دانلود اپلیکیشن
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
28 شهریور 1399

به گزارش سیگنال به نقل از خبر آنلاین،

امروز چهارشنبه 5 شهریور شاخص کل بورس در شروع معاملات با رشد 36 هزار واحدی رو به رو بود.  

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در 5 شهریورماه

در گروه فرآورده‌های نفتی شاهد سبز پوشی و افزایش تقاضا در عمده نمادهای این گروه هستیم. شبریز، شپنا، شتران و شبندر در سقف قیمت روزانه قرار دارند.

بانکی‌ها امروز با معاملاتی پر تقاضا شروع به کار کردند. نمادهای دی، وتجارت، وبصادر، وپاسار و ونوین ازجمله نمادهای مورد توجه گروه اند. سمایه پر عرضه‌ی داد و ستد می‌شود.

فلزات اساسی هم با افزایش تقاضا همراه اند. فولاد، فملی و ذوب از جمله نمادهای مثبت گروه اند. فمراد و فنوال با فشار عرضه معامله می‌شوند. فلوله و فسپا متعادل داد و ستد می‌شوند.

223225
 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز،

به گزارش تجارت‌نیوز، قرن، کلر، ومهان، شپاکسا، بموتو، فرابورس، ثفارس، کالا، شکلر و فاسمین 10 نمادی هستند که در بازار پیش‌گشایش بورس روز سه‌شنبه بیشترین ارزش در صف خرید را دارند.

نمادهای ابا بیشترین ارزش در صف خرید

در مقابل صف فروش هم به نظر فعال می‌رسد و سه نماد بسویچ، فمراد و فلامی سه نماد با بیشترین ارزش در صف فروش هستند. در مجموع به نظر می‌رسد امروز بازار روز متعادلی را در پیش دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،


به گزارش اقتصادآنلاین، در حالی که شاخص این گروه هفته گذشته تا کانال 234 هزار واحدی پیش رفته بود در روز چهارشنبه با یک سقوط نزدیک به 2500 واحدی بار دیگر به کانال 220 هزار واحدی بازگشت کرده و به 228 هزار واحد رسیده بود. با این وجود این گروه نخستین روز کاری را در شنبه هفتم دی ماه با یک روند افزایشی آغاز کرد و با افزایش بیش از 3700 واحدی بیش از 1.5 درصد رشد نسبت به چهارشنبه گذشته به ثبت رساند.

نگاهی به جدول معاملات بیانگر آن است که بیشترین حجم معاملات امروز شنبه در گروه فلزات اساسی به نمادهای فولاد و فملی به ترتیب با معامله بیش از 51 و 32 میلیون سهم به ارزش تقریبی 27 و 21 میلیارد تومان تعلق داشت. ناگفته نماند که دو شرکت فولاد مبارکه اصفهان و شرکت ملی صنایع مس صدر جدول حجم معاملات را در بیشتر روزهای هفته در اختیار دارند.

در این گروه کمترین حجم معاملات به ترتیب با معامله بیش از 54 هزار و 44 هزار سهم در نمادهای فخاس و فسپا به ترتیب به ارزش 800 و 700 میلیون تومان اتفاق افتاد. بیشترین درصد تغییرات معاملات امروز با اعمال تغییر 5 درصدی در قیمت پایانی در معاملات نمادهای فلوله، فجر، فسرب، فپنتا و فسپا بود. گفتنی است که نمادهای فمراد و فروس به ترتیب با -1.51 و -2.02 در ته جدول تغییرات نسبت به قیمت‌های پایانی روز گذشته قرار گرفتند.

بورس


لینک کپی شد


برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.