط روز هم گفته می‌شود. قیمت بلیط لحظه آخری به زمان و میزان تقاضای خرید بلیط مربوط است. چنانچه مسافر کم باشد و بلیط تعدادی از صندلی‌های هواپیما به فروش نرفته باشد، بلیط لحظه آخری تهران با قیمت ارزان عرضه می‌شود. در مقابل اگر متقاضی خرید بلیط زیاد باشد این بلیط با قیمت گران‌تری فروخته می‌شود.

 بلیط لحظه آخری تهران

خرید بهترین بلیط هواپیما تهران

دو متغیر زمان و محدوده قیمتی، بر خرید بهترین بلیط هواپیما تهران مؤثر هستند.

  1. زمان سفر

تهران یک شهر شلوغ و پر رفت‌وآمد است. از این‌رو بسیاری معتقدند بهترین زمان سفر به تهران وجود ندارد؛ چون این روال همیشگی است؛ اما با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که همیشه راه گریزی وجود دارد.  برخلاف شهرهای دیگر، تعطیلات نوروز و ایام تعطیل بهترین زمان سفر به تهران است؛ زیرا میزان خروجی از تهران افزایش می‌باید و شهر خلوت می‌شود. از صبح‌های زود برای سفر به تهران هم غافل نشوید.

  1. محدوده قیمتی

ساعات پایانی روز و ایام غیرکاری ایده مناسبی برای سفر به تهران است. زیرا بلیط هواپیما تهران ارزان‌تر می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ره بال آسمان و بعد از مقایسه قیمت بلیط هواپیما، برای خرید بهترین بلیط هواپیما تهران اقدام کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران

همان‌طور که می‌دانید، عوامل گوناگونی روی محدوده قیمتی بلیط هواپیما اثر می‌گذارند؛ اما درباره قیمت بلیط هواپیما تهران، پارامترهای تاثیرگذار کمی متفاوت‌تر است. تهران به‌علت موقعیت اقتصادی، محل گذر تجار یا افرادی است که برای انجام کارهای اداری، به آن سفر می‌کنند. به همین خاطر ساعات اولیه روز و ساعات کاری برای انجام این کارها ضروری است. پس ترجیح مسافران آن است که صبح زود به تهران برسند تا به سرعت کارهای خود را انجام دهند. همین امر باعث تقاضای بیشتر و گرانی قیمت بلیط هواپیما تهران در این ساعات شده است.

از عوامل دیگری که روی محدوده قیمتی بلیط هواپیما تهران مؤثر است؛ می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

1. نوع بلیط هواپیما (چارتر، سیستمی و لحظه آخری)؛

2. کلاس پروازی (اکونومی و بیزینس کلاس)؛

3. زمان سفر (ایام تعطیل یا غیر کاری، تعطیلات و روزهای کاری)؛

4. شرکت هواپیمایی؛

5. فاصله مبدا تا مقصد.

چگونه بلیط هواپیما تهران را ارزان بخریم؟

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران ارزان

برای خرید ارزان بلیط هواپیما تهران همیشه راه‌های متعددی وجود دارد. تنها کافی است هوشمندانه عمل کنید. برای خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به نکات زیر دقت داشته باشید:

1. اولین نکته آن است که همیشه با کلاس پروازی اکونومی پرواز کنید؛ زیرا از کلاس‌های پروازی دیگر ارزان‌تر است؛

2. اگر تاریخ دقیق سفر شما به تهران مشخص است، بلیط سیستمی بخرید تا در زمان ترافیک مسافر، گران نشود؛

3. آخر شب، ایام غیرکاری و بعد از اتمام ساعات اداری، ایده مناسبی برای خرید ارزان بلیط هواپیما تهران است؛

4. خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران همواره گزینه‌ای برای خرید ارزان است؛

5. از سایت‌های بی‌واسطه، همچون سایت ره بال آسمان، بلیط هواپیما را بخرید تا افزایش نرخ روی آن اعمال نشود.

معرفی دو فرودگاه تهران

به‌دلیل حجم مسافران در مدخل‌های ورودی و خروجی تهران؛ این شهر دارای دو فرودگاه برای انجام پروازهای داخلی و خارجی است.

پروازهای داخلی تهران در فرودگاه مهرآباد انجام می‌شود. این فرودگاه روزانه پذیرای 18 میلیون مسافر از شهرهای ایران است. در حال حاضر مهرآباد دارای چهار ترمینال است که با همکاری 15 شرکت هواپیمایی در آن مسافر جابه‌جا می‌شود. نکته قابل توجه آن است که مسافران می‌توانند برای دریافت تشریفات اختصاصی از سالن CIP فرودگاه مهرآباد استفاده کنند.

فرودگاه بین‌المللی امام خمینی یکی از شناخته‌شده‌ترین فرودگاه‌های کشور است که پروازهای بین‌المللی در آن انجام می‌شود. این فرودگاه مختص پروازهای بین‌المللی است که ایرلاین‌های بزرگ ایرانی و خارجی در آن نشست‌وبرخاست دارند. فرودگاه امام خمینی دارای کامل‌ترین خدمات رفاهی است که معروف‌ترین قسمت آن مربوط به سالن CIP است.

ایرلاین‌های فعال در مسیر پروازی تهران

با توجه به وجود دو فرودگاه بزرگ و شناخته‌شده در تهران، ایرلاین‌های بزرگ ایرانی و خارجی در آن پروازهایی را انجام می‌دهند.

ایرلاین‌های ایرانی: ماهان، ایران ایر، کاسپین، آتا، ایران ایرتور، آسمان، کیش ایر، معراج، قشم ایر، تابان و زاگرس.

ایرلاین‌های خارجی: ایرعربیا، لوفت هانزا، اتریشی، قطری، امارات، فلای دوبی، اطلس گلوبال، ترکیش، آئروفلوت، ایرآسیا، کاال‌ام، عمان ایر، سان اکسپرس، آذربایجان ایرلاینز، کرندون ایرلاینز و… . لازم به ذکر است این ایرلاین‌ها تنها در مسیر پروازی تهران به مقاصد خارجی فعالیت دارند.

مسیرهای پرتردد پرواز تهران

مسیرهای پرتردد پرواز تهران را باید به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم کرد.

از مبدا شهرهای گوناگون ایران به مقصد تهران، پروازهای متعددی انجام می‌شود که پرطرفدارترین آن‌ها از این قرار است:

بلیط هواپیما مشهد تهران

مشهد و تهران دو مقصد پر رفت‌وآمد از نظر هوایی است که حجم مسافران این دو شهر در تمام ایام سال زیاد است. از همین رو بلیط هواپیما مشهد تهران و برعکس در زمره بلیط‌های پرطرفدار قرار دارد.

بلیط هواپیما کیش تهران

کیش و تهران دو شهر با موقعیت عالی گردشگری و اقتصادی هستند که مسافران این دو مقصد برای انجام امور تفریحی یا تجاری، مدام در سفرند. بلیط هواپیما کیش تهران را باید در لیست پرتقاضاترین بلیط‌های هواپیمایی دانست.

بلیط هواپیما تبریز تهران

از تبریز تا تهران حدود 630 کیلومتر مسافت است. بسیاری از مسافران به خاطر سهولت و سریع‌تررسیدن به تهران، خرید بلیط هواپیما تبریز تهران را انتخاب می‌کنند.

بلیط هواپیما قشم تهران

جزیره قشم محصورشده در آب است. پس راحت‌ترین مسیر برای خروج از این شهر، مسیر هوایی است. به همین خاطر مسافران قشم برای سفر به تهران، اقدام به خرید بلیط هواپیما قشم تهران می‌کنند.

از کشورهای گوناگون به مقصد تهران نیز پروازهای روزانه یا دوره‌ای انجام می‌شود که پرترددترین مسیر خارجی به مقصد تهران، مسیر استانبول تهران، نجف تهران، فرانکفورت تهران، آمستردام تهران، کوالالامپور تهران، دبی تهران، دهلی تهران، دوحه تهران و… است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران

خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران ارزان

یکی از سریع‌ترین و راحت‌ترین راه‌ها برای خرید بلیط هواپیما تهران، خرید اینترنتی آن است. کافی است با موبایل یا کامپیوتر وارد سایت ره بال آسمان شوید و به قسمت خرید بلیط هواپیما بروید. سپس با واردکردن مبدا، مقصد، تاریخ پرواز و تعداد نفرات؛ روی دکمه «جست‌وجو» کلیک کنید. در این زمان صفحه‌ای از بلیط‌های موجود در مسیر پروازی تهران نمایان می‌شود.

چنانچه بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران قصد کنسلی یا تغییر تاریخ پرواز را داشتید؛ فرم مربوط به استرداد وجه را مطالعه کرده و درخواست خود را به‌صورت اینترنتی ثبت کنید. کارشناسان سایت ره بال آسمان در کمترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و کار شما را انجام می‌دهند.

منبع: ره بال آسمان

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسن رضایی‌فر، مدیرکل دفتر بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت پرواز تهران-قشم شرکت هواپیمایی ایران‌ایرتور به فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران خبر داد و گفت: پرواز شماره 8004 شرکت هواپیمایی ایران ایرتور با هواپیمای MD82 در مسیر تهران به قشم در ساعت 14 امروز با 103 مسافر و 10 خدمه پروازی از فرودگاه مهرآباد به پرواز درآمد.

وی ادامه داد: یک دقیقه پس از پرواز، یکی از موتورهای هواپیما دچار نقص فنی شد و خلبان ضمن کنترل هواپیما، با اعلام فرود اضطراری، پس از ده دقیقه به فرودگاه بازگشت.

رضایی‌فر افزود: مسافران به سلامتی از هواپیما پیاده شده تا با هواپیمای جایگزین به جزیره قشم منتقل شوند.

مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری از شرکت‌های هواپیمایی درخواست کرد تا با توجه به گرم شدن هوا، در اجرای دستورالعمل‌های فنی و عملیاتی دقت کافی را مدنظر قرار دهند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

مشکلات اقتصادی و آثار تحریم‌های اقتصادی هم سرعت نشر این شایعات و باورپذیری آنها در بین مردم را افزایش داده.
 به سراغ «فریدون همتی» استاندار هرمزگان رفتیم و پاسخ او را درباره شایعه‌های واگذاری قطعی کیش و قشم به چینی‌ها جویا شدیم. استاندار هرمزگان می‌گوید: شایعه واگذاری جزایر کیش و قشم حرف‌های بی‌ربط و بیهوده‌ای است. ایران هم مانند دیگر کشورها، اهداف کوتاه و بلند مدت برای توسعه مناطق مرزی و جزایر خود دارد که یکی از این سیاست‌ها جذب سرمایه‌گذار خارجی است ولی این اتفاق هم  قوانین و ضوابط خاص خودش را دارد.

وی تاکید می‌کند: هر سرمایه‌گذار خارجی که بخواهد به‌صورت مستقل یا با مشارکت ایرانی‌ها در مناطق آزاد ما سرمایه‌گذاری کند در جمهوری اسلامی ایران چارچوب قانونی دارد و قانون ما به هیچ وجه اجازه واگذاری قطعی حتی یک متر از خاک‌مان را نمی‌دهد.
استاندار هرمزگان خاطرنشان می‌کند:
این شایعه سازی‌ها با هدف ایجاد تشویش در میان مردم صورت می‌گیرد و مسئولان برای روشن شدن افکار عمومی باید همه چیز را به شکل شفاف و صادقانه به مردم بگویند. من به‌عنوان استاندار اگر در مناطق آزاد هرمزگان یا سرزمین اصلی آن قرارداد سرمایه‌گذاری بزرگی بسته شود به‌صورت شفاف به مردم اعلام خواهم کرد.
وی تاکید می‌کند: مردم نگران نباشند اگر هم سرمایه‌گذاری وارد این جزایر شود به منزله بخشیدن بخشی از خاک عزیزمان نیست و ما اصلاً نباید اجازه بدهیم چنین تصور غلطی شکل بگیرد. وی تصریح می‌کند: ما نباید با این حرف‌های بیهوده سد راه سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد شویم و اتفاقاً ما باید مشوق‌هایی را برای سرمایه‌گذار خارجی بگذاریم چون وقتی سرمایه خارجی وارد شود به‌دنبال آن دانش فنی و تکنولوژی و اشتغالزایی هم می‌آید و صادرات نیز رونق می‌گیرد.

 
 یک متر از کیش زیبای‌مان را به کسی نمی‌دهیم

«غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش هم به «ایران» می‌گوید: متاسفانه
دشمنان این شایعه‌ها را هر چند ماه به طرز ماهرانه‌ای منتشر می‌کنند تا به اهداف مشخص خود برسند. در سال گذشته که این شایعه خیلی برسر زبان‌ها افتاده بود بالاخره مجبور شدیم از پلیس فتا کمک بگیریم. پس از پیگیری‌های پلیس فتا مشخص شد سرمنشا این شایعه یکی از سایت‌های منتسب به سلطنت طلبان در خارج از کشور است. امسال هم در شرایطی که از یک سو با تحریم‌های ظالمانه و از سوی دیگر با کرونا در گیر هستیم، این شایعه را بار دیگر داغ کرده‌اند ولی قاطعانه می‌گویم هیچ بحثی در این مورد نبوده است.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش تاکید کرد: عاملان انتشار این شایعات هر وقت که زمان را مناسب می‌دانند موضوع را برای ایجاد نگرانی و اضطراب مردم مطرح و این واگذاری را قطعی اعلام می‌کنند در حالی که این شایعه از اساس کذب بوده و هیچ مبنایی ندارد. وی خاطرنشان کرد: کشور ما قانون دارد، حساب و کتاب دارد
مگر می‌توان دو جزیره را همین‌طور به یک کشور دیگر داد. کیش منطقه آزاد است و نمی‌توان حتی یک متر از زمینش را به یک نفر خارجی فروخت البته ما از همه سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی که بخواهند در کیش سرمایه‌گذاری کنند، استقبال می‌کنیم.
وی تصریح کرد: هر کشوری می‌تواند قراردادهای بلندمدت پنهانی داشته باشد ولی به مردم اطمینان می‌دهم چنین قراردادی برای کیش نداریم.وی تاکید می‌کند: شفاف‌سازی در قراردادها می‌تواند از اشاعه چنین حرف‌هایی جلوگیری کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد،

 

به گزارش خبرنگار” با اقتصاد” سید فریدالدین معصومی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دو واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم تا پایان تیرماه جاری به بهره برداری تجاری می‌رسد گفت: ورود نیروگاه‌های تحت مالکیت هلدینگ غدیر به بورس در حال انجام است و تا پایان تیرماه جاری قرار است نیروگاه گیلان در بورس عرضه شود. علاوه بر این نیروگاه، قرار است نیروگاه هرمز بندرعباس نیز که در دستور کار است در بورس عرضه شود. 

مدیر عامل هلدینگ برق و انرژی غدیر ادامه داد: دو واحد گازی نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی قشم با توان ساخت داخل در کشور تا پایان تیرماه امسال به بهره برداری تجاری می رسد و با احداث واحدهای این نیروگاه پیش بینی می شود مصرف برق در جزیره قشم در فصل تابستان تامین شود.

وی افزود: در تابستان امسال دو واحد گازی قشم که ظرفیتی 175 مگاوات دارد برق مورد نیاز جزیره را تامین می کند که در آینده با افتتاح بخش بخار که ظرفیت 165 مگاوات است تا سال 1400 افتتاح می شود.

وی در ادامه گفت: میزان سرمایه گذاری طرح یاد شده 308 میلیون یورو و سهامداران پروژه شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر با 60 درصد و گروه مپنا با 40 درصد است.

معصومی از عرضه سهام نیروگاه های غدیر به بورس گفت: 6 تا 7 درصد سهام نیروگاه گیلان با سرمایه ثبتی 440 میلیارد تومان تا پایان تیرماه به بورس عرضه خواهد شد.

نیروگاه گیلان از سازمان خصوصی سازی در سال 89 خریداری شده است و سود و زیان مطلوبی دارد

معصومی در پاسخ به این پرسش خبرنگار” با اقتصاد” که عمدتا نیروگاههای برق زیانده هستند. به نظر می رسد از عرضه نیروگاه گیلان در بورس استقبال نشود تاکید کرد: نیروگاه گیلان از سازمان خصوصی سازی در سال 89 خریداری شده است و سود و زیان مطلوبی دارد. پس این ادعا که برخی می گویند این نیروگاه زیان ده است رد می شود.

وی درباره عرضه های دیگر به بورس از این هلدینگ نیز گفت: قرار است ظرف 4 تا 5 ماه آینده نیروگاه هرمز بندرعباس و سهام شرکت برق و انرژی غدیر به بورس عرضه شود که این موضوع در دستور کار قرار دارد و میزان سهام این دو نیز زیر 10 درصد به بورس عرضه خواهد شد. 

معصومی درباره میزان تسهیلات ارزی غدیر گفت: در شرایط کنونی 450 میلیون یورو مجموع غدیر تسهیلات ارزی گرفته و اینکه پروژه های با تسهیلات ارزی صرفه اقتصادی ندارد وابسته به وضعیت نیروگاه هاست، به طور قطع حاکمیت چاره ای برای تسهیلات می اندیشد، از طرف دیگر دولت موظف است که 5 سال برق این نیروگاه های جدید با تسهیلات ارزی را بخرد و از طرف دیگر هزینه ای هم برای سوخت نمی پردازند.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر با اشاره به نامه ارسالی سندیکای تولیدکنندگان برق به وزارت نیرو و دولت مبنی بر حل مشکلات ناشی از بدهی‌های ارزی نیروگاه‌های خصوصی در سال گذشته گفت: این موضوع از سوی سازمان برنامه و بودجه در حال پیگیری است، اگرچه وزارت نیرو هیچ کدام از سه پیشنهاد ارائه شده را نپذیرفت اما این پیشنهادات و راه‌حل‌های ارائه شده در نهاد ریاست جمهوری در حال بررسی است و قرار است با ارائه جمع‌بندی موضوع، به سران قوا برای تصمیم گیری ارائه شود.

خرید برق به صورت خرید تضمینی و به مدت 5 سال

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر در پاسخ به این پرسش خبرنگار “با اقتصاد” که خرید برق توسط وزارت نیرو به چه شکل خواهد بود گفت: خرید برق به صورت خرید تضمینی و به مدت 5 سال خواهد بود. در حال حاضر خرید آن برای هر کیلووات ساعت 200 تومان خواهد بود که هر سال تعدیل خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه جزیره کیش 80 تا 100 مگاوات نیازمند برق است، افزود: در حالت طبیعی برق مورد نیاز جزیره توسط واحدهای جزیره تامین می شود، اما در تابستان مصرف افزایش می یابد که برق آن توسط قشم تامین می شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

محمدرضا بحیرایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ممنوعیت واردات فرآورده‌های آرایشی بهداشتی از سال گذشته، اظهار کرد: بیش از یک سال است که 200 کانتینر محصول آرایشی و بهداشتی در گمرکها دپو شده و با وجود اینکه ثبت سفارش پیش از ممنوعیت واردات انجام شده و پول آن هم از سوی بازرگانان پردلخت شده اقدامی در این زمینه انجام نشده است.

‏وی ارزش متوسط هر یک از کانتینرها را حدود 500 هزار دلار عنوان کرد و گفت: تاکنون نصف عمر این محصولات رفته، اما باید به این نکته توجه شود که این کالاها در اصل منابع ارزی است که تلف می‌شود و این اقدامات به مثابه خودتحریمی است.

به گفته نایب رئیس انجمن واردکنندگان فرآورده های بهداشتی، آرایشی و عطریات ایران، کل بازار محصولات آرایشی بهداشتی ایران معادل 250 تا 300 یورو بوده، اما با افزایش قیمت‌های اخیر و کاهش تقاضا در پی آن این بازار در حال حاضر به 150 میلیون یورو ارز نیاز دارد.

وی افزود: به عبارت دیگر با افزایش نرخ تورم تقاضای محصولات آرایشی و بهداشتی کاهش یافته، اما اگر کالا در بازار باشد حداقل به صورت قاچاق وارد کشور نمی‌شود. کالای قاچاق ممکن است قلابی باشد، در شرایط بهداشتی نگهداری نشود و تاریخ انقضای آن نزدیک باشد و در نتیجه به سلامت مصرف‌کنندگان صدمه بزند. علاوه بر این با واردات این کالاها هیچ درآمدی نصیب دولت نمی‌شود و حتی مصرف محصولات یا کمبود آن‌ها بعضا مشکلاتی ایجاد می‌کند که در پی آن مصرف دارو افزایش پیدا می‌کند.

بحیرایی با بیان اینکه رسالت محصولات آرایشی بهداشتی در بیشتر مواد پیشگیری از درمان است، تصریح کرد: برای مثال کرم ضد آفتاب موجب جلوگیری از سرطان می‌شود. همچنین برخی از کرم‌ها که برای کاور کردن لک و پیس صورت و جلوگیری از پیشروی آن استفاده می‌شود می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و جلوگیری از افسردگی افراد شود.

نایب رئیس انجمن واردکنندگان فرآورده های بهداشتی، آرایشی و عطریات ایران همچنین با بیان اینکه حدود پنج سال پیش در سازمان غذا و دارو مقرر شده بود کالاهای وارداتی به تدریج در داخل به صورت مشترک تولید شود، اظهار کرد: در این فرآیند قرار بود ابتدا کالاها به صورت بالک و سپس فرمول آن‌ها وارد کشور شود. به همین دلیل شرکتی هم در قشم با استانداردهای اتحادیه اروپا راه‌اندازی شد، اما بعد از انجام واردات بالک، محصولات در گمرکها متوقف شد و اجازه ورود آن‌ها به کشور داده نشد که در نتیجه آن 2000 پرسنل کارخانه به 400 نفر کاهش یافت.

به گزارش ایسنا، از اردیبهشت ماه سال گذشته واردات بیش از 80 درصد لوازم آرایشی و بهداشتی به غیر از عطریات، متوقف شد و در پی آن دست‌اندرکاران واردات این محصولات نسبت به افزایش قاچاق لوازم آرایشی هشدار دادند؛ چراکه به گفته آن‌ها تولید لوازم آرایشی در کشور پاسخگوی نیاز نیست و ممنوعیت واردات این محصولات باعث افزایش کالای تقلبی و قاچاق در بازار شده است.

البته در مهر ماه نشست مشترکی بین اعضای کمیسیون فرآورده‌های زیبایی، بهداشتی و عطریات مجمع واردات و مدیران اداره کل امور فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو برگزار شد که طی آن مسئولان سازمان غذا و دارو مسئولیت ممنوعیت واردات محصولات آرایشی و بهداشتی را به عهده وزارت صنعت، معدن و تجارت دانستند و ضمن تایید افزایش قاچاق به دلیل ممنوعیت واردات این محصولات، اظهار کردند که این سازمان نیز با ممنوعیت واردات لوازم آرایشی و بهداشتی مخالف است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.